KRJ - kouluratsastuskilpailut 04.06.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 04.06.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.05.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 40/40 TT
    2. Helppo B 40/40 TT
    3. Helppo A 40/40 TT
    4. Helppo A 40/40 TT
    5. Vaativa B 40/40 TT
    6. Vaativa B 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ41-50 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Mokka VH16-018-0766
    2. felissa (VRL-04000) - Theoden's Son VH04-046-7047
    3. felissa (VRL-04000) - Ciara VH15-023-0005
    4. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
    6. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    7. Melina (VRL-11408) - Valkaman Aarni VH16-018-0814
    8. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    9. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
    10. Werry (VRL-12945) - Luvattu Valhe
    11. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
    12. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    13. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
    14. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
    15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    16. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    17. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
    19. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
    20. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika
    21. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    22. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
    23. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi
    24. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Alissa
    25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Marikki
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks
    27. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
    28. Werry (VRL-12945) - KM Coswids Story
    29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531
    30. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    31. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    32. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    33. felissa (VRL-04000) - Ellegant Leah VH15-046-0087
    34. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
    35. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    36. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    37. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    39. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    40. felissa (VRL-04000) - Geraldine VH15-046-0019

    2. Helppo B
    1. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika
    2. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    3. felissa (VRL-04000) - Ciara VH15-023-0005
    4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    5. felissa (VRL-04000) - Geraldine VH15-046-0019
    6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    7. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    8. Werry (VRL-12945) - KM Coswids Story
    9. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    10. felissa (VRL-04000) - Ellegant Leah VH15-046-0087
    11. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Mokka VH16-018-0766
    12. Werry (VRL-12945) - Luvattu Valhe
    13. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Alissa
    14. Alexandra (VRL-12884) - Moor's Maiden VH14-035-0117
    15. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    16. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    18. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
    19. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
    20. Melina (VRL-11408) - Valkaman Aarni VH16-018-0814
    21. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Marikki
    23. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    24. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
    25. felissa (VRL-04000) - Theoden's Son VH04-046-7047
    26. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
    29. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    30. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167
    31. Alexandra (VRL-12884) - Divina Commedia VH13-024-0194
    32. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
    33. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    34. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks
    35. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    36. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    37. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
    38. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi
    39. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    40. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217

    3. Helppo A
    1. Uppe (VRL-11253) - Hugo
    2. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
    4. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Vinttura VH16-018-0804
    5. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Sumuharja VH16-018-0897
    6. Werry (VRL-12945) - KM Winds Queen
    7. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    8. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia VH16-018-0924
    9. felissa (VRL-04000) - Mörkövaaran Kanelikiisseli VH16-018-0383
    10. Melina (VRL-11408) - Lykkelig Ulle
    11. Hapero (VRL-06115) - Marrasvaaran Kahvi Mustana VH16-018-0879
    12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Halina
    13. Crimis (VRL-10480) - Hercules v.d. Amarant VH16-040-0029
    14. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    15. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Tuike
    16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    17. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
    18. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
    19. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    20. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
    21. Alexandra (VRL-12884) - Moor's Maiden VH14-035-0117
    22. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Ulrik
    23. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    24. Werry (VRL-12945) - Joukuriina
    25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    26. felissa (VRL-04000) - Hevonhierakka VH16-018-0832
    27. Hapero (VRL-06115) - Runon Helmilokki VH16-018-0925
    28. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
    29. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Gaissa
    30. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Skírnir VH15-053-0241
    31. Alexandra (VRL-12884) - Divina Commedia VH13-024-0194
    32. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Vinkaus VH16-018-0896
    33. Minni (VRL-10337) - Röllivaaran Peikkosydän
    34. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mollamaija VH16-018-0972
    35. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    36. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
    37. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Eino
    38. Werry (VRL-12945) - Fazeriinan Mestaripiirros
    39. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    40. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425

