KRJ - kouluratsastuskilpailut 22.08.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 22.08.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 27.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo A 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ471-490 (Osallistut samalla 20. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. suba (VRL-12468) - Børghalls Arne VH15-053-0184
    2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
    3. Siguri (VRL-11290) - A.D. Discount VH14-017-0110
    4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    5. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir
    6. Miia Maria (VRL-10382) - Yentel Friday Mood VH17-017-0115
    7. Aino (VRL-14510) - Pohjanummen Petri Ruusunen VH17-018-0996
    8. Jere (VRL-14433) - Huvitutin Kapteeni VH17-018-1213
    9. Siguri (VRL-11290) - A.D. Dimonan Diminuendo VH06-017-8860
    10. Elli L. (VRL-14207) - Corwen Maximus VH15-024-0189
    11. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
    12. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    13. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Vauhtiveli
    14. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    15. Aino (VRL-14510) - Ponipalleron Sudenmorsian VH17-018-0995
    16. Elli L. (VRL-14207) - Llwydd Tarquin VH15-024-0183
    17. Siguri (VRL-11290) - A.D. Sugar Delux VH14-024-0192
    18. Alessa (VRL-14240) - Runon Valentti
    19. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    20. turjake (VRL-07415) - Samrook Bamford Yspadaden
    21. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Hattaramorsian
    22. Jere (VRL-14433) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
    23. suba (VRL-12468) - Derian Bodilla VH14-053-0141
    24. turjake (VRL-07415) - Knockturn Pony
    25. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    26. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
    27. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Basil VH15-024-0203
    28. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Bobbing Baubles VH17-017-0325
    29. Aino (VRL-14510) - Vampiaani VH17-018-0503
    30. Miia Maria (VRL-10382) - Juksulan Merlot VH17-017-0319

    2. Helppo A
    1. suba (VRL-12468) - Derian Anrid VH14-053-0157
    2. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
    3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764
    4. turjake (VRL-07415) - Michigan
    5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
    6. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
    7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
    8. turjake (VRL-07415) - Bible Of Mermaid Pictures
    9. Siguri (VRL-11290) - Riihikorven Aslak VH14-018-0368
    10. Chiara (VRL-01123) - Binyamin VH14-023-0087
    11. dookie (VRL-04373) - Viisikon Paluujälki VH17-018-0439
    12. Elli L. (VRL-14207) - Glenwood Maeve VH16-022-0020
    13. Aino (VRL-14510) - Kaunon Surunalle VH17-018-0505
    14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tulikukka VH17-018-0311
    15. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultatähti VH17-018-0655
    16. Jere (VRL-14433) - Vähäpellon Lumiroisto VH17-018-1199
    17. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Hattaramorsian
    18. Chiara (VRL-01123) - Cubica de Brissac VH14-023-0077
    19. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Voitohvo VH17-018-0442
    20. Jere (VRL-14433) - Hattuvaaran Karhukopla VH17-011-0124
    21. Siguri (VRL-11290) - Vähäpellon Haamuaatto VH16-018-2757
    22. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
    23. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
    24. suba (VRL-12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
    25. turjake (VRL-07415) - Alandroal
    26. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Vauhtiveli
    27. Chiara (VRL-01123) - Narbonne VH14-029-0328
    28. Siguri (VRL-11290) - Sadun Peikkopappa VH17-018-0829
    29. Jere (VRL-14433) - Jarelia VH17-018-1187
    30. Aino (VRL-14510) - Pohjanummen Petri Ruusunen VH17-018-0996

    3. Vaativa B
    1. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
    2. Siguri (VRL-11290) - Eelin Räyhähenki VH02-018-9788
    3. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver
    4. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
    5. Elli L. (VRL-14207) - Nupun Taikahuilu VH17-018-0388
    6. suba (VRL-12468) - Reposaaren Käpyläinen VH14-018-1163
    7. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    8. Elli L. (VRL-14207) - Heilin Utukka VH16-018-0371
    9. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Valessa VH17-018-0834
    10. suba (VRL-12468) - Lamourin Kipinä VH14-018-1559
    11. Alessa (VRL-14240) - Tähti Tarina
    12. Alessa (VRL-14240) - Finalisti VH16-018-0506
    13. Alessa (VRL-14240) - Äf Yksi VH16-018-0505
    14. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
    15. Sonja.P (VRL-06588) - RWR Calcifer ox VH15-003-0030
    16. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
    17. Sonja.P (VRL-06588) - Black Ink VH14-100-0025
    18. Aino (VRL-14510) - Humppalaki VH17-018-0524
    19. Jere (VRL-14433) - Nupun Mortteli
    20. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
    21. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu VH17-018-1200
    22. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    23. turjake (VRL-07415) - Roibrant Cadbury
    24. suba (VRL-12468) - Reposaaren Aurinkokuningas VH14-018-1345
    25. Aino (VRL-14510) - Tilinteon Hetki VH17-018-0626
    26. turjake (VRL-07415) - Huckleberry Finn
    27. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri VH17-018-1201
    28. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
    29. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Aromi VH16-018-0457
    30. turjake (VRL-07415) - Penny Lane