KRJ - kouluratsastuskilpailut 01.06.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 01.06.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.05.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 40/40 TT
    2. Helppo B 40/40 TT
    3. Helppo A 40/40 TT
    4. Helppo A 40/40 TT
    5. Vaativa B 40/40 TT
    6. Vaativa B 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ41-50 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Alissa
    2. Werry (VRL-12945) - Luvattu Valhe
    3. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
    4. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
    6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    7. felissa (VRL-04000) - Geraldine VH15-046-0019
    8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Marikki
    9. Satu (VRL-12808) - Vimmels v.d. Fågelstrand VH16-017-0123
    10. Werry (VRL-12945) - KM Coswids Story
    11. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    12. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
    14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    16. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    17. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
    19. felissa (VRL-04000) - Ellegant Leah VH15-046-0087
    20. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks
    21. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
    22. Satu (VRL-12808) - Astridan Voittotyttö VH13-018-0763
    23. felissa (VRL-04000) - Theoden's Son VH04-046-7047
    24. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
    25. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    26. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika
    27. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
    28. felissa (VRL-04000) - Ciara VH15-023-0005
    29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    30. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Mokka VH16-018-0766
    31. Melina (VRL-11408) - Valkaman Aarni VH16-018-0814
    32. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
    33. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531
    34. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    35. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
    36. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    37. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    38. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    39. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi
    40. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880

    2. Helppo B
    1. felissa (VRL-04000) - Theoden's Son VH04-046-7047
    2. Werry (VRL-12945) - KM Coswids Story
    3. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    4. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    6. Werry (VRL-12945) - Hortensian Lunttaaja
    7. Satu (VRL-12808) - Xylitol v.d. Gateaway
    8. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies
    9. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    10. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    11. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika
    12. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    13. Werry (VRL-12945) - Luvattu Valhe
    14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    15. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kultasiipi
    16. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    17. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neitoperhonen VH16-018-1057
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427
    19. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    20. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    21. Melina (VRL-11408) - Valkaman Aarni VH16-018-0814
    22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    23. felissa (VRL-04000) - Ciara VH15-023-0005
    24. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
    25. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks
    26. Alexandra (VRL-12884) - Divina Commedia VH13-024-0194
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
    28. felissa (VRL-04000) - Ellegant Leah VH15-046-0087
    29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    30. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
    31. felissa (VRL-04000) - Geraldine VH15-046-0019
    32. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    33. Alexandra (VRL-12884) - Moor's Maiden VH14-035-0117
    34. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    35. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
    36. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Alissa
    37. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Marikki
    38. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Mokka VH16-018-0766
    39. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    40. Satu (VRL-12808) - Fiktion Viljatuuli VH13-018-1167

    3. Helppo A
    1. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    2. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
    3. Werry (VRL-12945) - Fazeriinan Mestaripiirros
    4. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Sumuharja VH16-018-0897
    5. felissa (VRL-04000) - Mörkövaaran Kanelikiisseli VH16-018-0383
    6. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    7. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    8. Minni (VRL-10337) - Röllivaaran Peikkosydän
    9. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
    10. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Gaissa
    11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
    13. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Skírnir VH15-053-0241
    14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Eino
    15. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    16. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
    17. Alexandra (VRL-12884) - Divina Commedia VH13-024-0194
    18. Alexandra (VRL-12884) - Moor's Maiden VH14-035-0117
    19. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mollamaija VH16-018-0972
    20. Crimis (VRL-10480) - Hercules v.d. Amarant VH16-040-0029
    21. Hapero (VRL-06115) - Marrasvaaran Kahvi Mustana VH16-018-0879
    22. Hapero (VRL-06115) - Runon Helmilokki VH16-018-0925
    23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    24. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Vinttura VH16-018-0804
    25. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Vinkaus VH16-018-0896
    26. Uppe (VRL-11253) - Hugo
    27. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia VH16-018-0924
    28. Melina (VRL-11408) - Lykkelig Ulle
    29. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    30. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
    31. Satu (VRL-12808) - Kauhumäen Täysosuma VH14-018-0294
    32. felissa (VRL-04000) - Hevonhierakka VH16-018-0832
    33. Werry (VRL-12945) - Joukuriina
    34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Halina
    35. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    36. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Ulrik
    37. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Tuike
    38. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
    39. Werry (VRL-12945) - KM Winds Queen
    40. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104

