KRJ - kouluratsastuskilpailut 12.07.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 12.07.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 27.06.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Helppo A 30/30 TT
    4. Helppo A 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ61-70 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Miltsu (VRL-05564) - Roloredico Rewa VH12-042-0006
    2. felissa (VRL-04000) - Wyat Cheap Thrills VH16-017-0269
    3. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
    4. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129
    5. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika VH16-018-1175
    6. Ninni H. (VRL-05766) - Hopearinteen Canley VH13-027-0169
    7. Em. (VRL-02816) - Fiktion Hässäkkä VH16-018-0441
    8. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Tudor VH12-026-0131
    9. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
    10. Sorel (VRL-00884) - Vinhan Leya
    11. Miltsu (VRL-05564) - Viperclaw VH16-027-0004
    12. suba (VRL-12468) - Derian Aros VH14-053-0122
    13. Siuri (VRL-11290) - Hymnin Hönökki VH16-018-1377
    14. Sorel (VRL-00884) - Hesper Krum
    15. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
    16. tvisha (VRL-01671) - Snowdrop v. Moons VH16-017-0259
    17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kasku VH16-018-0889
    18. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
    19. Rue (VRL-02824) - Fenwick Moor Harper VH15-027-0274
    20. suba (VRL-12468) - Derian Bodilla VH14-053-0141
    21. Rue (VRL-02824) - Eyrefield Saoirse VH15-027-0273
    22. Rue (VRL-02824) - Swandale Isobel VH16-029-0139
    23. tvisha (VRL-01671) - Rós Cethleann VH16-046-0059
    24. Em. (VRL-02816) - Mörkövaaran Pyrypoika VH16-018-0442
    25. Siuri (VRL-11290) - Mörkövaaran Rioraama VH16-018-1376
    26. Siuri (VRL-11290) - Harmittoman Sorina VH16-018-0235
    27. felissa (VRL-04000) - Kirouksen Helmi VH04-018-6434
    28. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies VH16-018-1174
    29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    30. Miltsu (VRL-05564) - My Happy Ending Rewa VH11-017-0888

    2. Helppo B
    1. Miltsu (VRL-05564) - Roloredico Rewa VH12-042-0006
    2. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
    3. Siuri (VRL-11290) - Hymnin Hönökki VH16-018-1377
    4. Miltsu (VRL-05564) - My Happy Ending Rewa VH11-017-0888
    5. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Whimsical VH16-027-0067
    6. Rue (VRL-02824) - Eyrefield Saoirse VH15-027-0273
    7. suba (VRL-12468) - Børghalls Arne VH15-053-0184
    8. Sorel (VRL-00884) - Trinity Nereida VH16-027-0012
    9. tvisha (VRL-01671) - Mathonwy VH16-046-0060
    10. Rue (VRL-02824) - Fenwick Moor Harper VH15-027-0274
    11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kasku VH16-018-0889
    12. felissa (VRL-04000) - Kirouksen Helmi VH04-018-6434
    13. tvisha (VRL-01671) - Rós Cethleann VH16-046-0059
    14. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
    15. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies VH16-018-1174
    16. Siuri (VRL-11290) - Mörkövaaran Rioraama VH16-018-1376
    17. felissa (VRL-04000) - Wyat Cheap Thrills VH16-017-0269
    18. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
    19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    20. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129
    21. Miltsu (VRL-05564) - Viperclaw VH16-027-0004
    22. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185
    23. Em. (VRL-02816) - Mörkövaaran Pyrypoika VH16-018-0442
    24. Em. (VRL-02816) - Fiktion Hässäkkä VH16-018-0441
    25. Rue (VRL-02824) - Swandale Isobel VH16-029-0139
    26. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar
    27. Siuri (VRL-11290) - Harmittoman Sorina VH16-018-0235
    28. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Nalli Kalliolla
    29. tvisha (VRL-01671) - Wicklow Cirein VH16-046-0054
    30. Sorel (VRL-00884) - Jefton's Leroy VH16-027-0068

    3. Helppo A
    1. Miltsu (VRL-05564) - Vilijonkan Sanavalmis VH14-018-0952
    2. Siuri (VRL-11290) - Tiilikan Pilvetta VH16-018-0610
    3. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046
    4. Siuri (VRL-11290) - Aavan Psykedeelinen VH00-018-7052
    5. Ireth (VRL-03777) - Kuka Pelkää Paulaa VH15-018-0921
    6. Ireth (VRL-03777) - Tunturirikko VH15-018-0942
    7. suba (VRL-12468) - Hattifnatt VH14-053-0208
    8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    9. Ninni H. (VRL-05766) - Kaarnalaivan Kapteeni VH16-018-1028
    10. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142
    11. Piste (VRL-11720) - Rock Mountain Girl Finland VH16-012-0034
    12. Piste (VRL-11720) - King of Thieves
    13. Sorel (VRL-00884) - Mörkövaaran Karma VH16-018-0443
    14. Ninni H. (VRL-05766) - Taivaantakoja VH16-018-0168
    15. Sorel (VRL-00884) - Hymnin Muumi VH15-018-2440
    16. Ninni H. (VRL-05766) - Piinaava Pirtti-Hirmu
    17. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
    18. Piste (VRL-11720) - Grazor Z VH16-012-0023
    19. Sorel (VRL-00884) - Mörkövaaran Sähinä VH16-018-0444
    20. Víva (VRL-13593) - Väinämö VH14-018-1764
    21. Miltsu (VRL-05564) - Zoltar VH13-001-0142
    22. Siuri (VRL-11290) - Tuulenpesän Telleri VH16-018-0609
    23. tvisha (VRL-01671) - Roscoff Winklegold VH16-027-0052
    24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    25. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuhkimo VH16-018-1351
    27. Em. (VRL-02816) - Viisikon Mielitietty VH16-018-1130
    28. suba (VRL-12468) - Sigvard LAC VH14-053-0109
    29. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028
    30. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163

    4. Helppo A
    1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531
    2. suba (VRL-12468) - Derian Anrid VH14-053-0157
    3. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163
    4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuhkimo VH16-018-1351
    5. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Halvattu
    6. tvisha (VRL-01671) - Roscoff Winklegold VH16-027-0052
    7. Piste (VRL-11720) - le Rêve Richwood VH16-012-0038
    8. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135
    9. Piste (VRL-11720) - Fender Of W
    10. Siuri (VRL-11290) - Aavan Psykedeelinen VH00-018-7052
    11. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028
    12. Sorel (VRL-00884) - Runon Lenita VH15-018-2031
    13. Sorel (VRL-00884) - Viehättävän Kosto VH14-018-0411
    14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    15. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046
    16. Miltsu (VRL-05564) - Vilijonkan Sanavalmis VH14-018-0952
    17. Ireth (VRL-03777) - Kuka Pelkää Paulaa VH15-018-0921
    18. Em. (VRL-02816) - Viisikon Mielitietty VH16-018-1130
    19. Ireth (VRL-03777) - Tunturirikko VH15-018-0942
    20. Siuri (VRL-11290) - Tuulenpesän Telleri VH16-018-0609
    21. Siuri (VRL-11290) - Tiilikan Pilvetta VH16-018-0610
    22. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
    23. suba (VRL-12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
    24. Ninni H. (VRL-05766) - Huvitutin Helena
    25. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142
    26. Víva (VRL-13593) - Väinämö VH14-018-1764
    27. Piste (VRL-11720) - le Rêve Easy Legacy
    28. Miltsu (VRL-05564) - Zoltar VH13-001-0142
    29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    30. Sorel (VRL-00884) - Hymnin Muumi VH15-018-2440