KRJ - kouluratsastuskilpailut 02.06.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 02.06.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.05.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 40/40 TT
    2. Helppo B 40/40 TT
    3. Helppo A 40/40 TT
    4. Helppo A 40/40 TT
    5. Vaativa B 40/40 TT
    6. Vaativa B 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ41-50 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    2. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
    3. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    4. felissa (VRL-04000) - Ciara VH15-023-0005
    5. Werry (VRL-12945) - KM Coswids Story
    6. felissa (VRL-04000) - Geraldine VH15-046-0019
    7. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    8. felissa (VRL-04000) - Theoden's Son VH04-046-7047
    9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    10. felissa (VRL-04000) - Ellegant Leah VH15-046-0087
    11. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
    12. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    13. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Mokka VH16-018-0766
    14. Werry (VRL-12945) - Luvattu Valhe
    15. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    16. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    17. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
    18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    19. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
    20. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
    22. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    23. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks
    27. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
    29. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
    30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Marikki
    31. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    32. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Alissa
    33. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika
    34. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
    35. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    36. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
    37. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    38. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
    39. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
    40. Melina (VRL-11408) - Valkaman Aarni VH16-018-0814

    2. Helppo B
    1. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
    2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    3. Alexandra (VRL-12884) - Moor's Maiden VH14-035-0117
    4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    5. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    6. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi
    7. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    9. Werry (VRL-12945) - KM Coswids Story
    10. Werry (VRL-12945) - Luvattu Valhe
    11. Melina (VRL-11408) - Valkaman Aarni VH16-018-0814
    12. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
    13. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
    14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Marikki
    15. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    16. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    18. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    19. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167
    20. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
    21. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
    22. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks
    23. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427
    24. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    25. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Mokka VH16-018-0766
    26. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Alissa
    27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    28. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    29. felissa (VRL-04000) - Ellegant Leah VH15-046-0087
    30. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    31. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    32. Alexandra (VRL-12884) - Divina Commedia VH13-024-0194
    33. felissa (VRL-04000) - Geraldine VH15-046-0019
    34. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    35. felissa (VRL-04000) - Theoden's Son VH04-046-7047
    36. felissa (VRL-04000) - Ciara VH15-023-0005
    37. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika
    38. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
    39. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
    40. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901

    3. Helppo A
    1. Werry (VRL-12945) - KM Winds Queen
    2. Uppe (VRL-11253) - Hugo
    3. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Skírnir VH15-053-0241
    4. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Vinttura VH16-018-0804
    5. felissa (VRL-04000) - Mörkövaaran Kanelikiisseli VH16-018-0383
    6. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    7. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
    9. Melina (VRL-11408) - Lykkelig Ulle
    10. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mollamaija VH16-018-0972
    11. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    12. Hapero (VRL-06115) - Marrasvaaran Kahvi Mustana VH16-018-0879
    13. Minni (VRL-10337) - Röllivaaran Peikkosydän
    14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    15. Alexandra (VRL-12884) - Divina Commedia VH13-024-0194
    16. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Gaissa
    17. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Sumuharja VH16-018-0897
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
    19. Werry (VRL-12945) - Joukuriina
    20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Halina
    21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Tuike
    22. Werry (VRL-12945) - Fazeriinan Mestaripiirros
    23. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Vinkaus VH16-018-0896
    24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Eino
    26. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
    27. felissa (VRL-04000) - Hevonhierakka VH16-018-0832
    28. Hapero (VRL-06115) - Runon Helmilokki VH16-018-0925
    29. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    30. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Ulrik
    31. Alexandra (VRL-12884) - Moor's Maiden VH14-035-0117
    32. Crimis (VRL-10480) - Hercules v.d. Amarant VH16-040-0029
    33. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    34. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
    35. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
    36. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
    37. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
    38. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    39. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia VH16-018-0924
    40. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla

    4. Helppo A
    1. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
    2. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142
    3. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
    4. Satu (VRL-12808) - Sadan Asterix VH16-018-0571
    5. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    6. Minni (VRL-10337) - Röllivaaran Peikkosydän
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
    8. felissa (VRL-04000) - Hevonhierakka VH16-018-0832
    9. Anniina N. (VRL-09182) - Anffin Nokkonen VH15-018-1395
    10. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Ulrik
    11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vanilla VH16-018-1078
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
    14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Halina
    15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Nam-Nam VH16-018-1090
    17. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    18. Werry (VRL-12945) - Fazeriinan Mestaripiirros
    19. Werry (VRL-12945) - KM Winds Queen
    20. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Skírnir VH15-053-0241
    21. Hapero (VRL-06115) - Runon Helmilokki VH16-018-0925
    22. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Jasmiini
    23. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    24. felissa (VRL-04000) - Mörkövaaran Kanelikiisseli VH16-018-0383
    25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Eino
    26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Tuike
    27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085
    28. Melina (VRL-11408) - Lykkelig Ulle
    29. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Vinttura VH16-018-0804
    30. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Västäräkki
    31. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
    32. Crimis (VRL-10480) - Hercules v.d. Amarant VH16-040-0029
    33. Satu (VRL-12808) - Sadan Varjohelmi VH16-018-1000
    34. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    35. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    36. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
    37. Hapero (VRL-06115) - Marrasvaaran Kahvi Mustana VH16-018-0879
    38. Werry (VRL-12945) - Joukuriina
    39. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Gaissa
    40. Uppe (VRL-11253) - Hugo

    5. Vaativa B
    1. Sonja (VRL-11911) - Corpsehuntress 'hh VH04-011-9128
    2. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    3. Crimis (VRL-10480) - Ambrosie W.A.VH16-021-0161
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Menninkäinen VH14-018-0811
    5. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
    6. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    7. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
    8. Crimis (VRL-10480) - Abnegation 'If VH13-043-0032
    9. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Haaveilija
    10. Satu (VRL-12808) - Vaniman Tuskinpa VH16-018-0767
    11. Sonja (VRL-11911) - WW Windholm VH13-012-0021
    12. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
    13. Uppe (VRL-11253) - Talvian Vidar
    14. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
    15. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    16. Werry (VRL-12945) - Moon Serpentiini
    17. Sonja (VRL-11911) - Savanna FW VH04-012-7970
    18. Minni (VRL-10337) - Miraulene
    19. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    20. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    21. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    22. Uppe (VRL-11253) - Elias
    23. Satu (VRL-12808) - Charleroi Kingsman VH16-029-0130
    24. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    25. Sonja (VRL-11911) - Lieselotte VH16-011-0089
    26. Melina (VRL-11408) - Harmonian Tipu
    27. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Piruetti VH14-018-0528
    29. Werry (VRL-12945) - Mörkövaaran Viettelijätär
    30. Tuulia T. (VRL-00084) - Hämypuron Pipari VH14-018-0257
    31. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    32. Ninni H. (VRL-05766) - Black Berserker Raider VH16-006-0130
    33. Crimis (VRL-10480) - Rumour Prime VH15-066-0097
    34. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
    35. Satu (VRL-12808) - Synd Lyric
    36. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    37. Satu (VRL-12808) - Sadan Sota-Herra VH15-018-1285
    38. Anniina N. (VRL-09182) - Carosello VH16-018-0992
    39. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri
    40. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Almere VH16-018-1058

    6. Vaativa B
    1. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    2. Satu (VRL-12808) - Sadan Pekkanen VH15-018-1453
    3. Ninni H. (VRL-05766) - Black Berserker Raider VH16-006-0130
    4. Werry (VRL-12945) - Moon Serpentiini
    5. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
    6. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Haaveilija
    7. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
    8. vaapu. (VRL-00193) - Kauniston Adors
    9. Werry (VRL-12945) - Mörkövaaran Viettelijätär
    10. Satu (VRL-12808) - Synd Lyric
    11. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    12. Satu (VRL-12808) - Charleroi Kingsman VH16-029-0130
    13. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570
    15. Tuulia T. (VRL-00084) - Cahn Rhyfel VH06-026-4807
    16. Anniina N. (VRL-09182) - Carosello VH16-018-0992
    17. Uppe (VRL-11253) - Talvian Vidar
    18. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    20. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    21. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    22. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    23. Uppe (VRL-11253) - Elias
    24. Melina (VRL-11408) - Harmonian Tipu
    25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri
    26. Sonja (VRL-11911) - Corpsehuntress 'hh VH04-011-9128
    27. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    28. Minni (VRL-10337) - Miraulene
    29. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
    30. Crimis (VRL-10480) - Abnegation 'If VH13-043-0032
    31. Sonja (VRL-11911) - WW Windholm VH13-012-0021
    32. Crimis (VRL-10480) - Rumour Prime VH15-066-0097
    33. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivumäen Pai VH14-018-0571
    34. Sonja (VRL-11911) - Savanna FW VH04-012-7970
    35. Sonja (VRL-11911) - Lieselotte VH16-011-0089
    36. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    37. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Almere VH16-018-1058
    38. Tuulia T. (VRL-00084) - Dzheihun VH05-001-5115
    39. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    40. Crimis (VRL-10480) - Ambrosie W.A.VH16-021-0161