    4. Helppo A
    1. Werry (VRL-12945) - Varmajalka
    2. Werry (VRL-12945) - KM Winds Queen
    3. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142
    4. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
    5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vanilla VH16-018-1078
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
    7. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    8. Uppe (VRL-11253) - Hugo
    9. Satu (VRL-12808) - Sadan Asterix VH16-018-0571
    10. Werry (VRL-12945) - Joukuriina
    11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Nam-Nam VH16-018-1090
    12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Eino
    13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    14. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
    15. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
    16. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Jasmiini
    17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085
    18. Werry (VRL-12945) - Fazeriinan Mestaripiirros
    19. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Västäräkki
    20. Anniina N. (VRL-09182) - Anffin Nokkonen VH15-018-1395
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
    22. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    23. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    24. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    25. Hapero (VRL-06115) - Marrasvaaran Kahvi Mustana VH16-018-0879
    26. felissa (VRL-04000) - Mörkövaaran Kanelikiisseli VH16-018-0383
    27. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Skírnir VH15-053-0241
    28. Hapero (VRL-06115) - Runon Helmilokki VH16-018-0925
    29. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Gaissa
    30. Melina (VRL-11408) - Lykkelig Ulle
    31. felissa (VRL-04000) - Hevonhierakka VH16-018-0832
    32. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
    33. Satu (VRL-12808) - Sadan Varjohelmi VH16-018-1000
    34. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    35. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Vinttura VH16-018-0804
    36. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Ulrik
    37. Minni (VRL-10337) - Röllivaaran Peikkosydän
    38. Crimis (VRL-10480) - Hercules v.d. Amarant VH16-040-0029
    39. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Tuike
    40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Halina

    5. Vaativa B
    1. Sonja (VRL-11911) - Savanna FW VH04-012-7970
    2. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    3. Satu (VRL-12808) - Synd Lyric
    4. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    5. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
    6. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    7. Werry (VRL-12945) - Mörkövaaran Viettelijätär
    8. Uppe (VRL-11253) - Elias
    9. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri
    10. Crimis (VRL-10480) - Rumour Prime VH15-066-0097
    11. Minni (VRL-10337) - Miraulene
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Hämypuron Pipari VH14-018-0257
    13. Werry (VRL-12945) - Moon Serpentiini
    14. Satu (VRL-12808) - Charleroi Kingsman VH16-029-0130
    15. Melina (VRL-11408) - Harmonian Tipu
    16. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Almere VH16-018-1058
    17. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    18. Crimis (VRL-10480) - Abnegation 'If VH13-043-0032
    19. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    20. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Haaveilija
    21. Ninni H. (VRL-05766) - Black Berserker Raider VH16-006-0130
    22. Uppe (VRL-11253) - Talvian Vidar
    23. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
    24. Satu (VRL-12808) - Sadan Sota-Herra VH15-018-1285
    25. Crimis (VRL-10480) - Ambrosie W.A.VH16-021-0161
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Menninkäinen VH14-018-0811
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Piruetti VH14-018-0528
    28. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    29. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    30. Anniina N. (VRL-09182) - Carosello VH16-018-0992
    31. Sonja (VRL-11911) - Corpsehuntress 'hh VH04-011-9128
    32. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    33. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    34. Sonja (VRL-11911) - WW Windholm VH13-012-0021
    35. Sonja (VRL-11911) - Lieselotte VH16-011-0089
    36. Satu (VRL-12808) - Vaniman Tuskinpa VH16-018-0767
    37. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
    38. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
    39. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
    40. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata

    6. Vaativa B
    1. Anniina N. (VRL-09182) - Carosello VH16-018-0992
    2. Melina (VRL-11408) - Harmonian Tipu
    3. Satu (VRL-12808) - Charleroi Kingsman VH16-029-0130
    4. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    5. Crimis (VRL-10480) - Ambrosie W.A.VH16-021-0161
    6. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    7. Sonja (VRL-11911) - Savanna FW VH04-012-7970
    8. Sonja (VRL-11911) - WW Windholm VH13-012-0021
    9. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    10. Ninni H. (VRL-05766) - Khalid al Sparta VH14-003-0233
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivumäen Pai VH14-018-0571
    12. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
    13. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - Cahn Rhyfel VH06-026-4807
    15. vaapu. (VRL-00193) - Kauniston Adors
    16. Werry (VRL-12945) - Mörkövaaran Viettelijätär
    17. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    18. Crimis (VRL-10480) - Abnegation 'If VH13-043-0032
    19. Satu (VRL-12808) - Synd Lyric
    20. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    21. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri
    22. Uppe (VRL-11253) - Elias
    23. Minni (VRL-10337) - Miraulene
    24. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    25. Ninni H. (VRL-05766) - Black Berserker Raider VH16-006-0130
    26. Werry (VRL-12945) - Moon Serpentiini
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Dzheihun VH05-001-5115
    28. Sonja (VRL-11911) - Corpsehuntress 'hh VH04-011-9128
    29. Werry (VRL-12945) - Salmiakkikuningatar
    30. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
    31. Sonja (VRL-11911) - Lieselotte VH16-011-0089
    32. Crimis (VRL-10480) - Rumour Prime VH15-066-0097
    33. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    34. Tuulia T. (VRL-00084) - Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570
    35. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Haaveilija
    36. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    37. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    38. Uppe (VRL-11253) - Talvian Vidar
    39. Satu (VRL-12808) - Sadan Pekkanen VH15-018-1453
    40. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Almere VH16-018-1058