Mörkövaara

KRJ - kouluratsastuskilpailut 23.05.2019

Yleistä

  • Päivämäärä 23.05.2019
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 15.04.2019
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Helppo A 30/30 TT
    4. Helppo A 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ711-740 (Osallistut samalla 30. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280
    2. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
    3. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento
    4. suba (VRL-12468) - Bjarne av Kleppur VH15-053-0140
    5. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sinikello VH18-018-1573
    6. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
    7. enna (VRL-14704) - Villahaan Mystiikki VH18-018-2232
    8. sonya (VRL-09386) - Moana's May Queen VH14-024-0274
    9. sonya (VRL-09386) - Bethesda Wilde Ollie VH13-022-0129
    10. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft VH19-023-0026
    11. Jannica (VRL-04799) - Lille Saga VH16-028-0212
    12. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114
    13. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
    14. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Gold
    15. Jannica (VRL-04799) - Lille Jansson VH16-028-0235
    16. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
    17. suba (VRL-12468) - Talvian Helga VH16-053-0122
    18. JP (VRL-01948) - Hopewood Galleon
    19. enna (VRL-14704) - Ilmiintyjä VH18-018-2195
    20. enna (VRL-14704) - Enteidennäkijä VH19-018-0109
    21. Jannica (VRL-04799) - Sadehelmen Saraste VH16-018-0556
    22. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rhaeadr Déwyn
    23. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
    24. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
    25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Priima VH18-018-1111
    26. suba (VRL-12468) - Derian Ragnar VH15-053-0142
    27. Sorel (VRL-00884) - Casparow VH19-023-0025
    28. sonya (VRL-09386) - Erkinheimon Ylpeys VH16-018-0472
    29. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
    30. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan

    2. Helppo B
    1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rhaeadr Déwyn
    2. sonya (VRL-09386) - Moana's May Queen VH14-024-0274
    3. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sinikello VH18-018-1573
    4. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
    5. suba (VRL-12468) - Derian Thjálfi VH16-053-0117
    6. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
    7. Jannica (VRL-04799) - Lille Jansson VH16-028-0235
    8. enna (VRL-14704) - Ilmiintyjä VH18-018-2195
    9. enna (VRL-14704) - Villahaan Mystiikki VH18-018-2232
    10. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
    11. sonya (VRL-09386) - Bethesda Wilde Ollie VH13-022-0129
    12. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Timanttipöly VH19-018-0280
    13. JP (VRL-01948) - Dóchas Eiléan
    14. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
    15. Sorel (VRL-00884) - Casparow VH19-023-0025
    16. JP (VRL-01948) - Hopewood Galleon
    17. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Gold
    18. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
    19. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114
    20. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
    21. Jannica (VRL-04799) - Sadehelmen Saraste VH16-018-0556
    22. suba (VRL-12468) - Derian Baldur VH15-053-0213
    23. enna (VRL-14704) - Enteidennäkijä VH19-018-0109
    24. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
    25. Jannica (VRL-04799) - Lille Saga VH16-028-0212
    26. sonya (VRL-09386) - Erkinheimon Ylpeys VH16-018-0472
    27. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Priima VH18-018-1111
    28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
    29. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento
    30. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft VH19-023-0026

    3. Helppo A
    1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012
    2. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999
    3. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
    4. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
    5. sonya (VRL-09386) - Härdellin Toffifee
    6. Anniina N. (VRL-09182) - Nakkelit VH18-018-1941
    7. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
    8. Anniina N. (VRL-09182) - Kaunon Susimarj VH18-018-1940
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Salavilli Sillivalas
    10. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea
    11. enna (VRL-14704) - Kohtalonkauppa VH19-018-0108
    12. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
    13. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
    14. sonya (VRL-09386) - Liljan Amadeus VH18-018-2196
    15. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357
    16. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011
    17. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Lupiini VH17-018-0539
    18. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Helmiäiskeiju VH18-018-1226
    19. sonya (VRL-09386) - Liljan Lumitaika VH18-018-2198
    20. suba (VRL-12468) - Hakon v. Ahlstedt VH14-053-0226
    21. enna (VRL-14704) - Paholaisenkarkottaja VH19-018-0222
    22. birdie (VRL-14733) - Nastasya FE VH18-003-0221
    23. birdie (VRL-14733) - Mstislav VH18-003-0218
    24. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
    25. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh
    26. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
    27. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
    28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
    29. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Kesäyön Pelastus VH17-018-0538
    30. enna (VRL-14704) - Kahmon Kultapiru VH18-018-0992

    4. Helppo A
    1. enna (VRL-14704) - Kohtalonkauppa VH19-018-0108
    2. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
    3. Anniina N. (VRL-09182) - Kaunon Susimarj VH18-018-1940
    4. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
    5. Anniina N. (VRL-09182) - Nakkelit VH18-018-1941
    6. Lissu T. (VRL-12701) - Salavilli Sillivalas
    7. suba (VRL-12468) - Derian Ingunn VH14-053-0225
    8. enna (VRL-14704) - Kahmon Kultapiru VH18-018-0992
    9. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
    10. sonya (VRL-09386) - Liljan Amadeus VH18-018-2196
    11. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012
    12. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011
    13. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Gothfraidh
    14. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Valhalla VH19-018-0357
    15. birdie (VRL-14733) - Nastasya FE VH18-003-0221
    16. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999
    17. Anniina N. (VRL-09182) - Runon Helmiäiskeiju VH18-018-1226
    18. sonya (VRL-09386) - Härdellin Toffifee
    19. suba (VRL-12468) - Derian Raynor VH16-053-0116
    20. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
    21. sonya (VRL-09386) - Liljan Lumitaika VH18-018-2198
    22. suba (VRL-12468) - Emil of Smithloch VH17-053-0114
    23. enna (VRL-14704) - Paholaisenkarkottaja VH19-018-0222
    24. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea
    25. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Lupiini VH17-018-0539
    26. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
    27. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
    28. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Kesäyön Pelastus VH17-018-0538
    29. birdie (VRL-14733) - Mstislav VH18-003-0218
    30. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917

    Tämä on virtuaalitalli   |   Tämä on virtuaalihevonen   |   Ulkoasu © turjake 2017   |   Tausta © Wade Brooks (CC BY-NC 2.0)