KRJ - kouluratsastuskilpailut 20.07.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 20.07.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 05.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ401-420 (Osallistut samalla 20. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    2. Jannica (VRL-04799) - Capheira von Lark VH16-013-0113
    3. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique
    4. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Whirlwind VH17-027-0060
    5. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    6. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
    7. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    8. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    9. Jannica (VRL-04799) - Faramir Rewa VH16-012-0286
    10. Desmi (VRL-14548) - Embla
    11. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
    12. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293
    13. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Harha VH17-018-1193
    14. Ilona (VRL-13942) - Mallastiira
    15. JP (VRL-01948) - Campcroft Mercury
    16. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    17. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Flora
    18. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
    19. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    20. Desmi (VRL-14548) - Liliana
    21. Ilona (VRL-13942) - Kissauni
    22. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    23. Ilona (VRL-13942) - Helinka
    24. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joe
    25. Jannica (VRL-04799) - Dancing Playmate Rewa VH16-012-0184
    26. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Lilian VH17-017-0296
    27. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Leonius
    28. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295
    29. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    30. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli

    2. Helppo B
    1. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Harha VH17-018-1193
    2. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    3. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    4. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Phort Knox VH16-017-0572
    5. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
    6. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joe
    7. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
    8. Desmi (VRL-14548) - Embla
    9. Desmi (VRL-14548) - Liliana
    10. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
    11. Jannica (VRL-04799) - Capheira von Lark VH16-013-0113
    12. Ilona (VRL-13942) - Helinka
    13. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    14. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    15. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    16. Jannica (VRL-04799) - Faramir Rewa VH16-012-0286
    17. Ilona (VRL-13942) - Mallastiira
    18. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
    19. EmmiN. (VRL-03385) - Soulrider MO VH17-017-0290
    20. EmmiN. (VRL-03385) - Silver Birch VH17-017-0291
    21. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Flora
    22. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
    23. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    24. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
    25. Jannica (VRL-04799) - Dancing Playmate Rewa VH16-012-0184
    26. Ilona (VRL-13942) - Kissauni
    27. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Leonius
    28. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    29. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    30. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167