KRJ - kouluratsastuskilpailut 29.07.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 29.07.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 05.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ401-420 (Osallistut samalla 20. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Harha VH17-018-1193
    2. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
    3. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    4. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
    5. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    6. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    7. Desmi (VRL-14548) - Liliana
    8. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Whirlwind VH17-027-0060
    9. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    10. Desmi (VRL-14548) - Embla
    11. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    12. Ilona (VRL-13942) - Helinka
    13. Jannica (VRL-04799) - Capheira von Lark VH16-013-0113
    14. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    15. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293
    16. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joe
    17. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
    18. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Leonius
    19. Jannica (VRL-04799) - Dancing Playmate Rewa VH16-012-0184
    20. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
    21. Ilona (VRL-13942) - Kissauni
    22. Ilona (VRL-13942) - Mallastiira
    23. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    24. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Flora
    25. JP (VRL-01948) - Campcroft Mercury
    26. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique
    27. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295
    28. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Lilian VH17-017-0296
    29. Jannica (VRL-04799) - Faramir Rewa VH16-012-0286
    30. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017

    2. Helppo B
    1. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Phort Knox VH16-017-0572
    2. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Leonius
    3. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
    4. Desmi (VRL-14548) - Liliana
    5. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Flora
    6. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    7. EmmiN. (VRL-03385) - Silver Birch VH17-017-0291
    8. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    9. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joe
    10. Jannica (VRL-04799) - Capheira von Lark VH16-013-0113
    11. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
    12. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Harha VH17-018-1193
    13. EmmiN. (VRL-03385) - Soulrider MO VH17-017-0290
    14. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
    15. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    16. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
    17. Desmi (VRL-14548) - Embla
    18. Ilona (VRL-13942) - Helinka
    19. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
    20. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    21. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    22. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    23. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    24. Ilona (VRL-13942) - Mallastiira
    25. Ilona (VRL-13942) - Kissauni
    26. Jannica (VRL-04799) - Dancing Playmate Rewa VH16-012-0184
    27. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    28. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    29. Jannica (VRL-04799) - Faramir Rewa VH16-012-0286
    30. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris