KRJ - kouluratsastuskilpailut 03.08.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 03.08.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 12.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ421-430 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    2. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    3. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
    4. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    5. Manaaja (VRL-14336) - Vinds Unique VH16-028-0006
    6. Manaaja (VRL-14336) - Nutella VH16-018-1195
    7. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Hubert
    8. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Viima
    9. Aino (VRL-14510) - Vampiaani VH17-018-0503
    10. Desmi (VRL-14548) - Embla
    11. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
    13. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
    14. Desmi (VRL-14548) - Romilda
    15. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
    16. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Halina
    17. Viiru (VRL-06066) - Huru-Ukko
    18. Viiru (VRL-06066) - Tiikan Limu
    19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
    20. Viiru (VRL-06066) - Ionin Kullattu
    21. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Adina
    22. Eenu (VRL-13600) - Twintania
    23. Eenu (VRL-13600) - Fiktion Mysteerio
    24. Aino (VRL-14510) - Riekontorpan Tähtisumu VH17-018-0635
    25. Aino (VRL-14510) - Ponipalleron Sudenmorsian VH17-018-0995
    26. JP (VRL-01948) - Campcroft Mercury
    27. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique
    28. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
    30. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094

    2. Helppo B
    1. Aino (VRL-14510) - Vähäpellon Halivahti VH17-018-0504
    2. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    3. Aino (VRL-14510) - Hattuvaaran Pikku Myy VH17-018-1030
    4. Viiru (VRL-06066) - Ionin Kullattu
    5. Viiru (VRL-06066) - Hilla VH17-018-1132
    6. Manaaja (VRL-14336) - Nutella VH16-018-1195
    7. Desmi (VRL-14548) - Embla
    8. Desmi (VRL-14548) - Romilda
    9. JP (VRL-01948) - Huovilan Remiro
    10. Aino (VRL-14510) - Riekontorpan Mustaa Kultaa VH17-018-1222
    11. Eenu (VRL-13600) - Twintania
    12. Eenu (VRL-13600) - Fiktion Mysteerio
    13. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Hubert
    14. Viiru (VRL-06066) - Jalosoturi VH16-018-1729
    15. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Viima
    16. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    17. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    18. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    19. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
    20. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
    21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
    22. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
    23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
    24. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Adina
    25. Manaaja (VRL-14336) - Vinds Unique VH16-028-0006
    26. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
    27. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Halina
    28. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
    30. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094

    3. Vaativa B
    1. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    2. Eenu (VRL-13600) - Räiskyvän Amelia VH16-018-1985
    3. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    4. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    5. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi
    6. Manaaja (VRL-14336) - Huvitutin Usva VH17-018-0236
    7. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
    8. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
    9. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
    10. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    11. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    12. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
    13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
    14. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
    15. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
    16. Manaaja (VRL-14336) - Eurybia Fall VH17-012-0249
    17. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    18. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beziana
    20. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653
    21. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
    22. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    23. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
    24. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    25. Uppe (VRL-11253) - Kuuralehdon Ruusa
    26. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    27. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    28. Viiru (VRL-06066) - Kadotettu Eetos VH16-018-1652
    29. Aino (VRL-14510) - Nupun Kristalli VH17-018-0195
    30. Eenu (VRL-13600) - Runon Tuuve

    4. Vaativa B
    1. Aino (VRL-14510) - Nupun Kristalli VH17-018-0195
    2. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
    3. Eenu (VRL-13600) - Runon Tuuve
    4. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    5. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi
    6. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
    7. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    8. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    9. Manaaja (VRL-14336) - Honeydale Arctic Steel VH15-035-0042
    10. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    11. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
    12. Eenu (VRL-13600) - Räiskyvän Amelia VH16-018-1985
    13. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    14. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    15. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    16. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
    17. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
    18. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beziana
    19. Viiru (VRL-06066) - Kadotettu Eetos VH16-018-1652
    20. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    21. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
    22. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
    23. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
    24. Uppe (VRL-11253) - Kuuralehdon Ruusa
    25. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
    27. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
    28. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    29. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    30. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653