KRJ - kouluratsastuskilpailut 05.08.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 05.08.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 12.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ421-430 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Adina
    2. Aino (VRL-14510) - Riekontorpan Tähtisumu VH17-018-0635
    3. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    4. Eenu (VRL-13600) - Twintania
    5. Aino (VRL-14510) - Ponipalleron Sudenmorsian VH17-018-0995
    6. Viiru (VRL-06066) - Huru-Ukko
    7. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    8. JP (VRL-01948) - Campcroft Mercury
    9. Manaaja (VRL-14336) - Nutella VH16-018-1195
    10. Manaaja (VRL-14336) - Vinds Unique VH16-028-0006
    11. Desmi (VRL-14548) - Embla
    12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
    13. Eenu (VRL-13600) - Fiktion Mysteerio
    14. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
    15. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
    16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
    17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
    18. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique
    19. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    20. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    21. Desmi (VRL-14548) - Romilda
    22. Viiru (VRL-06066) - Tiikan Limu
    23. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Hubert
    24. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    25. Viiru (VRL-06066) - Ionin Kullattu
    26. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Halina
    27. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Viima
    28. Aino (VRL-14510) - Vampiaani VH17-018-0503
    29. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
    30. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067

    2. Helppo B
    1. Desmi (VRL-14548) - Embla
    2. Aino (VRL-14510) - Hattuvaaran Pikku Myy VH17-018-1030
    3. Aino (VRL-14510) - Vähäpellon Halivahti VH17-018-0504
    4. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    5. Viiru (VRL-06066) - Hilla VH17-018-1132
    6. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    7. Desmi (VRL-14548) - Romilda
    8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
    9. Aino (VRL-14510) - Riekontorpan Mustaa Kultaa VH17-018-1222
    10. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Hubert
    11. JP (VRL-01948) - Huovilan Remiro
    12. Manaaja (VRL-14336) - Nutella VH16-018-1195
    13. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
    14. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
    15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
    16. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    17. Viiru (VRL-06066) - Jalosoturi VH16-018-1729
    18. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    19. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Halina
    20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
    21. Eenu (VRL-13600) - Twintania
    22. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    23. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Adina
    24. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    25. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Viima
    26. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
    27. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
    28. Manaaja (VRL-14336) - Vinds Unique VH16-028-0006
    29. Eenu (VRL-13600) - Fiktion Mysteerio
    30. Viiru (VRL-06066) - Ionin Kullattu

    3. Vaativa B
    1. Aino (VRL-14510) - Nupun Kristalli VH17-018-0195
    2. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653
    3. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    4. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    5. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
    6. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    7. Uppe (VRL-11253) - Kuuralehdon Ruusa
    8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beziana
    9. Eenu (VRL-13600) - Räiskyvän Amelia VH16-018-1985
    10. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    11. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    12. Viiru (VRL-06066) - Kadotettu Eetos VH16-018-1652
    13. Manaaja (VRL-14336) - Eurybia Fall VH17-012-0249
    14. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
    15. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
    16. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi
    17. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    18. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    19. Manaaja (VRL-14336) - Huvitutin Usva VH17-018-0236
    20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
    21. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
    22. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
    23. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
    24. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    25. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
    26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
    27. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    28. Eenu (VRL-13600) - Runon Tuuve
    29. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    30. miivi (VRL-13320) - Valonsäde

    4. Vaativa B
    1. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi
    2. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
    3. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
    4. Uppe (VRL-11253) - Kuuralehdon Ruusa
    5. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    6. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beziana
    7. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    8. Aino (VRL-14510) - Nupun Kristalli VH17-018-0195
    9. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
    11. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
    12. Manaaja (VRL-14336) - Honeydale Arctic Steel VH15-035-0042
    13. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
    14. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    15. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    16. Eenu (VRL-13600) - Räiskyvän Amelia VH16-018-1985
    17. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
    18. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    19. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    20. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
    21. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
    22. Viiru (VRL-06066) - Kadotettu Eetos VH16-018-1652
    23. Eenu (VRL-13600) - Runon Tuuve
    24. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    25. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
    26. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653
    27. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    28. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
    30. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala