KRJ - kouluratsastuskilpailut 15.07.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 15.07.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 05.07.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ401-420 (Osallistut samalla 20. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293
    2. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    3. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
    4. Desmi (VRL-14548) - Liliana
    5. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    6. Ilona (VRL-13942) - Kissauni
    7. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
    8. Desmi (VRL-14548) - Embla
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
    10. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    11. JP (VRL-01948) - Campcroft Mercury
    12. Jannica (VRL-04799) - Capheira von Lark VH16-013-0113
    13. Jannica (VRL-04799) - Faramir Rewa VH16-012-0286
    14. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    15. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Lilian VH17-017-0296
    16. Ilona (VRL-13942) - Mallastiira
    17. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique
    18. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    19. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    20. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Whirlwind VH17-027-0060
    21. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
    22. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Flora
    23. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joe
    24. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295
    25. Jannica (VRL-04799) - Dancing Playmate Rewa VH16-012-0184
    26. Ilona (VRL-13942) - Helinka
    27. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    28. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Harha VH17-018-1193
    29. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
    30. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Leonius

    2. Helppo B
    1. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
    2. EmmiN. (VRL-03385) - Silver Birch VH17-017-0291
    3. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167
    4. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017
    5. Jannica (VRL-04799) - Faramir Rewa VH16-012-0286
    6. Ilona (VRL-13942) - Kissauni
    7. Jannica (VRL-04799) - Capheira von Lark VH16-013-0113
    8. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkamieli
    9. Desmi (VRL-14548) - Embla
    10. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Flora
    11. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
    12. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Leonius
    13. Jannica (VRL-04799) - Dancing Playmate Rewa VH16-012-0184
    14. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
    15. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
    16. EmmiN. (VRL-03385) - Soulrider MO VH17-017-0290
    17. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Phort Knox VH16-017-0572
    18. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
    19. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Harha VH17-018-1193
    20. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Joe
    21. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
    22. Desmi (VRL-14548) - Liliana
    23. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
    24. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
    25. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
    26. Ilona (VRL-13942) - Mallastiira
    27. Ilona (VRL-13942) - Helinka
    28. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
    29. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
    30. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299