KRJ - kouluratsastuskilpailut 25.05.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 25.05.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 18.04.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Helppo A 30/30 TT
    4. Helppo A 30/30 TT
    5. Vaativa B 30/30 TT
    6. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ31-40 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Liia (VRL-11284) - Seljasaaren Vilja VH15-018-1785
    2. Siuri (VRL-11290) - Hymnin Hönökki
    3. Creimeide (VRL-06904) - Mereia VH16-029-0077
    4. Sussu (VRL-12636) - Päivärinteen Velmu VH15-017-0287
    5. turjake (VRL-07415) - Seljasaaren Hallas
    6. Omppu (VRL-12675) - KW Trevor VH15-024-0171
    7. Creimeide (VRL-06904) - Heilin Rurik VH15-018-1530
    8. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Sumutar
    9. Seela (VRL-10610) - Viimaharja VH16-018-0937
    10. Uppe (VRL-11253) - Elmur
    11. Siuri (VRL-11290) - Meren Merkuriana VH05-018-6398
    12. Liia (VRL-11284) - Malkamäen Nyyti VH12-018-0300
    13. Eviev (VRL-13314) - Stardust
    14. Gabi (VRL-12080) - Fame's Londonist
    15. Omppu (VRL-12675) - KW Zelda VH15-024-0155
    16. Eviev (VRL-13314) - Sagavik Dagnar
    17. Creimeide (VRL-06904) - Joyride Casper VH15-022-0073
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
    19. Uppe (VRL-11253) - Thea av Kleppur
    20. Omppu (VRL-12675) - KW Jestina II VH15-024-0169
    21. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    22. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    23. Liia (VRL-11284) - Jängän Helmi VH13-018-1437
    24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    25. turjake (VRL-07415) - Vihtori
    26. Eviev (VRL-13314) - Lilymoor Fergus
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
    29. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    30. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian

    2. Helppo B
    1. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
    2. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
    3. Siuri (VRL-11290) - Meren Merkuriana VH05-018-6398
    4. turjake (VRL-07415) - Tipupartio
    5. Sussu (VRL-12636) - Päivärinteen Velmu VH15-017-0287
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427
    7. Creimeide (VRL-06904) - Joyride Casper VH15-022-0073
    8. Gabi (VRL-12080) - Wide Bianco
    9. Kaarne (VRL-02967) - Kuunkierron Amarantti VH16-018-0890
    10. Siuri (VRL-11290) - Hymnin Hönökki
    11. Liia (VRL-11284) - Malkamäen Nyyti VH12-018-0300
    12. Eviev (VRL-13314) - Stardust
    13. Omppu (VRL-12675) - KW Trevor VH15-024-0171
    14. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    15. Eviev (VRL-13314) - Lilymoor Fergus
    16. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia VH16-018-0924
    17. Creimeide (VRL-06904) - Mereia VH16-029-0077
    18. Creimeide (VRL-06904) - Heilin Rurik VH15-018-1530
    19. Eviev (VRL-13314) - Sagavik Dagnar
    20. Liia (VRL-11284) - Jängän Helmi VH13-018-1437
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
    22. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    23. Omppu (VRL-12675) - KW Zelda VH15-024-0155
    24. Liia (VRL-11284) - Seljasaaren Vilja VH15-018-1785
    25. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Prinssinakki
    26. Uppe (VRL-11253) - Elmur
    27. Uppe (VRL-11253) - Thea av Kleppur
    28. turjake (VRL-07415) - Marraskuun Malviina
    29. Omppu (VRL-12675) - KW Jestina II VH15-024-0169
    30. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian

    3. Helppo A
    1. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    2. Uppe (VRL-11253) - Derian Lydia
    3. Creimeide (VRL-06904) - KF Idioteque VH15-027-0323
    4. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen VH16-018-0960
    5. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    6. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mollamaija VH16-018-0972
    7. turjake (VRL-07415) - Clovercutt Ivory King
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
    9. turjake (VRL-07415) - Kurpitsaprinsessa
    10. Liia (VRL-11284) - Rhediad Tanllwyth VH15-026-0136
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
    12. Ninni H. (VRL-05766) - Bahadur al-Malik Ra
    13. bagteeri (VRL-13413) - Renginrakkaus VH15-018-1396
    14. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    15. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
    16. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    17. Creimeide (VRL-06904) - GW Creidhne VH15-035-0262
    18. Liia (VRL-11284) - A.I. Maanantaikappale VH14-018-1336
    19. Creimeide (VRL-06904) - Aidan Synd Coroach VH15-035-0236
    20. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
    21. Siuri (VRL-11290) - Arvolaakson Sirppi VH13-018-1423
    22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    23. Joe (VRL-02528) - Mörkövaaran Tiitu
    24. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Husaari VH16-018-0959
    25. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    26. Liia (VRL-11284) - Kajon Eemeli VH13-018-1436
    27. Seela (VRL-10610) - Sinihulmu VH16-018-0935
    28. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Peethooven
    29. Siuri (VRL-11290) - Ruisraina VH15-018-2346
    30. Uppe (VRL-11253) - Derian Klara

