KRJ - kouluratsastuskilpailut 04.08.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 04.08.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 12.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ421-430 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
    3. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Adina
    4. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    5. Desmi (VRL-14548) - Embla
    6. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
    7. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Hubert
    8. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Halina
    9. Aino (VRL-14510) - Ponipalleron Sudenmorsian VH17-018-0995
    10. Viiru (VRL-06066) - Ionin Kullattu
    11. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
    12. Manaaja (VRL-14336) - Nutella VH16-018-1195
    13. Aino (VRL-14510) - Riekontorpan Tähtisumu VH17-018-0635
    14. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    15. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Viima
    16. JP (VRL-01948) - Campcroft Mercury
    17. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
    19. Eenu (VRL-13600) - Fiktion Mysteerio
    20. Manaaja (VRL-14336) - Vinds Unique VH16-028-0006
    21. Desmi (VRL-14548) - Romilda
    22. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    23. Aino (VRL-14510) - Vampiaani VH17-018-0503
    24. Viiru (VRL-06066) - Tiikan Limu
    25. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
    27. Viiru (VRL-06066) - Huru-Ukko
    28. Eenu (VRL-13600) - Twintania
    29. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
    30. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique

    2. Helppo B
    1. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
    2. Viiru (VRL-06066) - Hilla VH17-018-1132
    3. Manaaja (VRL-14336) - Nutella VH16-018-1195
    4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
    5. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    6. Eenu (VRL-13600) - Twintania
    7. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
    8. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
    9. JP (VRL-01948) - Huovilan Remiro
    10. Desmi (VRL-14548) - Embla
    11. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
    12. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    13. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Halina
    14. Aino (VRL-14510) - Riekontorpan Mustaa Kultaa VH17-018-1222
    15. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Hubert
    16. Aino (VRL-14510) - Vähäpellon Halivahti VH17-018-0504
    17. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Adina
    18. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
    20. Desmi (VRL-14548) - Romilda
    21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
    22. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Viima
    23. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    24. Aino (VRL-14510) - Hattuvaaran Pikku Myy VH17-018-1030
    25. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    26. Viiru (VRL-06066) - Jalosoturi VH16-018-1729
    27. Viiru (VRL-06066) - Ionin Kullattu
    28. Eenu (VRL-13600) - Fiktion Mysteerio
    29. Manaaja (VRL-14336) - Vinds Unique VH16-028-0006
    30. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299

    3. Vaativa B
    1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
    2. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    3. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    4. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
    5. Eenu (VRL-13600) - Räiskyvän Amelia VH16-018-1985
    6. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    7. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    8. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    9. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
    11. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
    12. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
    13. Viiru (VRL-06066) - Kadotettu Eetos VH16-018-1652
    14. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    15. Eenu (VRL-13600) - Runon Tuuve
    16. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
    17. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    18. Uppe (VRL-11253) - Kuuralehdon Ruusa
    19. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653
    20. Aino (VRL-14510) - Nupun Kristalli VH17-018-0195
    21. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
    22. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    23. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi
    24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beziana
    25. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
    26. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
    27. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    28. Manaaja (VRL-14336) - Huvitutin Usva VH17-018-0236
    29. Manaaja (VRL-14336) - Eurybia Fall VH17-012-0249
    30. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla

    4. Vaativa B
    1. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi
    2. Aino (VRL-14510) - Nupun Kristalli VH17-018-0195
    3. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
    4. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    5. Viiru (VRL-06066) - Kadotettu Eetos VH16-018-1652
    6. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    7. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    8. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    9. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
    10. Manaaja (VRL-14336) - Honeydale Arctic Steel VH15-035-0042
    11. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653
    12. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
    13. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    14. Uppe (VRL-11253) - Kuuralehdon Ruusa
    15. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    16. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    17. Eenu (VRL-13600) - Runon Tuuve
    18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
    19. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
    20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beziana
    21. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    22. Eenu (VRL-13600) - Räiskyvän Amelia VH16-018-1985
    23. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    24. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    25. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
    26. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
    27. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
    28. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    29. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
    30. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188