KRJ - kouluratsastuskilpailut 12.08.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 12.08.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 25.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Vaativa B 30/30 TT
    2. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ461-470 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Vaativa B
    1. VP (VRL-14355) - Turmeltajan Lumo
    2. Kara (VRL-13447) - Theo's Kantjes Bay VH17-012-0267
    3. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
    4. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Rätvänän Lillami VH14-018-0605
    6. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    7. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    8. Kara (VRL-13447) - Theo's Blinx VH17-012-0275
    9. Kara (VRL-13447) - Theo's Royal Spirit VH17-012-0191
    10. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653
    11. turjake (VRL-07415) - Michigan
    12. Elli L. (VRL-14207) - Heilin Utukka VH16-018-0371
    13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Helmililja
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - Peijooni VH17-018-0020
    15. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Aromi VH16-018-0457
    16. Melina (VRL-11408) - Runon Untamo VH17-018-1142
    17. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
    18. Elli L. (VRL-14207) - Nupun Taikahuilu VH17-018-0388
    19. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    20. turjake (VRL-07415) - Gamora
    21. VP (VRL-14355) - Surunauha
    22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
    23. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    24. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    25. turjake (VRL-07415) - Madalena do Mar
    26. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    27. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
    28. Aino (VRL-14510) - Nupun Kristalli VH17-018-0195
    29. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Makia
    30. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kiviyrtti VH14-018-1086

    2. Vaativa B
    1. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Varjostaja VH14-018-0313
    2. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    3. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Lakean Valder VH06-018-3935
    5. VP (VRL-14355) - Surunauha
    6. turjake (VRL-07415) - Great Gatsby
    7. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
    8. Kara (VRL-13447) - Theo's Ve Vybehu VH17-012-0180
    9. Aino (VRL-14510) - Tilinteon Hetki VH17-018-0626
    10. Kara (VRL-13447) - Theo's Mistni kun VH17-012-0179
    11. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
    12. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
    13. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    14. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    15. Aino (VRL-14510) - Huvitutin Kekkeri VH17-018-0889
    16. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    17. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Maanan Veilamo VH14-018-1072
    19. turjake (VRL-07415) - Penny Lane
    20. Aino (VRL-14510) - Humppalaki VH17-018-0524
    21. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
    22. Kara (VRL-13447) - Theo's Klisna Basen VH17-012-0188
    23. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Aromi VH16-018-0457
    24. VP (VRL-14355) - Turmeltajan Lumo
    25. turjake (VRL-07415) - Dizzy Miss Lizzy
    26. Elli L. (VRL-14207) - Heilin Utukka VH16-018-0371
    27. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Makia
    28. Elli L. (VRL-14207) - Nupun Taikahuilu VH17-018-0388
    29. Melina (VRL-11408) - Runon Untamo VH17-018-1142
    30. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154