KRJ - kouluratsastuskilpailut 10.10.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 10.10.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 27.09.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Vaativa B 30/30 TT
    2. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ521-530 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Vaativa B
    1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumita VH17-018-1542
    2. Pierre (VRL-10531) - Helmen Apila
    3. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuupuru VH17-018-0255
    4. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
    5. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Roihia VH17-018-0315
    7. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
    8. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
    9. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
    10. Sanchez (VRL-10533) - Outlast RGE VH17-012-0299
    11. Pierre (VRL-10531) - Iago d'Alvino
    12. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612
    13. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    14. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    15. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Haades VH16-018-1742
    16. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Mallasprinssi
    17. Desmi (VRL-14548) - Gottfried
    18. Natalia (VRL-05175) - Iohanna
    19. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    20. Jannica (VRL-04799) - Ceann Amour VH16-035-0137
    21. Natalia (VRL-05175) - Pilvipelko VH17-018-1061
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Marionetti VH16-018-1744
    23. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Lispetti VH16-018-1738
    24. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    25. Natalia (VRL-05175) - Vingaard Thea VH17-010-0018
    26. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    27. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    28. Penelopeia (VRL-10625) - Lupiina VH16-018-0789
    29. Jannica (VRL-04799) - A.D. Di Caprio VH17-029-0068
    30. Desmi (VRL-14548) - Janthe v.d. Dieuwershof

    2. Vaativa B
    1. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    2. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
    3. Desmi (VRL-14548) - Gottfried
    4. Natalia (VRL-05175) - Vingaard Thea VH17-010-0018
    5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Roihia VH17-018-0315
    6. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
    7. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
    8. Pierre (VRL-10531) - Helmen Apila
    9. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    10. Penelopeia (VRL-10625) - Lupiina VH16-018-0789
    11. Natalia (VRL-05175) - Pilvipelko VH17-018-1061
    12. Natalia (VRL-05175) - Iohanna
    13. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    14. Pierre (VRL-10531) - Iago d'Alvino
    15. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
    16. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    17. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
    19. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
    20. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
    21. Sanchez (VRL-10533) - Outlast RGE VH17-012-0299
    22. Jannica (VRL-04799) - A.D. Di Caprio VH17-029-0068
    23. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    24. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Mallasprinssi
    25. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    26. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuupuru VH17-018-0255
    27. Jannica (VRL-04799) - Ceann Amour VH16-035-0137
    28. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumita VH17-018-1542
    29. Desmi (VRL-14548) - Janthe v.d. Dieuwershof
    30. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612