KRJ - kouluratsastuskilpailut 07.09.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 07.09.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.08.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo A 30/30 TT
    2. Helppo A 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ491-500 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo A
    1. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
    2. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
    3. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
    4. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060
    5. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    6. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Manda
    7. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Helmissa VH16-018-2151
    8. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
    9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    10. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Vindur
    11. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
    12. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
    13. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    14. JP (VRL-01948) - Awana India
    15. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
    16. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
    17. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    18. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    19. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
    20. Siguri (VRL-11290) - Eindhoeve Gwendolyn
    21. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
    22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    23. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
    24. Cherry (VRL-12299) - Speksi VH17-018-1380
    25. Uppe (VRL-11253) - Derian Thora
    26. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    27. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    28. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    29. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
    30. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony

    2. Helppo A
    1. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    2. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
    3. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    4. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
    5. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
    6. Siguri (VRL-11290) - Eindhoeve Gwendolyn
    7. Uppe (VRL-11253) - Derian Thora
    8. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    9. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    10. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    11. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
    12. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Manda
    13. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    14. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
    15. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
    16. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
    17. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
    18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    19. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060
    20. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    21. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
    22. JP (VRL-01948) - Awana India
    23. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Vindur
    24. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
    25. Viveka (VRL-14534) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809
    26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    27. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Helmissa VH16-018-2151
    28. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
    29. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
    30. Desmi (VRL-14548) - Roshanak

    3. Vaativa B
    1. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
    2. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    3. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    4. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
    5. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    6. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    7. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    8. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
    9. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    10. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    11. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    12. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    13. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    14. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
    15. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    16. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    17. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
    18. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
    19. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    20. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    21. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
    22. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    23. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    24. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    25. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    26. JP (VRL-01948) - Ambrosia
    27. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    28. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    29. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
    30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni

    4. Vaativa B
    1. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
    3. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
    4. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    5. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    6. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    7. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    8. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    9. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    10. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
    11. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    12. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
    13. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    14. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    15. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    16. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    17. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    18. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    19. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    20. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    21. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
    22. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
    23. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    24. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    25. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    26. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
    27. JP (VRL-01948) - Ambrosia
    28. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
    29. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
    30. Saila (VRL-05775) - Tarragon W