KRJ - kouluratsastuskilpailut 06.06.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 06.06.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.05.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 40/40 TT
    2. Helppo B 40/40 TT
    3. Helppo A 40/40 TT
    4. Helppo A 40/40 TT
    5. Vaativa B 40/40 TT
    6. Vaativa B 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ41-50 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. felissa (VRL-04000) - Ciara VH15-023-0005
    2. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    3. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    4. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
    6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    7. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    8. felissa (VRL-04000) - Geraldine VH15-046-0019
    9. felissa (VRL-04000) - Ellegant Leah VH15-046-0087
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
    11. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    12. Melina (VRL-11408) - Valkaman Aarni VH16-018-0814
    13. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks
    14. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
    15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    16. felissa (VRL-04000) - Theoden's Son VH04-046-7047
    17. Werry (VRL-12945) - KM Coswids Story
    18. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
    19. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    20. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Marikki
    22. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Alissa
    23. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
    25. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
    26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    27. Werry (VRL-12945) - Luvattu Valhe
    28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    29. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
    30. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    31. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
    32. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
    33. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    34. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika
    35. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    36. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
    37. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    38. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
    39. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531
    40. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Mokka VH16-018-0766

    2. Helppo B
    1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    2. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    3. Werry (VRL-12945) - Luvattu Valhe
    4. felissa (VRL-04000) - Geraldine VH15-046-0019
    5. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
    6. felissa (VRL-04000) - Theoden's Son VH04-046-7047
    7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
    9. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
    10. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
    11. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    12. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Mokka VH16-018-0766
    13. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    14. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika
    15. Alexandra (VRL-12884) - Divina Commedia VH13-024-0194
    16. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
    17. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    19. Werry (VRL-12945) - KM Coswids Story
    20. Alexandra (VRL-12884) - Moor's Maiden VH14-035-0117
    21. felissa (VRL-04000) - Ciara VH15-023-0005
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427
    23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    24. Melina (VRL-11408) - Valkaman Aarni VH16-018-0814
    25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi
    26. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    27. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    28. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
    29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Marikki
    30. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
    31. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167
    32. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    33. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    34. felissa (VRL-04000) - Ellegant Leah VH15-046-0087
    35. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    36. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    37. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Alissa
    38. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    39. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks
    40. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880

    3. Helppo A
    1. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Sumuharja VH16-018-0897
    2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    3. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Vinkaus VH16-018-0896
    4. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
    5. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    6. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Ulrik
    7. Hapero (VRL-06115) - Runon Helmilokki VH16-018-0925
    8. Werry (VRL-12945) - Fazeriinan Mestaripiirros
    9. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    10. Werry (VRL-12945) - KM Winds Queen
    11. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Skírnir VH15-053-0241
    12. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mollamaija VH16-018-0972
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
    14. Hapero (VRL-06115) - Marrasvaaran Kahvi Mustana VH16-018-0879
    15. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    16. felissa (VRL-04000) - Mörkövaaran Kanelikiisseli VH16-018-0383
    17. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Gaissa
    18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Eino
    19. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Vinttura VH16-018-0804
    20. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
    21. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Tuike
    23. Melina (VRL-11408) - Lykkelig Ulle
    24. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
    25. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    26. Crimis (VRL-10480) - Hercules v.d. Amarant VH16-040-0029
    27. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
    28. Uppe (VRL-11253) - Hugo
    29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    30. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia VH16-018-0924
    31. Werry (VRL-12945) - Joukuriina
    32. felissa (VRL-04000) - Hevonhierakka VH16-018-0832
    33. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
    34. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
    35. Alexandra (VRL-12884) - Moor's Maiden VH14-035-0117
    36. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
    37. Minni (VRL-10337) - Röllivaaran Peikkosydän
    38. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    39. Alexandra (VRL-12884) - Divina Commedia VH13-024-0194
    40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Halina

