KRJ - kouluratsastuskilpailut 17.07.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 17.07.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 05.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ401-420 (Osallistut samalla 20. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    2. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    3. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Harha VH17-018-1193
    4. JP (VRL-01948) - Campcroft Mercury
    5. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
    6. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    7. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Leonius
    8. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
    9. Desmi (VRL-14548) - Embla
    10. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295
    11. Jannica (VRL-04799) - Dancing Playmate Rewa VH16-012-0184
    12. Ilona (VRL-13942) - Helinka
    13. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    14. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Flora
    15. Ilona (VRL-13942) - Mallastiira
    16. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Whirlwind VH17-027-0060
    17. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joe
    18. Ilona (VRL-13942) - Kissauni
    19. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique
    20. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    21. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    22. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    23. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293
    24. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    25. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
    26. Jannica (VRL-04799) - Capheira von Lark VH16-013-0113
    27. Jannica (VRL-04799) - Faramir Rewa VH16-012-0286
    28. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Lilian VH17-017-0296
    29. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
    30. Desmi (VRL-14548) - Liliana

    2. Helppo B
    1. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    2. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    3. Desmi (VRL-14548) - Liliana
    4. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    5. Jannica (VRL-04799) - Dancing Playmate Rewa VH16-012-0184
    6. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    7. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joe
    8. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
    9. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    10. Ilona (VRL-13942) - Mallastiira
    11. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Phort Knox VH16-017-0572
    12. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    13. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
    14. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    15. EmmiN. (VRL-03385) - Silver Birch VH17-017-0291
    16. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
    17. Jannica (VRL-04799) - Faramir Rewa VH16-012-0286
    18. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
    19. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Harha VH17-018-1193
    20. Desmi (VRL-14548) - Embla
    21. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Leonius
    22. Ilona (VRL-13942) - Helinka
    23. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Flora
    24. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    25. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
    26. Jannica (VRL-04799) - Capheira von Lark VH16-013-0113
    27. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    28. EmmiN. (VRL-03385) - Soulrider MO VH17-017-0290
    29. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
    30. Ilona (VRL-13942) - Kissauni