KRJ - kouluratsastuskilpailut 05.09.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 05.09.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.08.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo A 30/30 TT
    2. Helppo A 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ491-500 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo A
    1. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Helmissa VH16-018-2151
    2. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
    3. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060
    4. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Manda
    5. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
    6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    7. JP (VRL-01948) - Awana India
    8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    9. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    10. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    11. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
    12. Siguri (VRL-11290) - Eindhoeve Gwendolyn
    13. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    14. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    15. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
    16. Cherry (VRL-12299) - Speksi VH17-018-1380
    17. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Vindur
    18. Uppe (VRL-11253) - Derian Thora
    19. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
    20. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
    21. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    22. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
    23. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    24. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
    25. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
    26. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
    27. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
    28. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
    29. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    30. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra

    2. Helppo A
    1. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    2. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
    3. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    4. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    5. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
    6. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
    7. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    8. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
    9. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
    10. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
    11. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
    12. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    13. Viveka (VRL-14534) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809
    14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    15. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
    16. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
    17. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
    18. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    19. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060
    20. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Manda
    21. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
    22. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    23. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Helmissa VH16-018-2151
    24. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Vindur
    25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    26. Uppe (VRL-11253) - Derian Thora
    27. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
    28. Siguri (VRL-11290) - Eindhoeve Gwendolyn
    29. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
    30. JP (VRL-01948) - Awana India

    3. Vaativa B
    1. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    2. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    3. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
    4. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
    5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
    6. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
    7. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
    8. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    9. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    10. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    11. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    12. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
    13. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    14. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
    15. JP (VRL-01948) - Ambrosia
    16. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    17. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    18. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    19. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    20. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    21. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
    22. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    23. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    24. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    25. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
    26. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    27. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    28. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    29. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    30. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398

    4. Vaativa B
    1. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    2. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
    3. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    4. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    5. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    6. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    7. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    8. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    9. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
    10. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    11. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    12. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
    13. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    14. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    15. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
    17. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    18. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
    19. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    20. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    21. JP (VRL-01948) - Ambrosia
    22. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    23. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    24. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
    25. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
    26. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
    27. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    28. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
    29. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    30. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847