KRJ - kouluratsastuskilpailut 28.05.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 28.05.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 18.04.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Helppo A 30/30 TT
    4. Helppo A 30/30 TT
    5. Vaativa B 30/30 TT
    6. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ31-40 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Gabi (VRL-12080) - Fame's Londonist
    2. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    3. Liia (VRL-11284) - Malkamäen Nyyti VH12-018-0300
    4. Liia (VRL-11284) - Seljasaaren Vilja VH15-018-1785
    5. Omppu (VRL-12675) - KW Jestina II VH15-024-0169
    6. turjake (VRL-07415) - Vihtori
    7. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    8. Creimeide (VRL-06904) - Heilin Rurik VH15-018-1530
    9. Siuri (VRL-11290) - Hymnin Hönökki
    10. Creimeide (VRL-06904) - Mereia VH16-029-0077
    11. Uppe (VRL-11253) - Elmur
    12. Eviev (VRL-13314) - Sagavik Dagnar
    13. Sussu (VRL-12636) - Päivärinteen Velmu VH15-017-0287
    14. Uppe (VRL-11253) - Thea av Kleppur
    15. Omppu (VRL-12675) - KW Zelda VH15-024-0155
    16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
    17. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    18. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    19. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
    20. Liia (VRL-11284) - Jängän Helmi VH13-018-1437
    21. Eviev (VRL-13314) - Stardust
    22. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Sumutar
    23. turjake (VRL-07415) - Seljasaaren Hallas
    24. Omppu (VRL-12675) - KW Trevor VH15-024-0171
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
    26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    27. Seela (VRL-10610) - Viimaharja VH16-018-0937
    28. Siuri (VRL-11290) - Meren Merkuriana VH05-018-6398
    29. Eviev (VRL-13314) - Lilymoor Fergus
    30. Creimeide (VRL-06904) - Joyride Casper VH15-022-0073

    2. Helppo B
    1. Omppu (VRL-12675) - KW Zelda VH15-024-0155
    2. Siuri (VRL-11290) - Hymnin Hönökki
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427
    4. Creimeide (VRL-06904) - Joyride Casper VH15-022-0073
    5. turjake (VRL-07415) - Tipupartio
    6. Omppu (VRL-12675) - KW Jestina II VH15-024-0169
    7. Omppu (VRL-12675) - KW Trevor VH15-024-0171
    8. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia VH16-018-0924
    9. Eviev (VRL-13314) - Sagavik Dagnar
    10. Eviev (VRL-13314) - Lilymoor Fergus
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
    12. Eviev (VRL-13314) - Stardust
    13. Liia (VRL-11284) - Jängän Helmi VH13-018-1437
    14. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    15. Creimeide (VRL-06904) - Mereia VH16-029-0077
    16. Kaarne (VRL-02967) - Kuunkierron Amarantti VH16-018-0890
    17. Sussu (VRL-12636) - Päivärinteen Velmu VH15-017-0287
    18. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    19. Gabi (VRL-12080) - Wide Bianco
    20. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
    22. Liia (VRL-11284) - Malkamäen Nyyti VH12-018-0300
    23. turjake (VRL-07415) - Marraskuun Malviina
    24. Uppe (VRL-11253) - Thea av Kleppur
    25. Creimeide (VRL-06904) - Heilin Rurik VH15-018-1530
    26. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Prinssinakki
    27. Uppe (VRL-11253) - Elmur
    28. Liia (VRL-11284) - Seljasaaren Vilja VH15-018-1785
    29. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    30. Siuri (VRL-11290) - Meren Merkuriana VH05-018-6398

    3. Helppo A
    1. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
    2. Uppe (VRL-11253) - Derian Lydia
    3. Siuri (VRL-11290) - Arvolaakson Sirppi VH13-018-1423
    4. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen VH16-018-0960
    5. Liia (VRL-11284) - Kajon Eemeli VH13-018-1436
    6. Liia (VRL-11284) - Rhediad Tanllwyth VH15-026-0136
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
    9. Ninni H. (VRL-05766) - Bahadur al-Malik Ra
    10. Liia (VRL-11284) - A.I. Maanantaikappale VH14-018-1336
    11. Joe (VRL-02528) - Mörkövaaran Tiitu
    12. Creimeide (VRL-06904) - KF Idioteque VH15-027-0323
    13. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mollamaija VH16-018-0972
    14. Uppe (VRL-11253) - Derian Klara
    15. turjake (VRL-07415) - Kurpitsaprinsessa
    16. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    18. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Husaari VH16-018-0959
    20. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    21. turjake (VRL-07415) - Clovercutt Ivory King
    22. Creimeide (VRL-06904) - GW Creidhne VH15-035-0262
    23. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Peethooven
    24. Seela (VRL-10610) - Sinihulmu VH16-018-0935
    25. bagteeri (VRL-13413) - Renginrakkaus VH15-018-1396
    26. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    27. Creimeide (VRL-06904) - Aidan Synd Coroach VH15-035-0236
    28. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
    29. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    30. Siuri (VRL-11290) - Ruisraina VH15-018-2346

