KRJ - kouluratsastuskilpailut 05.06.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 05.06.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.05.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 40/40 TT
    2. Helppo B 40/40 TT
    3. Helppo A 40/40 TT
    4. Helppo A 40/40 TT
    5. Vaativa B 40/40 TT
    6. Vaativa B 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ41-50 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    2. Melina (VRL-11408) - Valkaman Aarni VH16-018-0814
    3. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
    5. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    6. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
    8. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    9. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
    10. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    11. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
    12. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika
    13. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
    14. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
    15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    16. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
    17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
    19. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    20. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    21. felissa (VRL-04000) - Ciara VH15-023-0005
    22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    23. felissa (VRL-04000) - Ellegant Leah VH15-046-0087
    24. Werry (VRL-12945) - Luvattu Valhe
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
    26. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    27. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Alissa
    28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Marikki
    29. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    30. Werry (VRL-12945) - KM Coswids Story
    31. felissa (VRL-04000) - Geraldine VH15-046-0019
    32. felissa (VRL-04000) - Theoden's Son VH04-046-7047
    33. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    34. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
    35. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    36. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    37. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks
    38. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Mokka VH16-018-0766
    39. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    40. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil

    2. Helppo B
    1. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    2. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Marikki
    4. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    5. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi
    6. Werry (VRL-12945) - KM Coswids Story
    7. felissa (VRL-04000) - Theoden's Son VH04-046-7047
    8. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    9. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Mokka VH16-018-0766
    10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    11. felissa (VRL-04000) - Ciara VH15-023-0005
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
    13. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    14. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
    15. felissa (VRL-04000) - Ellegant Leah VH15-046-0087
    16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    17. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167
    18. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    20. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    21. felissa (VRL-04000) - Geraldine VH15-046-0019
    22. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    23. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    24. Alexandra (VRL-12884) - Moor's Maiden VH14-035-0117
    25. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
    26. Werry (VRL-12945) - Luvattu Valhe
    27. Melina (VRL-11408) - Valkaman Aarni VH16-018-0814
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
    29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    30. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    31. Alexandra (VRL-12884) - Divina Commedia VH13-024-0194
    32. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
    33. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika
    34. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Alissa
    35. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    36. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
    37. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks
    38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    39. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
    40. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427

    3. Helppo A
    1. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
    2. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    3. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Vinttura VH16-018-0804
    4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Eino
    5. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Gaissa
    6. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    7. felissa (VRL-04000) - Mörkövaaran Kanelikiisseli VH16-018-0383
    8. Hapero (VRL-06115) - Marrasvaaran Kahvi Mustana VH16-018-0879
    9. Uppe (VRL-11253) - Hugo
    10. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
    11. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Sumuharja VH16-018-0897
    12. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
    14. Crimis (VRL-10480) - Hercules v.d. Amarant VH16-040-0029
    15. Werry (VRL-12945) - Fazeriinan Mestaripiirros
    16. Alexandra (VRL-12884) - Divina Commedia VH13-024-0194
    17. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
    19. Minni (VRL-10337) - Röllivaaran Peikkosydän
    20. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Vinkaus VH16-018-0896
    21. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia VH16-018-0924
    22. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Ulrik
    23. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    24. Werry (VRL-12945) - KM Winds Queen
    25. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
    26. Melina (VRL-11408) - Lykkelig Ulle
    27. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
    28. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    29. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Skírnir VH15-053-0241
    30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    31. felissa (VRL-04000) - Hevonhierakka VH16-018-0832
    32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Halina
    33. Hapero (VRL-06115) - Runon Helmilokki VH16-018-0925
    34. Alexandra (VRL-12884) - Moor's Maiden VH14-035-0117
    35. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
    36. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    37. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mollamaija VH16-018-0972
    38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Tuike
    39. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    40. Werry (VRL-12945) - Joukuriina