    4. Helppo A
    1. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    2. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Gaissa
    3. Werry (VRL-12945) - Joukuriina
    4. Uppe (VRL-11253) - Hugo
    5. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Tuike
    6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vanilla VH16-018-1078
    7. Werry (VRL-12945) - Fazeriinan Mestaripiirros
    8. felissa (VRL-04000) - Hevonhierakka VH16-018-0832
    9. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Skírnir VH15-053-0241
    10. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
    11. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Ulrik
    12. Satu (VRL-12808) - Sadan Varjohelmi VH16-018-1000
    13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Eino
    14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Nam-Nam VH16-018-1090
    15. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142
    16. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Jasmiini
    17. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Västäräkki
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
    19. Werry (VRL-12945) - KM Winds Queen
    20. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
    22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    23. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
    24. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    25. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Anffin Nokkonen VH15-018-1395
    27. Crimis (VRL-10480) - Hercules v.d. Amarant VH16-040-0029
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
    29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085
    30. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    31. Melina (VRL-11408) - Lykkelig Ulle
    32. felissa (VRL-04000) - Mörkövaaran Kanelikiisseli VH16-018-0383
    33. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    34. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
    35. Minni (VRL-10337) - Röllivaaran Peikkosydän
    36. Hapero (VRL-06115) - Marrasvaaran Kahvi Mustana VH16-018-0879
    37. Hapero (VRL-06115) - Runon Helmilokki VH16-018-0925
    38. Satu (VRL-12808) - Sadan Asterix VH16-018-0571
    39. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Vinttura VH16-018-0804
    40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Halina

    5. Vaativa B
    1. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Haaveilija
    2. Melina (VRL-11408) - Harmonian Tipu
    3. Satu (VRL-12808) - Sadan Sota-Herra VH15-018-1285
    4. Crimis (VRL-10480) - Abnegation 'If VH13-043-0032
    5. Sonja (VRL-11911) - Corpsehuntress 'hh VH04-011-9128
    6. Werry (VRL-12945) - Moon Serpentiini
    7. Satu (VRL-12808) - Charleroi Kingsman VH16-029-0130
    8. Satu (VRL-12808) - Vaniman Tuskinpa VH16-018-0767
    9. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
    10. Sonja (VRL-11911) - WW Windholm VH13-012-0021
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Menninkäinen VH14-018-0811
    12. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    13. Sonja (VRL-11911) - Lieselotte VH16-011-0089
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Piruetti VH14-018-0528
    15. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    16. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    17. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri
    18. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    19. Minni (VRL-10337) - Miraulene
    20. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    21. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    22. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
    23. Anniina N. (VRL-09182) - Carosello VH16-018-0992
    24. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Hämypuron Pipari VH14-018-0257
    27. Uppe (VRL-11253) - Talvian Vidar
    28. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Almere VH16-018-1058
    29. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
    30. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    31. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
    32. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    33. Uppe (VRL-11253) - Elias
    34. Crimis (VRL-10480) - Ambrosie W.A.VH16-021-0161
    35. Ninni H. (VRL-05766) - Black Berserker Raider VH16-006-0130
    36. Crimis (VRL-10480) - Rumour Prime VH15-066-0097
    37. Werry (VRL-12945) - Mörkövaaran Viettelijätär
    38. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    39. Satu (VRL-12808) - Synd Lyric
    40. Sonja (VRL-11911) - Savanna FW VH04-012-7970

    6. Vaativa B
    1. Uppe (VRL-11253) - Elias
    2. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
    3. Minni (VRL-10337) - Miraulene
    4. Ninni H. (VRL-05766) - Black Berserker Raider VH16-006-0130
    5. Crimis (VRL-10480) - Ambrosie W.A.VH16-021-0161
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570
    7. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    8. Crimis (VRL-10480) - Rumour Prime VH15-066-0097
    9. Werry (VRL-12945) - Mörkövaaran Viettelijätär
    10. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    11. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    12. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    13. Anniina N. (VRL-09182) - Carosello VH16-018-0992
    14. Crimis (VRL-10480) - Abnegation 'If VH13-043-0032
    15. Sonja (VRL-11911) - Lieselotte VH16-011-0089
    16. Sonja (VRL-11911) - WW Windholm VH13-012-0021
    17. Satu (VRL-12808) - Synd Lyric
    18. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Almere VH16-018-1058
    19. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    20. Satu (VRL-12808) - Charleroi Kingsman VH16-029-0130
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Dzheihun VH05-001-5115
    22. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    23. Melina (VRL-11408) - Harmonian Tipu
    24. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri
    25. Werry (VRL-12945) - Moon Serpentiini
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Haaveilija
    27. vaapu. (VRL-00193) - Kauniston Adors
    28. Satu (VRL-12808) - Sadan Pekkanen VH15-018-1453
    29. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    30. Uppe (VRL-11253) - Talvian Vidar
    31. Sonja (VRL-11911) - Corpsehuntress 'hh VH04-011-9128
    32. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    33. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
    34. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
    35. Tuulia T. (VRL-00084) - Cahn Rhyfel VH06-026-4807
    36. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivumäen Pai VH14-018-0571
    37. Sonja (VRL-11911) - Savanna FW VH04-012-7970
    38. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    39. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
    40. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata