KRJ - kouluratsastuskilpailut 24.08.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 24.08.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 27.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo A 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ471-490 (Osallistut samalla 20. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Jere (VRL-14433) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
    2. Siguri (VRL-11290) - A.D. Dimonan Diminuendo VH06-017-8860
    3. Miia Maria (VRL-10382) - Yentel Friday Mood VH17-017-0115
    4. turjake (VRL-07415) - Knockturn Pony
    5. Elli L. (VRL-14207) - Corwen Maximus VH15-024-0189
    6. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
    7. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir
    8. Miia Maria (VRL-10382) - Juksulan Merlot VH17-017-0319
    9. Elli L. (VRL-14207) - Llwydd Tarquin VH15-024-0183
    10. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    11. suba (VRL-12468) - Børghalls Arne VH15-053-0184
    12. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Vauhtiveli
    13. Alessa (VRL-14240) - Runon Valentti
    14. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
    15. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    16. suba (VRL-12468) - Derian Bodilla VH14-053-0141
    17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    18. turjake (VRL-07415) - Samrook Bamford Yspadaden
    19. Aino (VRL-14510) - Vampiaani VH17-018-0503
    20. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Basil VH15-024-0203
    21. Siguri (VRL-11290) - A.D. Sugar Delux VH14-024-0192
    22. Siguri (VRL-11290) - A.D. Discount VH14-017-0110
    23. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Bobbing Baubles VH17-017-0325
    24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
    25. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Hattaramorsian
    26. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    27. Aino (VRL-14510) - Pohjanummen Petri Ruusunen VH17-018-0996
    28. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    29. Jere (VRL-14433) - Huvitutin Kapteeni VH17-018-1213
    30. Aino (VRL-14510) - Ponipalleron Sudenmorsian VH17-018-0995

    2. Helppo A
    1. dookie (VRL-04373) - Viisikon Paluujälki VH17-018-0439
    2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    3. turjake (VRL-07415) - Bible Of Mermaid Pictures
    4. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultatähti VH17-018-0655
    5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
    6. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
    7. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    8. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    9. suba (VRL-12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
    10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764
    11. Siguri (VRL-11290) - Riihikorven Aslak VH14-018-0368
    12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tulikukka VH17-018-0311
    13. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
    14. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Hattaramorsian
    15. suba (VRL-12468) - Derian Anrid VH14-053-0157
    16. Siguri (VRL-11290) - Sadun Peikkopappa VH17-018-0829
    17. Elli L. (VRL-14207) - Glenwood Maeve VH16-022-0020
    18. turjake (VRL-07415) - Michigan
    19. Aino (VRL-14510) - Pohjanummen Petri Ruusunen VH17-018-0996
    20. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Vauhtiveli
    21. turjake (VRL-07415) - Alandroal
    22. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    23. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Voitohvo VH17-018-0442
    24. Siguri (VRL-11290) - Vähäpellon Haamuaatto VH16-018-2757
    25. Jere (VRL-14433) - Jarelia VH17-018-1187
    26. Aino (VRL-14510) - Kaunon Surunalle VH17-018-0505
    27. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
    28. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    29. Jere (VRL-14433) - Hattuvaaran Karhukopla VH17-011-0124
    30. Jere (VRL-14433) - Vähäpellon Lumiroisto VH17-018-1199

    3. Vaativa B
    1. Elli L. (VRL-14207) - Nupun Taikahuilu VH17-018-0388
    2. Sonja.P (VRL-06588) - Black Ink VH14-100-0025
    3. Aino (VRL-14510) - Humppalaki VH17-018-0524
    4. suba (VRL-12468) - Reposaaren Käpyläinen VH14-018-1163
    5. Sonja.P (VRL-06588) - RWR Calcifer ox VH15-003-0030
    6. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
    7. turjake (VRL-07415) - Huckleberry Finn
    8. suba (VRL-12468) - Lamourin Kipinä VH14-018-1559
    9. Elli L. (VRL-14207) - Heilin Utukka VH16-018-0371
    10. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu VH17-018-1200
    11. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
    12. Alessa (VRL-14240) - Finalisti VH16-018-0506
    13. Siguri (VRL-11290) - Eelin Räyhähenki VH02-018-9788
    14. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    15. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Aromi VH16-018-0457
    16. suba (VRL-12468) - Reposaaren Aurinkokuningas VH14-018-1345
    17. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    18. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    19. turjake (VRL-07415) - Penny Lane
    20. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    21. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
    22. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
    23. Alessa (VRL-14240) - Tähti Tarina
    24. Alessa (VRL-14240) - Äf Yksi VH16-018-0505
    25. Jere (VRL-14433) - Nupun Mortteli
    26. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Valessa VH17-018-0834
    27. turjake (VRL-07415) - Roibrant Cadbury
    28. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    29. Aino (VRL-14510) - Tilinteon Hetki VH17-018-0626
    30. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri VH17-018-1201