KRJ - kouluratsastuskilpailut 09.09.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 09.09.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.08.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo A 30/30 TT
    2. Helppo A 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ491-500 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo A
    1. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
    2. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    3. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    4. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
    5. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
    6. JP (VRL-01948) - Awana India
    7. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
    8. Uppe (VRL-11253) - Derian Thora
    9. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
    10. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
    11. Cherry (VRL-12299) - Speksi VH17-018-1380
    12. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    14. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
    15. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    16. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Manda
    17. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
    18. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    19. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
    20. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
    21. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    22. Siguri (VRL-11290) - Eindhoeve Gwendolyn
    23. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Helmissa VH16-018-2151
    24. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
    25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    26. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Vindur
    27. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
    28. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060
    29. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
    30. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline

    2. Helppo A
    1. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    2. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
    3. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    4. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Helmissa VH16-018-2151
    5. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Vindur
    6. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
    7. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
    8. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060
    9. Viveka (VRL-14534) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809
    10. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
    11. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
    12. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
    13. JP (VRL-01948) - Awana India
    14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    15. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    16. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
    17. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    18. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    19. Siguri (VRL-11290) - Eindhoeve Gwendolyn
    20. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
    21. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
    22. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
    23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    24. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    25. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    26. Uppe (VRL-11253) - Derian Thora
    27. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
    28. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Manda
    29. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
    30. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty

    3. Vaativa B
    1. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
    2. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
    3. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    4. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    5. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    6. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
    7. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
    8. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    9. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
    10. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    11. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    12. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    13. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    14. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    15. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
    16. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    17. JP (VRL-01948) - Ambrosia
    18. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    19. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    20. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    21. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
    22. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
    24. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    25. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    26. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    27. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    28. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    29. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    30. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337

    4. Vaativa B
    1. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    2. JP (VRL-01948) - Ambrosia
    3. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    4. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    5. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    6. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    7. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
    8. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
    10. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
    11. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
    12. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
    13. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    14. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    15. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
    16. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    17. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    18. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    19. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    20. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
    21. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
    22. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    23. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    24. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    25. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
    26. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    27. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    28. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    29. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    30. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226