KRJ - kouluratsastuskilpailut 18.07.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 18.07.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 05.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ401-420 (Osallistut samalla 20. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Harha VH17-018-1193
    2. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
    3. Ilona (VRL-13942) - Kissauni
    4. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    5. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
    6. JP (VRL-01948) - Campcroft Mercury
    7. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    8. Ilona (VRL-13942) - Mallastiira
    9. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Flora
    10. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295
    11. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
    12. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    13. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique
    14. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    15. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
    16. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Lilian VH17-017-0296
    17. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    18. Jannica (VRL-04799) - Faramir Rewa VH16-012-0286
    19. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Leonius
    20. Ilona (VRL-13942) - Helinka
    21. Jannica (VRL-04799) - Capheira von Lark VH16-013-0113
    22. Jannica (VRL-04799) - Dancing Playmate Rewa VH16-012-0184
    23. Desmi (VRL-14548) - Embla
    24. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    25. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Whirlwind VH17-027-0060
    26. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293
    27. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    28. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    29. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joe
    30. Desmi (VRL-14548) - Liliana

    2. Helppo B
    1. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
    2. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Harha VH17-018-1193
    3. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    4. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
    5. Ilona (VRL-13942) - Helinka
    6. Ilona (VRL-13942) - Kissauni
    7. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joe
    8. EmmiN. (VRL-03385) - Soulrider MO VH17-017-0290
    9. EmmiN. (VRL-03385) - Silver Birch VH17-017-0291
    10. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    11. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
    12. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    13. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    14. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
    15. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    16. Jannica (VRL-04799) - Dancing Playmate Rewa VH16-012-0184
    17. Ilona (VRL-13942) - Mallastiira
    18. Desmi (VRL-14548) - Liliana
    19. Jannica (VRL-04799) - Capheira von Lark VH16-013-0113
    20. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    21. Desmi (VRL-14548) - Embla
    22. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Leonius
    23. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
    24. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    25. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
    26. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    27. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    28. Jannica (VRL-04799) - Faramir Rewa VH16-012-0286
    29. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Flora
    30. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Phort Knox VH16-017-0572