KRJ - kouluratsastuskilpailut 05.10.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 05.10.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 27.09.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Vaativa B 30/30 TT
    2. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ521-530 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Vaativa B
    1. Natalia (VRL-05175) - Vingaard Thea VH17-010-0018
    2. Natalia (VRL-05175) - Pilvipelko VH17-018-1061
    3. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612
    4. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuupuru VH17-018-0255
    5. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    6. Jannica (VRL-04799) - A.D. Di Caprio VH17-029-0068
    7. Jannica (VRL-04799) - Ceann Amour VH16-035-0137
    8. Penelopeia (VRL-10625) - Lupiina VH16-018-0789
    9. Desmi (VRL-14548) - Janthe v.d. Dieuwershof
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Marionetti VH16-018-1744
    11. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    12. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    13. Natalia (VRL-05175) - Iohanna
    14. Pierre (VRL-10531) - Helmen Apila
    15. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    16. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Roihia VH17-018-0315
    17. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
    18. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumita VH17-018-1542
    19. Pierre (VRL-10531) - Iago d'Alvino
    20. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Lispetti VH16-018-1738
    21. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
    22. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    23. Desmi (VRL-14548) - Gottfried
    24. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    25. Sanchez (VRL-10533) - Outlast RGE VH17-012-0299
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Haades VH16-018-1742
    27. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
    28. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Mallasprinssi
    29. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
    30. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399

    2. Vaativa B
    1. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuupuru VH17-018-0255
    2. Natalia (VRL-05175) - Pilvipelko VH17-018-1061
    3. Sanchez (VRL-10533) - Outlast RGE VH17-012-0299
    4. Jannica (VRL-04799) - A.D. Di Caprio VH17-029-0068
    5. Jannica (VRL-04799) - Ceann Amour VH16-035-0137
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
    7. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    8. Desmi (VRL-14548) - Janthe v.d. Dieuwershof
    9. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612
    10. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    11. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
    13. Natalia (VRL-05175) - Iohanna
    14. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    15. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumita VH17-018-1542
    16. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
    17. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
    18. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Mallasprinssi
    19. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
    20. Desmi (VRL-14548) - Gottfried
    21. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
    22. Pierre (VRL-10531) - Iago d'Alvino
    23. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    24. Penelopeia (VRL-10625) - Lupiina VH16-018-0789
    25. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    26. Pierre (VRL-10531) - Helmen Apila
    27. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    28. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    29. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Roihia VH17-018-0315
    30. Natalia (VRL-05175) - Vingaard Thea VH17-010-0018