KRJ - kouluratsastuskilpailut 03.09.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 03.09.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.08.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo A 30/30 TT
    2. Helppo A 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ491-500 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo A
    1. JP (VRL-01948) - Awana India
    2. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
    3. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Vindur
    4. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    5. Cherry (VRL-12299) - Speksi VH17-018-1380
    6. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Manda
    7. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
    8. Uppe (VRL-11253) - Derian Thora
    9. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
    10. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
    11. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    12. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
    13. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
    14. Siguri (VRL-11290) - Eindhoeve Gwendolyn
    15. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
    16. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
    17. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
    18. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Helmissa VH16-018-2151
    19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    21. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    22. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
    23. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    24. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
    25. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
    26. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
    27. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    28. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    29. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060
    30. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti

    2. Helppo A
    1. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
    2. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    4. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    5. JP (VRL-01948) - Awana India
    6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    7. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
    8. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    9. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Helmissa VH16-018-2151
    10. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
    11. Uppe (VRL-11253) - Derian Thora
    12. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
    13. Viveka (VRL-14534) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809
    14. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060
    15. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
    16. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
    17. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
    18. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Manda
    19. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
    20. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    21. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Vindur
    22. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
    23. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
    24. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    25. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
    26. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    27. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    28. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
    29. Siguri (VRL-11290) - Eindhoeve Gwendolyn
    30. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra

    3. Vaativa B
    1. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
    2. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
    3. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    4. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
    5. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
    6. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    7. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    8. JP (VRL-01948) - Ambrosia
    9. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    10. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
    11. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
    12. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    13. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    14. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
    15. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    16. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    17. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    18. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    19. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    20. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    21. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
    23. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    24. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    25. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    26. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    27. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    28. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    29. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    30. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299

    4. Vaativa B
    1. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    2. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    3. JP (VRL-01948) - Ambrosia
    4. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    5. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    6. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    7. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    8. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
    9. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    10. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
    11. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    12. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    13. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    14. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    15. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    16. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
    17. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
    18. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    19. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    20. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    21. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
    22. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    23. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
    24. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    25. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
    26. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    27. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    28. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
    29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
    30. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella