KRJ - kouluratsastuskilpailut 07.06.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 07.06.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.05.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 40/40 TT
    2. Helppo B 40/40 TT
    3. Helppo A 40/40 TT
    4. Helppo A 40/40 TT
    5. Vaativa B 40/40 TT
    6. Vaativa B 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ41-50 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
    2. Werry (VRL-12945) - Luvattu Valhe
    3. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
    4. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    5. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    6. Werry (VRL-12945) - KM Coswids Story
    7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
    9. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Mokka VH16-018-0766
    10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    11. felissa (VRL-04000) - Ellegant Leah VH15-046-0087
    12. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    13. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    14. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi
    15. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Alissa
    16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    17. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
    18. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
    19. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
    22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531
    23. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    24. felissa (VRL-04000) - Geraldine VH15-046-0019
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks
    27. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    28. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    29. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    30. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika
    31. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
    32. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    33. felissa (VRL-04000) - Ciara VH15-023-0005
    34. Melina (VRL-11408) - Valkaman Aarni VH16-018-0814
    35. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    36. felissa (VRL-04000) - Theoden's Son VH04-046-7047
    37. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
    38. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
    39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Marikki
    40. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462

    2. Helppo B
    1. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
    2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Marikki
    3. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    4. Alexandra (VRL-12884) - Divina Commedia VH13-024-0194
    5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    6. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
    7. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Mokka VH16-018-0766
    8. Werry (VRL-12945) - KM Coswids Story
    9. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    10. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    11. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
    12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
    14. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167
    15. felissa (VRL-04000) - Ellegant Leah VH15-046-0087
    16. Werry (VRL-12945) - Luvattu Valhe
    17. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
    19. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    20. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Alissa
    21. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika
    22. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    23. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    24. felissa (VRL-04000) - Theoden's Son VH04-046-7047
    25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    26. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    27. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks
    28. Alexandra (VRL-12884) - Moor's Maiden VH14-035-0117
    29. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi
    30. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
    31. felissa (VRL-04000) - Ciara VH15-023-0005
    32. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    33. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427
    34. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    35. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    36. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    37. Melina (VRL-11408) - Valkaman Aarni VH16-018-0814
    38. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
    39. felissa (VRL-04000) - Geraldine VH15-046-0019
    40. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068

    3. Helppo A
    1. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
    2. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
    4. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    5. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia VH16-018-0924
    6. felissa (VRL-04000) - Hevonhierakka VH16-018-0832
    7. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Vinkaus VH16-018-0896
    8. Hapero (VRL-06115) - Runon Helmilokki VH16-018-0925
    9. Hapero (VRL-06115) - Marrasvaaran Kahvi Mustana VH16-018-0879
    10. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Skírnir VH15-053-0241
    11. Uppe (VRL-11253) - Hugo
    12. Melina (VRL-11408) - Lykkelig Ulle
    13. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
    14. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    15. Werry (VRL-12945) - Fazeriinan Mestaripiirros
    16. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    17. felissa (VRL-04000) - Mörkövaaran Kanelikiisseli VH16-018-0383
    18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Tuike
    20. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    21. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Sumuharja VH16-018-0897
    22. Werry (VRL-12945) - KM Winds Queen
    23. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
    24. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Vinttura VH16-018-0804
    25. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Gaissa
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
    27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Halina
    28. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mollamaija VH16-018-0972
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
    30. Crimis (VRL-10480) - Hercules v.d. Amarant VH16-040-0029
    31. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    32. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    33. Alexandra (VRL-12884) - Divina Commedia VH13-024-0194
    34. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
    35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Eino
    36. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Ulrik
    37. Werry (VRL-12945) - Joukuriina
    38. Minni (VRL-10337) - Röllivaaran Peikkosydän
    39. Alexandra (VRL-12884) - Moor's Maiden VH14-035-0117
    40. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907