    4. Helppo A
    1. Anniina N. (VRL-09182) - Anffin Nokkonen VH15-018-1395
    2. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Skírnir VH15-053-0241
    3. Werry (VRL-12945) - KM Winds Queen
    4. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Gaissa
    5. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
    6. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142
    7. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
    8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vanilla VH16-018-1078
    9. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Ulrik
    10. felissa (VRL-04000) - Mörkövaaran Kanelikiisseli VH16-018-0383
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
    12. Hapero (VRL-06115) - Marrasvaaran Kahvi Mustana VH16-018-0879
    13. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    14. Uppe (VRL-11253) - Hugo
    15. Werry (VRL-12945) - Joukuriina
    16. Hapero (VRL-06115) - Runon Helmilokki VH16-018-0925
    17. Minni (VRL-10337) - Röllivaaran Peikkosydän
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
    19. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
    20. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Västäräkki
    21. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    22. Werry (VRL-12945) - Fazeriinan Mestaripiirros
    23. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Jasmiini
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
    25. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    26. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    27. Satu (VRL-12808) - Sadan Varjohelmi VH16-018-1000
    28. Melina (VRL-11408) - Lykkelig Ulle
    29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Nam-Nam VH16-018-1090
    30. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    31. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    32. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
    33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Tuike
    34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Eino
    35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Halina
    36. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085
    37. Satu (VRL-12808) - Sadan Asterix VH16-018-0571
    38. felissa (VRL-04000) - Hevonhierakka VH16-018-0832
    39. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Vinttura VH16-018-0804
    40. Crimis (VRL-10480) - Hercules v.d. Amarant VH16-040-0029

    5. Vaativa B
    1. Sonja (VRL-11911) - Savanna FW VH04-012-7970
    2. Uppe (VRL-11253) - Elias
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
    4. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Almere VH16-018-1058
    5. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
    6. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
    7. Sonja (VRL-11911) - Corpsehuntress 'hh VH04-011-9128
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Hämypuron Pipari VH14-018-0257
    9. Satu (VRL-12808) - Sadan Sota-Herra VH15-018-1285
    10. Minni (VRL-10337) - Miraulene
    11. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    12. Anniina N. (VRL-09182) - Carosello VH16-018-0992
    13. Crimis (VRL-10480) - Rumour Prime VH15-066-0097
    14. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    15. Crimis (VRL-10480) - Ambrosie W.A.VH16-021-0161
    16. Ninni H. (VRL-05766) - Black Berserker Raider VH16-006-0130
    17. Satu (VRL-12808) - Charleroi Kingsman VH16-029-0130
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Piruetti VH14-018-0528
    19. Satu (VRL-12808) - Vaniman Tuskinpa VH16-018-0767
    20. Melina (VRL-11408) - Harmonian Tipu
    21. Sonja (VRL-11911) - Lieselotte VH16-011-0089
    22. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
    23. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    24. Sonja (VRL-11911) - WW Windholm VH13-012-0021
    25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Haaveilija
    26. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    27. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    28. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
    29. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    30. Crimis (VRL-10480) - Abnegation 'If VH13-043-0032
    31. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    32. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    33. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    34. Werry (VRL-12945) - Moon Serpentiini
    35. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    36. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Menninkäinen VH14-018-0811
    37. Satu (VRL-12808) - Synd Lyric
    38. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri
    39. Uppe (VRL-11253) - Talvian Vidar
    40. Werry (VRL-12945) - Mörkövaaran Viettelijätär

    6. Vaativa B
    1. Satu (VRL-12808) - Charleroi Kingsman VH16-029-0130
    2. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    3. Werry (VRL-12945) - Moon Serpentiini
    4. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Cahn Rhyfel VH06-026-4807
    6. Uppe (VRL-11253) - Talvian Vidar
    7. Uppe (VRL-11253) - Elias
    8. Ninni H. (VRL-05766) - Black Berserker Raider VH16-006-0130
    9. Sonja (VRL-11911) - Savanna FW VH04-012-7970
    10. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    11. Crimis (VRL-10480) - Ambrosie W.A.VH16-021-0161
    12. Sonja (VRL-11911) - WW Windholm VH13-012-0021
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Dzheihun VH05-001-5115
    14. Minni (VRL-10337) - Miraulene
    15. Sonja (VRL-11911) - Corpsehuntress 'hh VH04-011-9128
    16. Crimis (VRL-10480) - Abnegation 'If VH13-043-0032
    17. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570
    19. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
    20. Anniina N. (VRL-09182) - Carosello VH16-018-0992
    21. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    22. Melina (VRL-11408) - Harmonian Tipu
    23. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    24. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Haaveilija
    25. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Almere VH16-018-1058
    27. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivumäen Pai VH14-018-0571
    29. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    30. Sonja (VRL-11911) - Lieselotte VH16-011-0089
    31. Werry (VRL-12945) - Mörkövaaran Viettelijätär
    32. Satu (VRL-12808) - Sadan Pekkanen VH15-018-1453
    33. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    34. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    35. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri
    36. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
    37. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
    38. Crimis (VRL-10480) - Rumour Prime VH15-066-0097
    39. vaapu. (VRL-00193) - Kauniston Adors
    40. Satu (VRL-12808) - Synd Lyric