    4. Helppo A
    1. Werry (VRL-12945) - Joukuriina
    2. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Skírnir VH15-053-0241
    3. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    4. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
    6. felissa (VRL-04000) - Mörkövaaran Kanelikiisseli VH16-018-0383
    7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Eino
    8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Nam-Nam VH16-018-1090
    9. Satu (VRL-12808) - Sadan Asterix VH16-018-0571
    10. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
    11. Minni (VRL-10337) - Röllivaaran Peikkosydän
    12. Hapero (VRL-06115) - Marrasvaaran Kahvi Mustana VH16-018-0879
    13. Uppe (VRL-11253) - Hugo
    14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Tuike
    15. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
    16. Melina (VRL-11408) - Lykkelig Ulle
    17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vanilla VH16-018-1078
    18. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Västäräkki
    19. Anniina N. (VRL-09182) - Anffin Nokkonen VH15-018-1395
    20. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
    21. Crimis (VRL-10480) - Hercules v.d. Amarant VH16-040-0029
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
    23. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
    24. Hapero (VRL-06115) - Runon Helmilokki VH16-018-0925
    25. felissa (VRL-04000) - Hevonhierakka VH16-018-0832
    26. Satu (VRL-12808) - Sadan Varjohelmi VH16-018-1000
    27. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Vinttura VH16-018-0804
    28. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Ulrik
    29. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    30. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Jasmiini
    31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Halina
    32. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    33. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142
    34. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    35. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    36. Werry (VRL-12945) - KM Winds Queen
    37. Werry (VRL-12945) - Fazeriinan Mestaripiirros
    38. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085
    39. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
    40. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Gaissa

    5. Vaativa B
    1. Uppe (VRL-11253) - Elias
    2. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    3. Crimis (VRL-10480) - Ambrosie W.A.VH16-021-0161
    4. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Haaveilija
    5. Sonja (VRL-11911) - Savanna FW VH04-012-7970
    6. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Almere VH16-018-1058
    7. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Hämypuron Pipari VH14-018-0257
    9. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
    10. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    11. Ninni H. (VRL-05766) - Black Berserker Raider VH16-006-0130
    12. Sonja (VRL-11911) - Corpsehuntress 'hh VH04-011-9128
    13. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
    14. Crimis (VRL-10480) - Rumour Prime VH15-066-0097
    15. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    16. Uppe (VRL-11253) - Talvian Vidar
    17. Werry (VRL-12945) - Mörkövaaran Viettelijätär
    18. Satu (VRL-12808) - Synd Lyric
    19. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri
    20. Werry (VRL-12945) - Moon Serpentiini
    21. Melina (VRL-11408) - Harmonian Tipu
    22. Satu (VRL-12808) - Charleroi Kingsman VH16-029-0130
    23. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
    24. Sonja (VRL-11911) - Lieselotte VH16-011-0089
    25. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
    26. Minni (VRL-10337) - Miraulene
    27. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    28. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    29. Sonja (VRL-11911) - WW Windholm VH13-012-0021
    30. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Menninkäinen VH14-018-0811
    31. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    32. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
    33. Crimis (VRL-10480) - Abnegation 'If VH13-043-0032
    34. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    35. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Piruetti VH14-018-0528
    36. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    37. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    38. Satu (VRL-12808) - Vaniman Tuskinpa VH16-018-0767
    39. Satu (VRL-12808) - Sadan Sota-Herra VH15-018-1285
    40. Anniina N. (VRL-09182) - Carosello VH16-018-0992

    6. Vaativa B
    1. Satu (VRL-12808) - Synd Lyric
    2. Crimis (VRL-10480) - Rumour Prime VH15-066-0097
    3. Crimis (VRL-10480) - Abnegation 'If VH13-043-0032
    4. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Almere VH16-018-1058
    5. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri
    6. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    7. Sonja (VRL-11911) - Savanna FW VH04-012-7970
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570
    9. Sonja (VRL-11911) - Lieselotte VH16-011-0089
    10. Werry (VRL-12945) - Mörkövaaran Viettelijätär
    11. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
    12. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    13. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    14. Ninni H. (VRL-05766) - Black Berserker Raider VH16-006-0130
    15. Sonja (VRL-11911) - Corpsehuntress 'hh VH04-011-9128
    16. Werry (VRL-12945) - Moon Serpentiini
    17. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    18. Minni (VRL-10337) - Miraulene
    19. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    20. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
    21. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    22. Satu (VRL-12808) - Sadan Pekkanen VH15-018-1453
    23. Sonja (VRL-11911) - WW Windholm VH13-012-0021
    24. Satu (VRL-12808) - Charleroi Kingsman VH16-029-0130
    25. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    26. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
    27. Anniina N. (VRL-09182) - Carosello VH16-018-0992
    28. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Cahn Rhyfel VH06-026-4807
    30. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    31. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    32. Melina (VRL-11408) - Harmonian Tipu
    33. Tuulia T. (VRL-00084) - Dzheihun VH05-001-5115
    34. Uppe (VRL-11253) - Elias
    35. Uppe (VRL-11253) - Talvian Vidar
    36. Crimis (VRL-10480) - Ambrosie W.A.VH16-021-0161
    37. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Haaveilija
    38. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    39. vaapu. (VRL-00193) - Kauniston Adors
    40. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivumäen Pai VH14-018-0571