    4. Helppo A
    1. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia VH16-018-0924
    2. Ninni H. (VRL-05766) - Bahadur al-Malik Ra
    3. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Lemonflash VH13-029-0448
    4. Joe (VRL-02528) - Fridan Monopoli
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
    7. Creimeide (VRL-06904) - GW Creidhne VH15-035-0262
    8. Creimeide (VRL-06904) - KF Idioteque VH15-027-0323
    9. Siuri (VRL-11290) - Arvolaakson Sirppi VH13-018-1423
    10. bagteeri (VRL-13413) - Renginrakkaus VH15-018-1396
    11. Kaarne (VRL-02967) - Kuunkierron Amarantti VH16-018-0890
    12. turjake (VRL-07415) - Rosehearts&Goldenlilys
    13. turjake (VRL-07415) - Ponnydalens Isa
    14. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Husaari VH16-018-0959
    15. Liia (VRL-11284) - Kajon Eemeli VH13-018-1436
    16. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mollamaija VH16-018-0972
    17. Creimeide (VRL-06904) - Aidan Synd Coroach VH15-035-0236
    18. Uppe (VRL-11253) - Derian Lydia
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen VH16-018-0960
    20. Liia (VRL-11284) - Rhediad Tanllwyth VH15-026-0136
    21. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    22. turjake (VRL-07415) - Charleroi Mockingcrow
    23. Siuri (VRL-11290) - Ruisraina VH15-018-2346
    24. Uppe (VRL-11253) - Derian Klara
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
    26. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig VH15-006-0412
    27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    28. Liia (VRL-11284) - A.I. Maanantaikappale VH14-018-1336
    29. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ingrid
    30. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka

    5. Vaativa B
    1. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    2. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Hjelmer
    3. turjake (VRL-07415) - Hudson New Moon
    4. Liia (VRL-11284) - Sir Titus Fil d'Morte
    5. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Inga
    6. Liia (VRL-11284) - Trio Gramand VH15-035-0253
    7. Crimis (VRL-10480) - Kill 'Em All SIX VH15-040-0102
    8. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    9. Sonja (VRL-11911) - Afire Love VH15-012-0219
    10. Siuri (VRL-11290) - Kaviopolun Pöllähdys VH00-018-4126
    11. Eviev (VRL-13314) - Teerivaaran Hilpeä Lumikko VH15-018-2062
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Menninkäinen VH14-018-0811
    13. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    14. Cery (VRL-02116) - Granstad Wintertale VH15-035-0108
    15. Liia (VRL-11284) - Maanan Untamo VH14-018-1049
    16. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Nitrogen VH16-031-0379
    17. Siuri (VRL-11290) - Usvan Helmi VH04-018-5516
    18. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
    19. Adsku (VRL-13542) - Rantalix RGE VH16-011-0118
    20. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    21. Sonja (VRL-11911) - Valiant Clarity VH14-012-0392
    22. Sonja (VRL-11911) - Dark Elite VH14-011-0355
    23. Cery (VRL-02116) - Honeydale Arctic Steel VH15-035-0042
    24. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    25. turjake (VRL-07415) - Hudson Dakine
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Piruetti VH14-018-0528
    28. Cery (VRL-02116) - Honeydale Mystic Haze VH15-035-0043
    29. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    30. Siuri (VRL-11290) - Synkmetsän Untamo VH02-018-8441

    6. Vaativa B
    1. Crimis (VRL-10480) - Kill 'Em All SIX VH15-040-0102
    2. Sonja (VRL-11911) - Afire Love VH15-012-0219
    3. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Inga
    4. Liia (VRL-11284) - Sir Titus Fil d'Morte
    5. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    6. Siuri (VRL-11290) - Usvan Helmi VH04-018-5516
    7. Cery (VRL-02116) - Fair Ruby VH15-035-0255
    8. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Hjelmer
    9. Adsku (VRL-13542) - Rantalix RGE VH16-011-0118
    10. Liia (VRL-11284) - Trio Gramand VH15-035-0253
    11. Eviev (VRL-13314) - Teerivaaran Hilpeä Lumikko VH15-018-2062
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Dzheihun VH05-001-5115
    13. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
    14. Cery (VRL-02116) - Aidan Murtagh VH15-035-0110
    15. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    16. tvisha (VRL-01671) - Blueberrypancake VH16-031-0376
    17. turjake (VRL-07415) - Hudson New Moon
    18. Siuri (VRL-11290) - Kaviopolun Pöllähdys VH00-018-4126
    19. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
    20. Uppe (VRL-11253) - Friinu
    21. Cery (VRL-02116) - Anffin Goldenstain VH15-035-0112
    22. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    23. Sonja (VRL-11911) - Valiant Clarity VH14-012-0392
    24. Siuri (VRL-11290) - Synkmetsän Untamo VH02-018-8441
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivumäen Pai VH14-018-0571
    26. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Cahn Rhyfel VH06-026-4807
    28. Sonja (VRL-11911) - Dark Elite VH14-011-0355
    29. turjake (VRL-07415) - Hudson Dakine
    30. Liia (VRL-11284) - Maanan Untamo VH14-018-1049