KRJ - kouluratsastuskilpailut 27.07.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 27.07.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.07.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 40/40 TT
    2. Helppo B 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ71-80 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Melina (VRL-11408) - Vinds Vannlilje VH16-053-0038
    2. JP (VRL-01948) - Carmién's Glutton
    3. Melina (VRL-11408) - Runorannan Iiris
    4. Sussu (VRL-12636) - Santtu
    5. Rue (VRL-02824) - Fenwick Moor Harper VH15-027-0274
    6. Sussu (VRL-12636) - Piccolo
    7. Siguri (VRL-11290) - Vaanan Piipari VH16-018-0300
    8. Rue (VRL-02824) - Broxburn Mauritz VH16-027-0075
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Helike Huura
    10. felissa (VRL-04000) - Pompeji Sissi VH16-018-0525
    11. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Bonita
    12. Sussu (VRL-12636) - Päivärinteen Velmu VH15-017-0287
    13. Aaria (VRL-01733) - Runon Lomaheila VH16-018-1366
    14. Aaria (VRL-01733) - Mörkövaaran Hunajainen VH16-018-1332
    15. tvisha (VRL-01671) - Rós Cethleann VH16-046-0059
    16. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
    17. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Rioraama VH16-018-1376
    18. tvisha (VRL-01671) - Snowdrop v. Moons VH16-017-0259
    19. JP (VRL-01948) - Sointuvan Silja
    20. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Jasmiini VH16-018-1134
    21. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Victor
    22. tvisha (VRL-01671) - Wicklow Cirein VH16-046-0054
    23. Rue (VRL-02824) - Eyrefield Saoirse VH15-027-0273
    24. Sussu (VRL-12636) - Gin Fjodorovna VH13-001-0104
    25. felissa (VRL-04000) - Kirouksen Helmi VH04-018-6434
    26. Vibaja (VRL-00727) - Ragoh
    27. Melina (VRL-11408) - Hymypoika Q
    28. felissa (VRL-04000) - Lumoajatar VH02-018-2968
    29. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi VH16-018-1059
    30. Siguri (VRL-11290) - Harmittoman Sorina VH16-018-0235
    31. Rue (VRL-02824) - Swandale Isobel VH16-029-0139
    32. Vibaja (VRL-00727) - Lougher Ewing
    33. felissa (VRL-04000) - Wyat Cheap Thrills VH16-017-0269
    34. Aaria (VRL-01733) - Kaunan Hirveä VH16-018-1397
    35. Vibaja (VRL-00727) - Braegh
    36. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    37. Vibaja (VRL-00727) - Grant Reid
    38. tvisha (VRL-01671) - Mathonwy VH16-046-0060
    39. Melina (VRL-11408) - Naavaneito
    40. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133

    2. Helppo B
    1. Aaria (VRL-01733) - Kaunan Hirveä VH16-018-1397
    2. Siguri (VRL-11290) - Vaanan Piipari VH16-018-0300
    3. Aaria (VRL-01733) - Mörkövaaran Hunajainen VH16-018-1332
    4. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra
    5. Sussu (VRL-12636) - Viisikon Valööri VH15-018-0674
    6. felissa (VRL-04000) - Wyat Cheap Thrills VH16-017-0269
    7. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Rioraama VH16-018-1376
    8. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Jasmiini VH16-018-1134
    9. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    10. Sussu (VRL-12636) - Aithusa TD
    11. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi VH16-018-1059
    12. Vibaja (VRL-00727) - Braegh
    13. Vibaja (VRL-00727) - Ragoh
    14. Melina (VRL-11408) - Hymypoika Q
    15. Melina (VRL-11408) - Vinds Vannlilje VH16-053-0038
    16. Melina (VRL-11408) - Naavaneito
    17. Siguri (VRL-11290) - Harmittoman Sorina VH16-018-0235
    18. Rue (VRL-02824) - Broxburn Mauritz VH16-027-0075
    19. felissa (VRL-04000) - Lumoajatar VH02-018-2968
    20. tvisha (VRL-01671) - Rós Cethleann VH16-046-0059
    21. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Bonita
    22. JP (VRL-01948) - Sointuvan Silja
    23. Vibaja (VRL-00727) - Grant Reid
    24. Rue (VRL-02824) - Swandale Isobel VH16-029-0139
    25. Lissu T. (VRL-12701) - Helike Huura
    26. felissa (VRL-04000) - Kirouksen Helmi VH04-018-6434
    27. Vibaja (VRL-00727) - Lougher Ewing
    28. JP (VRL-01948) - Carmién's Glutton
    29. tvisha (VRL-01671) - Mathonwy VH16-046-0060
    30. Aaria (VRL-01733) - Runon Lomaheila VH16-018-1366
    31. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133
    32. Sussu (VRL-12636) - Sadan Oodipoju VH15-018-1452
    33. felissa (VRL-04000) - Pompeji Sissi VH16-018-0525
    34. tvisha (VRL-01671) - Wicklow Cirein VH16-046-0054
    35. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Victor
    36. Rue (VRL-02824) - Eyrefield Saoirse VH15-027-0273
    37. tvisha (VRL-01671) - Snowdrop v. Moons VH16-017-0259
    38. Melina (VRL-11408) - Runorannan Iiris
    39. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
    40. Rue (VRL-02824) - Fenwick Moor Harper VH15-027-0274