    4. Helppo A
    1. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
    2. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia VH16-018-0924
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
    4. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    5. Creimeide (VRL-06904) - Aidan Synd Coroach VH15-035-0236
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
    7. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    8. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    9. turjake (VRL-07415) - Rosehearts&Goldenlilys
    10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    11. Ninni H. (VRL-05766) - Bahadur al-Malik Ra
    12. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    13. Creimeide (VRL-06904) - GW Creidhne VH15-035-0262
    14. turjake (VRL-07415) - Charleroi Mockingcrow
    15. Liia (VRL-11284) - Kajon Eemeli VH13-018-1436
    16. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mollamaija VH16-018-0972
    17. Liia (VRL-11284) - Rhediad Tanllwyth VH15-026-0136
    18. Uppe (VRL-11253) - Derian Lydia
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen VH16-018-0960
    20. bagteeri (VRL-13413) - Renginrakkaus VH15-018-1396
    21. Joe (VRL-02528) - Fridan Monopoli
    22. Siuri (VRL-11290) - Arvolaakson Sirppi VH13-018-1423
    23. Uppe (VRL-11253) - Derian Klara
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
    25. Kaarne (VRL-02967) - Kuunkierron Amarantti VH16-018-0890
    26. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Husaari VH16-018-0959
    27. Creimeide (VRL-06904) - KF Idioteque VH15-027-0323
    28. Siuri (VRL-11290) - Ruisraina VH15-018-2346
    29. Liia (VRL-11284) - A.I. Maanantaikappale VH14-018-1336
    30. turjake (VRL-07415) - Ponnydalens Isa

    5. Vaativa B
    1. Sonja (VRL-11911) - Afire Love VH15-012-0219
    2. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    3. Crimis (VRL-10480) - Kill 'Em All SIX VH15-040-0102
    4. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
    5. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    6. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Hjelmer
    7. Liia (VRL-11284) - Trio Gramand VH15-035-0253
    8. Eviev (VRL-13314) - Teerivaaran Hilpeä Lumikko VH15-018-2062
    9. Siuri (VRL-11290) - Usvan Helmi VH04-018-5516
    10. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    11. Siuri (VRL-11290) - Kaviopolun Pöllähdys VH00-018-4126
    12. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    13. Cery (VRL-02116) - Honeydale Arctic Steel VH15-035-0042
    14. turjake (VRL-07415) - Hudson New Moon
    15. Cery (VRL-02116) - Honeydale Mystic Haze VH15-035-0043
    16. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Nitrogen VH16-031-0379
    17. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    18. Siuri (VRL-11290) - Synkmetsän Untamo VH02-018-8441
    19. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Piruetti VH14-018-0528
    20. Tuulia T. (VRL-00084) - Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570
    21. Cery (VRL-02116) - Granstad Wintertale VH15-035-0108
    22. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Inga
    23. Adsku (VRL-13542) - Rantalix RGE VH16-011-0118
    24. Sonja (VRL-11911) - Valiant Clarity VH14-012-0392
    25. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    26. Liia (VRL-11284) - Sir Titus Fil d'Morte
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Menninkäinen VH14-018-0811
    28. Sonja (VRL-11911) - Dark Elite VH14-011-0355
    29. Liia (VRL-11284) - Maanan Untamo VH14-018-1049
    30. turjake (VRL-07415) - Hudson Dakine

    6. Vaativa B
    1. Cery (VRL-02116) - Anffin Goldenstain VH15-035-0112
    2. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivumäen Pai VH14-018-0571
    3. Sonja (VRL-11911) - Afire Love VH15-012-0219
    4. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    5. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    6. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    7. Liia (VRL-11284) - Maanan Untamo VH14-018-1049
    8. Sonja (VRL-11911) - Valiant Clarity VH14-012-0392
    9. Siuri (VRL-11290) - Usvan Helmi VH04-018-5516
    10. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Inga
    11. Eviev (VRL-13314) - Teerivaaran Hilpeä Lumikko VH15-018-2062
    12. Cery (VRL-02116) - Aidan Murtagh VH15-035-0110
    13. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    14. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Hjelmer
    15. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
    16. Tuulia T. (VRL-00084) - Cahn Rhyfel VH06-026-4807
    17. turjake (VRL-07415) - Hudson New Moon
    18. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    19. Cery (VRL-02116) - Fair Ruby VH15-035-0255
    20. Siuri (VRL-11290) - Kaviopolun Pöllähdys VH00-018-4126
    21. Sonja (VRL-11911) - Dark Elite VH14-011-0355
    22. Liia (VRL-11284) - Trio Gramand VH15-035-0253
    23. Crimis (VRL-10480) - Kill 'Em All SIX VH15-040-0102
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Dzheihun VH05-001-5115
    25. Adsku (VRL-13542) - Rantalix RGE VH16-011-0118
    26. tvisha (VRL-01671) - Blueberrypancake VH16-031-0376
    27. Siuri (VRL-11290) - Synkmetsän Untamo VH02-018-8441
    28. Liia (VRL-11284) - Sir Titus Fil d'Morte
    29. turjake (VRL-07415) - Hudson Dakine
    30. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti