KRJ - kouluratsastuskilpailut 04.09.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 04.09.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.08.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo A 30/30 TT
    2. Helppo A 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ491-500 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo A
    1. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    2. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
    3. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Manda
    4. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
    5. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
    6. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    7. Uppe (VRL-11253) - Derian Thora
    8. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    9. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
    10. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
    11. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
    12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    13. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
    14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    15. JP (VRL-01948) - Awana India
    16. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
    17. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    18. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
    19. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    20. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Helmissa VH16-018-2151
    21. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Vindur
    22. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
    23. Siguri (VRL-11290) - Eindhoeve Gwendolyn
    24. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
    25. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    26. Cherry (VRL-12299) - Speksi VH17-018-1380
    27. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
    28. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060
    29. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
    30. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti

    2. Helppo A
    1. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
    2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    3. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060
    4. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Helmissa VH16-018-2151
    5. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Vindur
    6. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    7. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    8. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
    9. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
    10. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
    11. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
    12. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    13. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
    14. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    15. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
    16. Siguri (VRL-11290) - Eindhoeve Gwendolyn
    17. Uppe (VRL-11253) - Derian Thora
    18. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
    19. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
    20. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
    21. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    22. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
    23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    24. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    25. Viveka (VRL-14534) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809
    26. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
    27. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Manda
    28. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
    29. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    30. JP (VRL-01948) - Awana India

    3. Vaativa B
    1. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    2. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    3. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
    5. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    6. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    7. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    8. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    9. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
    10. JP (VRL-01948) - Ambrosia
    11. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
    12. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    13. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    14. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
    15. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    16. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
    17. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
    18. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    19. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    20. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    21. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    22. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    23. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    24. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    25. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    26. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
    27. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    28. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    29. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
    30. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx

    4. Vaativa B
    1. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    2. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    3. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    4. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    5. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    6. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    7. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    8. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
    9. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    10. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    11. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    12. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    13. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    14. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
    15. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    16. JP (VRL-01948) - Ambrosia
    17. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
    18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
    19. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
    20. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    21. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    22. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
    23. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    24. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    25. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    26. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    27. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
    28. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    29. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
    30. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800