KRJ - kouluratsastuskilpailut 06.10.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 06.10.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 27.09.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Vaativa B 30/30 TT
    2. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ521-530 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Vaativa B
    1. Jannica (VRL-04799) - A.D. Di Caprio VH17-029-0068
    2. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    3. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
    4. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    5. Natalia (VRL-05175) - Iohanna
    6. Natalia (VRL-05175) - Pilvipelko VH17-018-1061
    7. Desmi (VRL-14548) - Janthe v.d. Dieuwershof
    8. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    9. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuupuru VH17-018-0255
    10. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumita VH17-018-1542
    11. Pierre (VRL-10531) - Iago d'Alvino
    12. Desmi (VRL-14548) - Gottfried
    13. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    14. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
    15. Penelopeia (VRL-10625) - Lupiina VH16-018-0789
    16. Natalia (VRL-05175) - Vingaard Thea VH17-010-0018
    17. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    18. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    19. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Roihia VH17-018-0315
    20. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612
    21. Sanchez (VRL-10533) - Outlast RGE VH17-012-0299
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Marionetti VH16-018-1744
    23. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Lispetti VH16-018-1738
    24. Jannica (VRL-04799) - Ceann Amour VH16-035-0137
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Haades VH16-018-1742
    26. Pierre (VRL-10531) - Helmen Apila
    27. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
    28. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Mallasprinssi
    29. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    30. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425

    2. Vaativa B
    1. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
    2. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
    3. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
    4. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    5. Desmi (VRL-14548) - Gottfried
    6. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
    7. Jannica (VRL-04799) - Ceann Amour VH16-035-0137
    8. Sanchez (VRL-10533) - Outlast RGE VH17-012-0299
    9. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
    10. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    11. Jannica (VRL-04799) - A.D. Di Caprio VH17-029-0068
    12. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    13. Pierre (VRL-10531) - Iago d'Alvino
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
    15. Desmi (VRL-14548) - Janthe v.d. Dieuwershof
    16. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Mallasprinssi
    17. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    18. Natalia (VRL-05175) - Vingaard Thea VH17-010-0018
    19. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumita VH17-018-1542
    20. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612
    21. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    22. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    23. Natalia (VRL-05175) - Pilvipelko VH17-018-1061
    24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Roihia VH17-018-0315
    25. Pierre (VRL-10531) - Helmen Apila
    26. Penelopeia (VRL-10625) - Lupiina VH16-018-0789
    27. Natalia (VRL-05175) - Iohanna
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
    29. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuupuru VH17-018-0255
    30. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch