KRJ - kouluratsastuskilpailut 02.10.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 02.10.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 27.09.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Vaativa B 30/30 TT
    2. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ521-530 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Vaativa B
    1. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
    2. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    3. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    4. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumita VH17-018-1542
    5. Natalia (VRL-05175) - Vingaard Thea VH17-010-0018
    6. Jannica (VRL-04799) - A.D. Di Caprio VH17-029-0068
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Marionetti VH16-018-1744
    8. Desmi (VRL-14548) - Gottfried
    9. Sanchez (VRL-10533) - Outlast RGE VH17-012-0299
    10. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612
    11. Pierre (VRL-10531) - Iago d'Alvino
    12. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuupuru VH17-018-0255
    13. Jannica (VRL-04799) - Ceann Amour VH16-035-0137
    14. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
    15. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
    16. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Mallasprinssi
    17. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    18. Natalia (VRL-05175) - Pilvipelko VH17-018-1061
    19. Pierre (VRL-10531) - Helmen Apila
    20. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    21. Natalia (VRL-05175) - Iohanna
    22. Penelopeia (VRL-10625) - Lupiina VH16-018-0789
    23. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    24. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Roihia VH17-018-0315
    26. Desmi (VRL-14548) - Janthe v.d. Dieuwershof
    27. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Lispetti VH16-018-1738
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Haades VH16-018-1742
    30. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto

    2. Vaativa B
    1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Roihia VH17-018-0315
    2. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    3. Pierre (VRL-10531) - Helmen Apila
    4. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
    5. Natalia (VRL-05175) - Pilvipelko VH17-018-1061
    6. Natalia (VRL-05175) - Vingaard Thea VH17-010-0018
    7. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumita VH17-018-1542
    9. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
    10. Jannica (VRL-04799) - A.D. Di Caprio VH17-029-0068
    11. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Mallasprinssi
    12. Desmi (VRL-14548) - Janthe v.d. Dieuwershof
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
    14. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    15. Pierre (VRL-10531) - Iago d'Alvino
    16. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuupuru VH17-018-0255
    17. Jannica (VRL-04799) - Ceann Amour VH16-035-0137
    18. Sanchez (VRL-10533) - Outlast RGE VH17-012-0299
    19. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    20. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
    21. Natalia (VRL-05175) - Iohanna
    22. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
    23. Desmi (VRL-14548) - Gottfried
    24. Pierre (VRL-10531) - Karkkirosmo
    25. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Mahonki VH17-018-1612
    26. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
    28. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
    29. Penelopeia (VRL-10625) - Lupiina VH16-018-0789
    30. Saila (VRL-05775) - Tarragon W