KRJ - kouluratsastuskilpailut 07.10.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 07.10.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 27.09.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Vaativa B 30/30 TT
    2. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ521-530 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Vaativa B
    1. Sanchez (VRL-10533) - Outlast RGE VH17-012-0299
    2. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
    3. Pierre (VRL-10531) - Helmen Apila
    4. Natalia (VRL-05175) - Pilvipelko VH17-018-1061
    5. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    6. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    7. Desmi (VRL-14548) - Janthe v.d. Dieuwershof
    8. Jannica (VRL-04799) - Ceann Amour VH16-035-0137
    9. Natalia (VRL-05175) - Iohanna
    10. Jannica (VRL-04799) - A.D. Di Caprio VH17-029-0068
    11. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    12. Natalia (VRL-05175) - Vingaard Thea VH17-010-0018
    13. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    14. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuupuru VH17-018-0255
    15. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
    16. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Marionetti VH16-018-1744
    17. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    18. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    19. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Mallasprinssi
    20. Pierre (VRL-10531) - Iago d'Alvino
    21. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumita VH17-018-1542
    23. Desmi (VRL-14548) - Gottfried
    24. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612
    25. Penelopeia (VRL-10625) - Lupiina VH16-018-0789
    26. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
    27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Roihia VH17-018-0315
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Haades VH16-018-1742
    29. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
    30. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Lispetti VH16-018-1738

    2. Vaativa B
    1. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    2. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    3. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612
    4. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    5. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
    6. Jannica (VRL-04799) - A.D. Di Caprio VH17-029-0068
    7. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Roihia VH17-018-0315
    8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumita VH17-018-1542
    9. Penelopeia (VRL-10625) - Lupiina VH16-018-0789
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
    12. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
    13. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    14. Natalia (VRL-05175) - Pilvipelko VH17-018-1061
    15. Pierre (VRL-10531) - Iago d'Alvino
    16. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
    17. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    18. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuupuru VH17-018-0255
    19. Pierre (VRL-10531) - Helmen Apila
    20. Jannica (VRL-04799) - Ceann Amour VH16-035-0137
    21. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    22. Desmi (VRL-14548) - Gottfried
    23. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Mallasprinssi
    24. Sanchez (VRL-10533) - Outlast RGE VH17-012-0299
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
    26. Natalia (VRL-05175) - Vingaard Thea VH17-010-0018
    27. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    28. Natalia (VRL-05175) - Iohanna
    29. Desmi (VRL-14548) - Janthe v.d. Dieuwershof
    30. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto