KRJ - kouluratsastuskilpailut 26.05.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 26.05.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 18.04.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Helppo A 30/30 TT
    4. Helppo A 30/30 TT
    5. Vaativa B 30/30 TT
    6. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ31-40 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Omppu (VRL-12675) - KW Jestina II VH15-024-0169
    2. Siuri (VRL-11290) - Meren Merkuriana VH05-018-6398
    3. Uppe (VRL-11253) - Thea av Kleppur
    4. Omppu (VRL-12675) - KW Trevor VH15-024-0171
    5. Creimeide (VRL-06904) - Heilin Rurik VH15-018-1530
    6. Uppe (VRL-11253) - Elmur
    7. turjake (VRL-07415) - Vihtori
    8. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    9. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    10. Creimeide (VRL-06904) - Mereia VH16-029-0077
    11. Creimeide (VRL-06904) - Joyride Casper VH15-022-0073
    12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    13. Liia (VRL-11284) - Jängän Helmi VH13-018-1437
    14. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Sumutar
    15. Gabi (VRL-12080) - Fame's Londonist
    16. Eviev (VRL-13314) - Stardust
    17. Liia (VRL-11284) - Seljasaaren Vilja VH15-018-1785
    18. Seela (VRL-10610) - Viimaharja VH16-018-0937
    19. Liia (VRL-11284) - Malkamäen Nyyti VH12-018-0300
    20. Eviev (VRL-13314) - Lilymoor Fergus
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
    22. Eviev (VRL-13314) - Sagavik Dagnar
    23. turjake (VRL-07415) - Seljasaaren Hallas
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
    25. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    26. Siuri (VRL-11290) - Hymnin Hönökki
    27. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
    29. Sussu (VRL-12636) - Päivärinteen Velmu VH15-017-0287
    30. Omppu (VRL-12675) - KW Zelda VH15-024-0155

    2. Helppo B
    1. Eviev (VRL-13314) - Sagavik Dagnar
    2. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia VH16-018-0924
    3. Omppu (VRL-12675) - KW Trevor VH15-024-0171
    4. Siuri (VRL-11290) - Meren Merkuriana VH05-018-6398
    5. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    6. Creimeide (VRL-06904) - Mereia VH16-029-0077
    7. turjake (VRL-07415) - Marraskuun Malviina
    8. Siuri (VRL-11290) - Hymnin Hönökki
    9. Liia (VRL-11284) - Jängän Helmi VH13-018-1437
    10. Gabi (VRL-12080) - Wide Bianco
    11. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    12. turjake (VRL-07415) - Tipupartio
    13. Uppe (VRL-11253) - Elmur
    14. Omppu (VRL-12675) - KW Zelda VH15-024-0155
    15. Creimeide (VRL-06904) - Heilin Rurik VH15-018-1530
    16. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427
    17. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    18. Omppu (VRL-12675) - KW Jestina II VH15-024-0169
    19. Kaarne (VRL-02967) - Kuunkierron Amarantti VH16-018-0890
    20. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
    21. Eviev (VRL-13314) - Stardust
    22. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    23. Liia (VRL-11284) - Seljasaaren Vilja VH15-018-1785
    24. Creimeide (VRL-06904) - Joyride Casper VH15-022-0073
    25. Liia (VRL-11284) - Malkamäen Nyyti VH12-018-0300
    26. Sussu (VRL-12636) - Päivärinteen Velmu VH15-017-0287
    27. Eviev (VRL-13314) - Lilymoor Fergus
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
    29. Uppe (VRL-11253) - Thea av Kleppur
    30. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Prinssinakki

    3. Helppo A
    1. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Peethooven
    2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    3. Siuri (VRL-11290) - Ruisraina VH15-018-2346
    4. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    5. Siuri (VRL-11290) - Arvolaakson Sirppi VH13-018-1423
    6. Seela (VRL-10610) - Sinihulmu VH16-018-0935
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
    8. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    9. bagteeri (VRL-13413) - Renginrakkaus VH15-018-1396
    10. Joe (VRL-02528) - Mörkövaaran Tiitu
    11. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
    12. Uppe (VRL-11253) - Derian Klara
    13. Creimeide (VRL-06904) - KF Idioteque VH15-027-0323
    14. Ninni H. (VRL-05766) - Bahadur al-Malik Ra
    15. Liia (VRL-11284) - Rhediad Tanllwyth VH15-026-0136
    16. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mollamaija VH16-018-0972
    17. Uppe (VRL-11253) - Derian Lydia
    18. Creimeide (VRL-06904) - Aidan Synd Coroach VH15-035-0236
    19. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    20. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Husaari VH16-018-0959
    21. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    22. turjake (VRL-07415) - Kurpitsaprinsessa
    23. turjake (VRL-07415) - Clovercutt Ivory King
    24. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen VH16-018-0960
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
    26. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    27. Liia (VRL-11284) - A.I. Maanantaikappale VH14-018-1336
    28. Creimeide (VRL-06904) - GW Creidhne VH15-035-0262
    29. Liia (VRL-11284) - Kajon Eemeli VH13-018-1436
    30. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928

