KRJ - kouluratsastuskilpailut 26.07.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 26.07.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.07.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 40/40 TT
    2. Helppo B 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ71-80 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    2. Sussu (VRL-12636) - Päivärinteen Velmu VH15-017-0287
    3. Rue (VRL-02824) - Swandale Isobel VH16-029-0139
    4. Rue (VRL-02824) - Broxburn Mauritz VH16-027-0075
    5. felissa (VRL-04000) - Lumoajatar VH02-018-2968
    6. Sussu (VRL-12636) - Santtu
    7. Vibaja (VRL-00727) - Grant Reid
    8. Aaria (VRL-01733) - Runon Lomaheila VH16-018-1366
    9. Vibaja (VRL-00727) - Braegh
    10. felissa (VRL-04000) - Pompeji Sissi VH16-018-0525
    11. Vibaja (VRL-00727) - Lougher Ewing
    12. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Bonita
    13. Aaria (VRL-01733) - Mörkövaaran Hunajainen VH16-018-1332
    14. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133
    15. Melina (VRL-11408) - Vinds Vannlilje VH16-053-0038
    16. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
    17. JP (VRL-01948) - Carmién's Glutton
    18. Sussu (VRL-12636) - Piccolo
    19. tvisha (VRL-01671) - Mathonwy VH16-046-0060
    20. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Rioraama VH16-018-1376
    21. JP (VRL-01948) - Sointuvan Silja
    22. Rue (VRL-02824) - Eyrefield Saoirse VH15-027-0273
    23. felissa (VRL-04000) - Wyat Cheap Thrills VH16-017-0269
    24. Melina (VRL-11408) - Hymypoika Q
    25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi VH16-018-1059
    26. Siguri (VRL-11290) - Vaanan Piipari VH16-018-0300
    27. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Jasmiini VH16-018-1134
    28. tvisha (VRL-01671) - Wicklow Cirein VH16-046-0054
    29. Siguri (VRL-11290) - Harmittoman Sorina VH16-018-0235
    30. Vibaja (VRL-00727) - Ragoh
    31. Melina (VRL-11408) - Runorannan Iiris
    32. Melina (VRL-11408) - Naavaneito
    33. tvisha (VRL-01671) - Snowdrop v. Moons VH16-017-0259
    34. Sussu (VRL-12636) - Gin Fjodorovna VH13-001-0104
    35. Aaria (VRL-01733) - Kaunan Hirveä VH16-018-1397
    36. Lissu T. (VRL-12701) - Helike Huura
    37. tvisha (VRL-01671) - Rós Cethleann VH16-046-0059
    38. Rue (VRL-02824) - Fenwick Moor Harper VH15-027-0274
    39. felissa (VRL-04000) - Kirouksen Helmi VH04-018-6434
    40. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Victor

    2. Helppo B
    1. Rue (VRL-02824) - Swandale Isobel VH16-029-0139
    2. Vibaja (VRL-00727) - Grant Reid
    3. Vibaja (VRL-00727) - Ragoh
    4. JP (VRL-01948) - Sointuvan Silja
    5. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
    6. felissa (VRL-04000) - Pompeji Sissi VH16-018-0525
    7. JP (VRL-01948) - Carmién's Glutton
    8. Sussu (VRL-12636) - Sadan Oodipoju VH15-018-1452
    9. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Bonita
    10. Melina (VRL-11408) - Runorannan Iiris
    11. tvisha (VRL-01671) - Rós Cethleann VH16-046-0059
    12. Siguri (VRL-11290) - Vaanan Piipari VH16-018-0300
    13. Aaria (VRL-01733) - Runon Lomaheila VH16-018-1366
    14. tvisha (VRL-01671) - Snowdrop v. Moons VH16-017-0259
    15. Rue (VRL-02824) - Fenwick Moor Harper VH15-027-0274
    16. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra
    17. tvisha (VRL-01671) - Mathonwy VH16-046-0060
    18. felissa (VRL-04000) - Wyat Cheap Thrills VH16-017-0269
    19. Melina (VRL-11408) - Hymypoika Q
    20. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    21. Melina (VRL-11408) - Naavaneito
    22. felissa (VRL-04000) - Kirouksen Helmi VH04-018-6434
    23. Rue (VRL-02824) - Broxburn Mauritz VH16-027-0075
    24. Aaria (VRL-01733) - Mörkövaaran Hunajainen VH16-018-1332
    25. Rue (VRL-02824) - Eyrefield Saoirse VH15-027-0273
    26. Aaria (VRL-01733) - Kaunan Hirveä VH16-018-1397
    27. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi VH16-018-1059
    28. tvisha (VRL-01671) - Wicklow Cirein VH16-046-0054
    29. Vibaja (VRL-00727) - Braegh
    30. Sussu (VRL-12636) - Aithusa TD
    31. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Jasmiini VH16-018-1134
    32. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Victor
    33. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133
    34. felissa (VRL-04000) - Lumoajatar VH02-018-2968
    35. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Rioraama VH16-018-1376
    36. Lissu T. (VRL-12701) - Helike Huura
    37. Vibaja (VRL-00727) - Lougher Ewing
    38. Siguri (VRL-11290) - Harmittoman Sorina VH16-018-0235
    39. Melina (VRL-11408) - Vinds Vannlilje VH16-053-0038
    40. Sussu (VRL-12636) - Viisikon Valööri VH15-018-0674