KRJ - kouluratsastuskilpailut 11.10.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 11.10.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.09.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Vaativa B 30/30 TT
    2. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ531-540 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Vaativa B
    1. leah (VRL-11523) - Southnesse VH17-021-0205
    2. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    3. Jannica (VRL-04799) - Valiant Vanilla Ice
    4. Melina (VRL-11408) - Runon Suvineito VH17-018-1429
    5. Lissu T. (VRL-12701) - Kuukarin Harlekiina
    6. PJ (VRL-14469) - Muistiharha
    7. Melina (VRL-11408) - Runon Ikaros VH17-018-1585
    8. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Luuhohka
    10. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    11. Jannica (VRL-04799) - Romantic Rose
    12. PJ (VRL-14469) - Turmeltajan Jalokaarne
    13. Jenna S. (VRL-00766) - Lady Prismatic VH13-035-0051
    14. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Taavi
    15. Nintsu (VRL-01851) - Bastian MPB VH16-023-0029
    16. Melina (VRL-11408) - Runon Ruusa VH17-018-1586
    17. Lissu T. (VRL-12701) - Ruudin Vuorikaarne
    18. Pierre (VRL-10531) - Helmen Apila
    19. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Proosa
    20. Desmi (VRL-14548) - Solar Flare Eclipse
    21. Jannica (VRL-04799) - Virmalan Mustahelmi VH17-018-0852
    22. leah (VRL-11523) - La Perla VH17-044-0126
    23. Jenna S. (VRL-00766) - Elburn Elliot VH14-139-0022
    24. tvisha (VRL-01671) - Runon Kuningaskäpy
    25. Nintsu (VRL-01851) - Sjille MPB VH16-023-0061
    26. Nintsu (VRL-01851) - Deep Sea Pearl MPB VH16-023-0065
    27. leah (VRL-11523) - Diamond Fizz VH17-044-0125
    28. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612
    29. Desmi (VRL-14548) - Clementine of Smithloch
    30. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425

    2. Vaativa B
    1. Lissu T. (VRL-12701) - Kuukarin Harlekiina
    2. Desmi (VRL-14548) - Clementine of Smithloch
    3. leah (VRL-11523) - Noña de Rey VH17-044-0127
    4. PJ (VRL-14469) - Muistiharha
    5. Melina (VRL-11408) - Runon Ruusa VH17-018-1586
    6. Jenna S. (VRL-00766) - Lady Prismatic VH13-035-0051
    7. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612
    8. leah (VRL-11523) - Berangaria VH17-044-0124
    9. Jannica (VRL-04799) - Valiant Vanilla Ice
    10. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
    11. Jannica (VRL-04799) - Virmalan Mustahelmi VH17-018-0852
    12. Melina (VRL-11408) - Runon Suvineito VH17-018-1429
    13. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Taavi
    14. Nintsu (VRL-01851) - Duchess MPB VH16-023-0067
    15. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Proosa
    16. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
    17. leah (VRL-11523) - Babette du Roch VH17-121-0055
    18. Lissu T. (VRL-12701) - Ruudin Vuorikaarne
    19. tvisha (VRL-01671) - Runon Kuningaskäpy
    20. Nintsu (VRL-01851) - Boundless MPB VH17-023-0014
    21. Lissu T. (VRL-12701) - Luuhohka
    22. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    23. Jannica (VRL-04799) - Romantic Rose
    24. Nintsu (VRL-01851) - Mirror in the Dark MPB VH16-023-0066
    25. Pierre (VRL-10531) - Helmen Apila
    26. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    27. Jenna S. (VRL-00766) - Elburn Elliot VH14-139-0022
    28. PJ (VRL-14469) - Turmeltajan Jalokaarne
    29. Desmi (VRL-14548) - Solar Flare Eclipse
    30. Melina (VRL-11408) - Runon Ikaros VH17-018-1585