KRJ - kouluratsastuskilpailut 01.09.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 01.09.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.08.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo A 30/30 TT
    2. Helppo A 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ491-500 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo A
    1. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
    2. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
    3. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
    4. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
    5. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Manda
    6. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    7. Siguri (VRL-11290) - Eindhoeve Gwendolyn
    8. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
    9. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Helmissa VH16-018-2151
    10. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    11. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
    12. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    13. Cherry (VRL-12299) - Speksi VH17-018-1380
    14. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    15. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
    16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    17. JP (VRL-01948) - Awana India
    18. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
    19. Uppe (VRL-11253) - Derian Thora
    20. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060
    21. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
    22. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
    23. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    24. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    25. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
    26. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Vindur
    27. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
    28. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    29. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    30. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna

    2. Helppo A
    1. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
    2. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
    3. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Vindur
    4. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Manda
    5. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    6. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
    7. JP (VRL-01948) - Awana India
    8. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
    9. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    10. Desmi (VRL-14548) - Roshanak
    11. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Helmissa VH16-018-2151
    12. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
    13. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060
    14. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
    15. Oresama (VRL-02753) - Inca Jewel RR
    16. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra
    17. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    18. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth
    19. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
    20. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
    21. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
    22. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
    23. Uppe (VRL-11253) - Derian Thora
    24. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    25. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
    26. Siguri (VRL-11290) - Eindhoeve Gwendolyn
    27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
    28. Viveka (VRL-14534) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809
    29. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu

    3. Vaativa B
    1. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
    2. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    3. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    4. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    5. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
    6. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    7. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    8. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    9. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    10. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    11. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    12. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    13. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    14. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    15. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
    16. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
    17. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
    18. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    19. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
    20. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
    21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
    22. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    23. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
    24. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    25. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    26. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    27. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    28. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
    29. JP (VRL-01948) - Ambrosia
    30. Saila (VRL-05775) - Tryphigal

    4. Vaativa B
    1. Vibaja (VRL-00727) - Absurd Rebel xx
    2. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
    3. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
    4. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    5. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
    6. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    7. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    8. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vanni
    10. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    11. Saila (VRL-05775) - Tryphigal
    12. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    13. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    14. Saila (VRL-05775) - Escalate Sy
    15. Oresama (VRL-02753) - Battle In a Bottle RR
    16. JP (VRL-01948) - Ambrosia
    17. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
    18. Saila (VRL-05775) - Tarragon W
    19. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    20. Uppe (VRL-11253) - Syyslahden Satiina
    21. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    22. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
    23. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika
    24. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
    25. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
    26. Cherry (VRL-12299) - Ressumies VH17-018-0800
    27. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299
    28. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
    29. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    30. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360