    4. Helppo A
    1. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen VH16-018-0960
    2. Liia (VRL-11284) - A.I. Maanantaikappale VH14-018-1336
    3. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    4. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mollamaija VH16-018-0972
    5. Kaarne (VRL-02967) - Kuunkierron Amarantti VH16-018-0890
    6. Liia (VRL-11284) - Rhediad Tanllwyth VH15-026-0136
    7. Uppe (VRL-11253) - Derian Lydia
    8. Uppe (VRL-11253) - Derian Klara
    9. Siuri (VRL-11290) - Arvolaakson Sirppi VH13-018-1423
    10. bagteeri (VRL-13413) - Renginrakkaus VH15-018-1396
    11. Creimeide (VRL-06904) - Aidan Synd Coroach VH15-035-0236
    12. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia VH16-018-0924
    13. Siuri (VRL-11290) - Ruisraina VH15-018-2346
    14. Liia (VRL-11284) - Kajon Eemeli VH13-018-1436
    15. turjake (VRL-07415) - Ponnydalens Isa
    16. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
    17. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
    19. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    20. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Husaari VH16-018-0959
    21. Creimeide (VRL-06904) - KF Idioteque VH15-027-0323
    22. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    23. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    24. turjake (VRL-07415) - Rosehearts&Goldenlilys
    25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    26. Creimeide (VRL-06904) - GW Creidhne VH15-035-0262
    27. Ninni H. (VRL-05766) - Bahadur al-Malik Ra
    28. turjake (VRL-07415) - Charleroi Mockingcrow
    29. Joe (VRL-02528) - Fridan Monopoli
    30. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527

    5. Vaativa B
    1. Sonja (VRL-11911) - Dark Elite VH14-011-0355
    2. Siuri (VRL-11290) - Usvan Helmi VH04-018-5516
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570
    4. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Nitrogen VH16-031-0379
    5. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    6. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    7. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    8. Adsku (VRL-13542) - Rantalix RGE VH16-011-0118
    9. Cery (VRL-02116) - Granstad Wintertale VH15-035-0108
    10. turjake (VRL-07415) - Hudson New Moon
    11. Siuri (VRL-11290) - Kaviopolun Pöllähdys VH00-018-4126
    12. Siuri (VRL-11290) - Synkmetsän Untamo VH02-018-8441
    13. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    14. Liia (VRL-11284) - Maanan Untamo VH14-018-1049
    15. Liia (VRL-11284) - Trio Gramand VH15-035-0253
    16. Cery (VRL-02116) - Honeydale Mystic Haze VH15-035-0043
    17. Eviev (VRL-13314) - Teerivaaran Hilpeä Lumikko VH15-018-2062
    18. Liia (VRL-11284) - Sir Titus Fil d'Morte
    19. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
    20. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    21. Cery (VRL-02116) - Honeydale Arctic Steel VH15-035-0042
    22. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    23. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Hjelmer
    24. turjake (VRL-07415) - Hudson Dakine
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Piruetti VH14-018-0528
    26. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Inga
    27. Crimis (VRL-10480) - Kill 'Em All SIX VH15-040-0102
    28. Sonja (VRL-11911) - Valiant Clarity VH14-012-0392
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Menninkäinen VH14-018-0811
    30. Sonja (VRL-11911) - Afire Love VH15-012-0219

    6. Vaativa B
    1. Siuri (VRL-11290) - Usvan Helmi VH04-018-5516
    2. Sonja (VRL-11911) - Valiant Clarity VH14-012-0392
    3. Liia (VRL-11284) - Sir Titus Fil d'Morte
    4. Sonja (VRL-11911) - Afire Love VH15-012-0219
    5. Liia (VRL-11284) - Trio Gramand VH15-035-0253
    6. tvisha (VRL-01671) - Blueberrypancake VH16-031-0376
    7. Eviev (VRL-13314) - Teerivaaran Hilpeä Lumikko VH15-018-2062
    8. Cery (VRL-02116) - Fair Ruby VH15-035-0255
    9. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivumäen Pai VH14-018-0571
    11. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    12. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
    13. Sonja (VRL-11911) - Dark Elite VH14-011-0355
    14. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    15. Crimis (VRL-10480) - Kill 'Em All SIX VH15-040-0102
    16. Siuri (VRL-11290) - Synkmetsän Untamo VH02-018-8441
    17. Liia (VRL-11284) - Maanan Untamo VH14-018-1049
    18. Cery (VRL-02116) - Aidan Murtagh VH15-035-0110
    19. Tuulia T. (VRL-00084) - Cahn Rhyfel VH06-026-4807
    20. turjake (VRL-07415) - Hudson Dakine
    21. Siuri (VRL-11290) - Kaviopolun Pöllähdys VH00-018-4126
    22. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    23. Tuulia T. (VRL-00084) - Dzheihun VH05-001-5115
    24. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Hjelmer
    25. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    26. Adsku (VRL-13542) - Rantalix RGE VH16-011-0118
    27. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    28. Cery (VRL-02116) - Anffin Goldenstain VH15-035-0112
    29. turjake (VRL-07415) - Hudson New Moon
    30. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Inga