KRJ - kouluratsastuskilpailut 10.08.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 10.08.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 12.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ421-430 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Desmi (VRL-14548) - Romilda
    2. Aino (VRL-14510) - Riekontorpan Tähtisumu VH17-018-0635
    3. JP (VRL-01948) - Campcroft Mercury
    4. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Hubert
    5. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    6. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Adina
    7. Manaaja (VRL-14336) - Nutella VH16-018-1195
    8. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
    9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
    10. Viiru (VRL-06066) - Tiikan Limu
    11. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Halina
    12. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
    13. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    14. Aino (VRL-14510) - Vampiaani VH17-018-0503
    15. Aino (VRL-14510) - Ponipalleron Sudenmorsian VH17-018-0995
    16. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    17. Viiru (VRL-06066) - Huru-Ukko
    18. Eenu (VRL-13600) - Fiktion Mysteerio
    19. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Viima
    20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
    21. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    22. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique
    23. Manaaja (VRL-14336) - Vinds Unique VH16-028-0006
    24. Desmi (VRL-14548) - Embla
    25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
    26. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    27. Eenu (VRL-13600) - Twintania
    28. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
    29. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    30. Viiru (VRL-06066) - Ionin Kullattu

    2. Helppo B
    1. Manaaja (VRL-14336) - Nutella VH16-018-1195
    2. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Halina
    3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
    4. Aino (VRL-14510) - Vähäpellon Halivahti VH17-018-0504
    5. Aino (VRL-14510) - Hattuvaaran Pikku Myy VH17-018-1030
    6. Viiru (VRL-06066) - Jalosoturi VH16-018-1729
    7. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
    8. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    9. Desmi (VRL-14548) - Embla
    10. Aino (VRL-14510) - Riekontorpan Mustaa Kultaa VH17-018-1222
    11. Desmi (VRL-14548) - Romilda
    12. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
    13. JP (VRL-01948) - Huovilan Remiro
    14. Eenu (VRL-13600) - Twintania
    15. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
    16. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
    17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
    18. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    19. Manaaja (VRL-14336) - Vinds Unique VH16-028-0006
    20. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    21. Viiru (VRL-06066) - Ionin Kullattu
    22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
    23. Viiru (VRL-06066) - Hilla VH17-018-1132
    24. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    25. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Adina
    26. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Viima
    27. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    28. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    29. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Hubert
    30. Eenu (VRL-13600) - Fiktion Mysteerio

    3. Vaativa B
    1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
    2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
    3. Aino (VRL-14510) - Nupun Kristalli VH17-018-0195
    4. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
    5. Viiru (VRL-06066) - Kadotettu Eetos VH16-018-1652
    6. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
    7. Manaaja (VRL-14336) - Huvitutin Usva VH17-018-0236
    8. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    9. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi
    10. Uppe (VRL-11253) - Kuuralehdon Ruusa
    11. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    12. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    13. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    14. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    15. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
    16. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
    17. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
    18. Eenu (VRL-13600) - Räiskyvän Amelia VH16-018-1985
    19. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653
    20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beziana
    21. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    22. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
    23. Manaaja (VRL-14336) - Eurybia Fall VH17-012-0249
    24. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    25. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    26. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    27. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    28. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    29. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
    30. Eenu (VRL-13600) - Runon Tuuve

    4. Vaativa B
    1. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    2. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    3. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    4. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
    5. Uppe (VRL-11253) - Kuuralehdon Ruusa
    6. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
    7. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
    8. Aino (VRL-14510) - Nupun Kristalli VH17-018-0195
    9. Viiru (VRL-06066) - Kadotettu Eetos VH16-018-1652
    10. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    11. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    12. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    13. Manaaja (VRL-14336) - Honeydale Arctic Steel VH15-035-0042
    14. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    15. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    16. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
    17. Eenu (VRL-13600) - Räiskyvän Amelia VH16-018-1985
    18. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
    19. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
    20. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    21. Eenu (VRL-13600) - Runon Tuuve
    22. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
    23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
    24. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    25. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    26. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653
    27. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
    28. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beziana
    29. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
    30. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi