KRJ - kouluratsastuskilpailut 01.08.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 01.08.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 12.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ421-430 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. JP (VRL-01948) - Campcroft Mercury
    2. Eenu (VRL-13600) - Fiktion Mysteerio
    3. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Hubert
    4. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
    6. Aino (VRL-14510) - Vampiaani VH17-018-0503
    7. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Viima
    8. Aino (VRL-14510) - Ponipalleron Sudenmorsian VH17-018-0995
    9. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique
    10. Viiru (VRL-06066) - Ionin Kullattu
    11. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Halina
    12. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    13. Viiru (VRL-06066) - Tiikan Limu
    14. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    15. Manaaja (VRL-14336) - Vinds Unique VH16-028-0006
    16. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
    17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
    18. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
    19. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
    20. Aino (VRL-14510) - Riekontorpan Tähtisumu VH17-018-0635
    21. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Adina
    22. Manaaja (VRL-14336) - Nutella VH16-018-1195
    23. Viiru (VRL-06066) - Huru-Ukko
    24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
    25. Desmi (VRL-14548) - Romilda
    26. Eenu (VRL-13600) - Twintania
    27. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    28. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    29. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    30. Desmi (VRL-14548) - Embla

    2. Helppo B
    1. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Adina
    2. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
    3. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    4. Viiru (VRL-06066) - Jalosoturi VH16-018-1729
    5. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Viima
    6. Desmi (VRL-14548) - Romilda
    7. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
    8. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
    9. Aino (VRL-14510) - Hattuvaaran Pikku Myy VH17-018-1030
    10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
    11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
    12. Eenu (VRL-13600) - Kuukarin Halina
    13. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    14. Desmi (VRL-14548) - Embla
    15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
    16. Manaaja (VRL-14336) - Nutella VH16-018-1195
    17. Eenu (VRL-13600) - Fiktion Mysteerio
    18. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    19. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    20. Aino (VRL-14510) - Vähäpellon Halivahti VH17-018-0504
    21. JP (VRL-01948) - Huovilan Remiro
    22. Eenu (VRL-13600) - Twintania
    23. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    24. Aino (VRL-14510) - Riekontorpan Mustaa Kultaa VH17-018-1222
    25. Viiru (VRL-06066) - Ionin Kullattu
    26. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    27. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
    28. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Hubert
    29. Viiru (VRL-06066) - Hilla VH17-018-1132
    30. Manaaja (VRL-14336) - Vinds Unique VH16-028-0006

    3. Vaativa B
    1. Viiru (VRL-06066) - Kadotettu Eetos VH16-018-1652
    2. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    3. Manaaja (VRL-14336) - Huvitutin Usva VH17-018-0236
    4. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    5. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    6. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
    7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
    8. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    9. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
    10. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    11. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
    12. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    13. Aino (VRL-14510) - Nupun Kristalli VH17-018-0195
    14. Manaaja (VRL-14336) - Eurybia Fall VH17-012-0249
    15. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
    16. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
    17. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
    18. Eenu (VRL-13600) - Runon Tuuve
    19. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
    20. Eenu (VRL-13600) - Räiskyvän Amelia VH16-018-1985
    21. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
    22. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
    23. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    24. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beziana
    26. Uppe (VRL-11253) - Kuuralehdon Ruusa
    27. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    28. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653
    29. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi
    30. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847

    4. Vaativa B
    1. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
    2. Manaaja (VRL-14336) - Tuuliajon Myrkkymieli VH17-018-0578
    3. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
    4. Aino (VRL-14510) - Nupun Kristalli VH17-018-0195
    5. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
    6. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala
    7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
    8. Uppe (VRL-11253) - Kuuralehdon Ruusa
    9. Desmi (VRL-14548) - Claudia
    10. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Pihlasilla
    11. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    12. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
    13. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    14. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
    15. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beziana
    16. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi
    17. Eenu (VRL-13600) - Runon Tuuve
    18. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
    19. Eenu (VRL-13600) - Räiskyvän Amelia VH16-018-1985
    20. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
    21. Manaaja (VRL-14336) - Honeydale Arctic Steel VH15-035-0042
    22. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
    23. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
    24. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
    25. Viiru (VRL-06066) - Kadotettu Eetos VH16-018-1652
    26. Aino (VRL-14510) - Tuiskulan Lounaviuhka VH17-018-0653
    27. Manaaja (VRL-14336) - Tuulenpesän Koskenlaskija VH16-018-2011
    28. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
    29. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    30. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399