    4. Helppo A
    1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Halina
    2. Werry (VRL-12945) - KM Winds Queen
    3. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vanilla VH16-018-1078
    5. Werry (VRL-12945) - Joukuriina
    6. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Skírnir VH15-053-0241
    7. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    8. Melina (VRL-11408) - Lykkelig Ulle
    9. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Ulrik
    10. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
    11. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Jasmiini
    12. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142
    13. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Gaissa
    14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    15. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Nam-Nam VH16-018-1090
    16. Hapero (VRL-06115) - Runon Helmilokki VH16-018-0925
    17. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    18. Crimis (VRL-10480) - Hercules v.d. Amarant VH16-040-0029
    19. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    20. Hapero (VRL-06115) - Marrasvaaran Kahvi Mustana VH16-018-0879
    21. Satu (VRL-12808) - Sadan Varjohelmi VH16-018-1000
    22. Werry (VRL-12945) - Fazeriinan Mestaripiirros
    23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Tuike
    24. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Vinttura VH16-018-0804
    25. Uppe (VRL-11253) - Hugo
    26. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
    28. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    29. Satu (VRL-12808) - Sadan Asterix VH16-018-0571
    30. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
    31. Minni (VRL-10337) - Röllivaaran Peikkosydän
    32. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
    33. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
    34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Eino
    35. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Västäräkki
    36. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085
    37. felissa (VRL-04000) - Hevonhierakka VH16-018-0832
    38. Anniina N. (VRL-09182) - Anffin Nokkonen VH15-018-1395
    39. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
    40. felissa (VRL-04000) - Mörkövaaran Kanelikiisseli VH16-018-0383

    5. Vaativa B
    1. Ninni H. (VRL-05766) - Black Berserker Raider VH16-006-0130
    2. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    3. Sonja (VRL-11911) - Lieselotte VH16-011-0089
    4. Melina (VRL-11408) - Harmonian Tipu
    5. Sonja (VRL-11911) - Corpsehuntress 'hh VH04-011-9128
    6. Anniina N. (VRL-09182) - Carosello VH16-018-0992
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Hämypuron Pipari VH14-018-0257
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Piruetti VH14-018-0528
    9. Crimis (VRL-10480) - Abnegation 'If VH13-043-0032
    10. Crimis (VRL-10480) - Rumour Prime VH15-066-0097
    11. Satu (VRL-12808) - Sadan Sota-Herra VH15-018-1285
    12. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
    13. Sonja (VRL-11911) - WW Windholm VH13-012-0021
    14. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    15. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    16. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
    17. Uppe (VRL-11253) - Elias
    18. Satu (VRL-12808) - Synd Lyric
    19. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
    20. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
    21. Crimis (VRL-10480) - Ambrosie W.A.VH16-021-0161
    22. Satu (VRL-12808) - Vaniman Tuskinpa VH16-018-0767
    23. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Haaveilija
    24. Uppe (VRL-11253) - Talvian Vidar
    25. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    26. Werry (VRL-12945) - Mörkövaaran Viettelijätär
    27. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    28. Minni (VRL-10337) - Miraulene
    29. Werry (VRL-12945) - Moon Serpentiini
    30. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    31. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    32. Satu (VRL-12808) - Charleroi Kingsman VH16-029-0130
    33. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri
    34. Sonja (VRL-11911) - Savanna FW VH04-012-7970
    35. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Almere VH16-018-1058
    36. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    37. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    38. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    39. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
    40. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Menninkäinen VH14-018-0811

    6. Vaativa B
    1. Werry (VRL-12945) - Mörkövaaran Viettelijätär
    2. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570
    4. Sonja (VRL-11911) - Corpsehuntress 'hh VH04-011-9128
    5. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    6. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    7. Uppe (VRL-11253) - Talvian Vidar
    8. Sonja (VRL-11911) - WW Windholm VH13-012-0021
    9. Satu (VRL-12808) - Charleroi Kingsman VH16-029-0130
    10. Crimis (VRL-10480) - Ambrosie W.A.VH16-021-0161
    11. Melina (VRL-11408) - Harmonian Tipu
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Dzheihun VH05-001-5115
    13. Sonja (VRL-11911) - Savanna FW VH04-012-7970
    14. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri
    15. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Almere VH16-018-1058
    16. Minni (VRL-10337) - Miraulene
    17. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
    18. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    20. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    21. Werry (VRL-12945) - Moon Serpentiini
    22. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
    23. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    24. Crimis (VRL-10480) - Abnegation 'If VH13-043-0032
    25. vaapu. (VRL-00193) - Kauniston Adors
    26. Ninni H. (VRL-05766) - Black Berserker Raider VH16-006-0130
    27. Crimis (VRL-10480) - Rumour Prime VH15-066-0097
    28. Anniina N. (VRL-09182) - Carosello VH16-018-0992
    29. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    30. Satu (VRL-12808) - Sadan Pekkanen VH15-018-1453
    31. Satu (VRL-12808) - Synd Lyric
    32. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivumäen Pai VH14-018-0571
    33. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
    34. Sonja (VRL-11911) - Lieselotte VH16-011-0089
    35. Uppe (VRL-11253) - Elias
    36. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
    37. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    38. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Haaveilija
    39. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    40. Tuulia T. (VRL-00084) - Cahn Rhyfel VH06-026-4807