KRJ - kouluratsastuskilpailut 06.09.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 06.09.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.08.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo A 30/30 TT
    2. Helppo A 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ491-500 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo A
    1. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
    2. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
    3. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
    4. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    5. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Vindur
    6. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
    7. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
    8. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    9. Siguri (VRL-11290) - Eindhoeve Gwendolyn
    10. Uppe (VRL-11253) - Derian Thora
    11. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    12. Cherry (VRL-12299) - Speksi VH17-018-1380
    13. JP (VRL-01948) - Awana India
    14. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    15. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    16. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
    17. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Helmissa VH16-018-2151
    18. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
    19. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
    20. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
    21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    22. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060
    23. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
    24. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Manda
    25. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    26. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
    27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    28. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    29. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
    30. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra

    2. Helppo A
    1. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Manda
    2. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
    3. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
    4. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
    5. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    6. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
    7. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
    8. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
    9. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Helmissa VH16-018-2151
    10. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Vindur
    11. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060
    12. Viveka (VRL-14534) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809
    13. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
    14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    15. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
    16. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
    17. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
    18. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    19. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    20. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    21. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
    22. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
    23. JP (VRL-01948) - Awana India
    24. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    25. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    26. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
    27. Uppe (VRL-11253) - Derian Thora
    28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    29. Siguri (VRL-11290) - Eindhoeve Gwendolyn
    30. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti

    3. Vaativa B
    1. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
    2. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
    3. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    4. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    5. JP (VRL-01948) - Ambrosia
    6. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    7. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    8. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
    9. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
    10. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    11. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    12. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    13. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    14. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
    15. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
    16. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    17. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    18. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    19. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    20. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    21. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
    22. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    23. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
    25. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    26. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    27. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    28. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
    29. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    30. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226

    4. Vaativa B
    1. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    2. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
    3. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
    4. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    5. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
    6. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    7. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    8. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    9. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    10. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    11. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
    12. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
    13. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
    14. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    15. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    16. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    17. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    18. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    19. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    20. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    21. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    22. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    23. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
    25. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
    26. JP (VRL-01948) - Ambrosia
    27. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    28. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    29. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    30. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154