KRJ - kouluratsastuskilpailut 20.05.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 20.05.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 13.04.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Helppo A 30/30 TT
    4. Helppo A 30/30 TT
    5. Vaativa B 30/30 TT
    6. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ21-30 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    2. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
    3. Nerita (VRL-12557) - Pink Sprinkle Sweetheart
    4. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
    5. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    6. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    7. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    8. Anniina N. (VRL-09182) - Harmonian Tuulentekijä VH16-018-0926
    9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    10. Lashrael (VRL-12379) - Tarcil VH14-001-0148
    11. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
    12. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Vaapukka VH16-018-0895
    13. EmmiN. (VRL-03385) - Leanora VH16-017-0117
    14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756
    15. Nerita (VRL-12557) - Blackjack Arr
    16. Milja (VRL-00692) - Nupun Karpalo VH16-018-0079
    17. Lashrael (VRL-12379) - Ysgyn VH14-001-0147
    18. EmmiN. (VRL-03385) - Cathryne v.d. Gateaway VH16-017-0118
    19. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003
    20. Nerita (VRL-12557) - Twinkle Tiara Arr
    21. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    22. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kuusnelonen VH16-018-0231
    23. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Sirpakka VH16-018-0887
    24. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit VH16-178-0004
    25. Lashrael (VRL-12379) - Yetune VH14-001-0146
    26. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    27. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    28. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    29. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119
    30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hunaja

    2. Helppo B
    1. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003
    2. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
    3. Nerita (VRL-12557) - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire
    4. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Vaapukka VH16-018-0895
    5. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit VH16-178-0004
    6. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    7. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    8. Lashrael (VRL-12379) - Ysgyn VH14-001-0147
    9. tvisha (VRL-01671) - Hymnin Känkkäränkkä VH16-018-0759
    10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hunaja
    11. Nerita (VRL-12557) - Jack&Sally Arr
    12. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    13. Nerita (VRL-12557) - Kraanvelt Mattias VH15-093-0004
    14. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    15. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    16. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
    17. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kuusnelonen VH16-018-0231
    18. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
    19. Lashrael (VRL-12379) - Yetune VH14-001-0146
    20. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Sirpakka VH16-018-0887
    21. EmmiN. (VRL-03385) - Leanora VH16-017-0117
    22. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119
    23. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
    24. Lashrael (VRL-12379) - Tarcil VH14-001-0148
    25. EmmiN. (VRL-03385) - Cathryne v.d. Gateaway VH16-017-0118
    26. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    27. Anniina N. (VRL-09182) - Harmonian Tuulentekijä VH16-018-0926
    28. Milja (VRL-00692) - Nupun Karpalo VH16-018-0079
    29. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    30. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756

    3. Helppo A
    1. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
    2. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    3. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Poutapilvi
    4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466
    5. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    6. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    7. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867
    8. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    9. Nerita (VRL-12557) - Metsälammen Kuutamosonaatti VH14-018-1953
    10. Nerita (VRL-12557) - Rohkean Herrahuu VH15-018-0702
    11. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
    12. Nerita (VRL-12557) - Rohkea-Kirppu VH15-018-0557
    13. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Outolintu VH16-018-0919
    14. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611
    15. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
    16. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
    17. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    19. Lashrael (VRL-12379) - Mere Auri-El
    20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Valeria
    21. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
    22. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
    24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    25. Ireth (VRL-03777) - Moon Neidontähti VH15-018-2281
    26. tvisha (VRL-01671) - Sylvin Suklaahattara VH16-018-0584
    27. Lashrael (VRL-12379) - Valimar Lash VH15-011-0448
    28. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
    29. Ireth (VRL-03777) - Spartan von Dows VH15-027-0176
    30. Lashrael (VRL-12379) - Narzyi BRA

    4. Helppo A
    1. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia
    2. Nerita (VRL-12557) - Vennamon Pelargonia
    3. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
    5. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867
    6. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    7. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
    8. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Poutapilvi
    9. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
    10. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
    11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466
    12. Lashrael (VRL-12379) - Valimar Lash VH15-011-0448
    13. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    14. Nerita (VRL-12557) - Metsälammen Kuutamosonaatti VH14-018-1953
    15. Ireth (VRL-03777) - Spartan von Dows VH15-027-0176
    16. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    17. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Outolintu VH16-018-0919
    18. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    20. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    21. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
    22. Lashrael (VRL-12379) - Narzyi BRA
    23. Nerita (VRL-12557) - Rohkea-Kirppu VH15-018-0557
    24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Valeria
    25. Ireth (VRL-03777) - Moon Neidontähti VH15-018-2281
    26. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    27. Lashrael (VRL-12379) - Mere Auri-El
    28. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
    29. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
    30. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611

    5. Vaativa B
    1. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    2. Erica (VRL-13857) - Bombs Away VH15-027-0376
    3. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC
    4. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Elsiina
    5. Aivi (VRL-11843) - Orion RGE VH14-011-0600
    6. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    7. Aivi (VRL-11843) - Primadonna FGH VH14-011-0566
    8. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
    9. Eepos (VRL-14322) - Alfonso VH16-011-0086
    10. Lashrael (VRL-12379) - Unien Surukiitäjä
    11. Lashrael (VRL-12379) - Kuukaiho
    12. Erica (VRL-13857) - Voitto VH14-018-1803
    13. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    14. Uppe (VRL-11253) - Kanervarannan Jaame
    15. Erica (VRL-13857) - RSH Ukkospoika VH15-018-2522
    16. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Tekla VH16-018-0590
    17. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    18. Ireth (VRL-03777) - Tuulen Kohtalonprinsessa
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Hankivaino
    20. Nerita (VRL-12557) - Renate VH15-093-0017
    21. Lashrael (VRL-12379) - Karhunkaataja
    22. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    23. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
    24. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
    25. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Villanella VH16-018-0894
    27. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Leevi
    28. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Nokturno VH16-018-0881
    29. Nerita (VRL-12557) - Janek EST VH15-093-0009
    30. Jade (VRL-01403) - Yona v.d. LAC VH14-040-0096

    6. Vaativa B
    1. Lashrael (VRL-12379) - Unien Surukiitäjä
    2. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
    3. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC
    4. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Elsiina
    5. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Villanella VH16-018-0894
    6. Eepos (VRL-14322) - Alfonso VH16-011-0086
    7. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Nokturno VH16-018-0881
    8. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Leevi
    9. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
    10. Aivi (VRL-11843) - Primadonna FGH VH14-011-0566
    11. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Tekla VH16-018-0590
    12. Uppe (VRL-11253) - Kanervarannan Jaame
    13. Lashrael (VRL-12379) - Karhunkaataja
    14. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
    15. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    16. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    17. Ireth (VRL-03777) - Tuulen Kohtalonprinsessa
    18. Ninni H. (VRL-05766) - Hankivaino
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    20. Erica (VRL-13857) - ADE Emilia VH02-018-9697
    21. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    22. Erica (VRL-13857) - Tähtipyry VH14-018-1861
    23. Jade (VRL-01403) - Yona v.d. LAC VH14-040-0096
    24. Lashrael (VRL-12379) - Kuukaiho
    25. Nerita (VRL-12557) - Prozot BRA
    26. Nerita (VRL-12557) - Viveka
    27. Erica (VRL-13857) - RSH Ukkospoika VH15-018-2522
    28. Aivi (VRL-11843) - Orion RGE VH14-011-0600
    29. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    30. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914