KRJ - kouluratsastuskilpailut 19.05.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 19.05.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 13.04.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Helppo A 30/30 TT
    4. Helppo A 30/30 TT
    5. Vaativa B 30/30 TT
    6. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ21-30 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Nerita (VRL-12557) - Twinkle Tiara Arr
    2. EmmiN. (VRL-03385) - Cathryne v.d. Gateaway VH16-017-0118
    3. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
    4. Nerita (VRL-12557) - Blackjack Arr
    5. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    6. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    7. Milja (VRL-00692) - Nupun Karpalo VH16-018-0079
    8. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119
    9. EmmiN. (VRL-03385) - Leanora VH16-017-0117
    10. Lashrael (VRL-12379) - Yetune VH14-001-0146
    11. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit VH16-178-0004
    12. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756
    14. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    15. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Sirpakka VH16-018-0887
    16. Anniina N. (VRL-09182) - Harmonian Tuulentekijä VH16-018-0926
    17. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    18. Nerita (VRL-12557) - Pink Sprinkle Sweetheart
    19. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    20. Lashrael (VRL-12379) - Ysgyn VH14-001-0147
    21. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Vaapukka VH16-018-0895
    22. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003
    23. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hunaja
    25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kuusnelonen VH16-018-0231
    26. Lashrael (VRL-12379) - Tarcil VH14-001-0148
    27. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    28. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    29. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
    30. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601

    2. Helppo B
    1. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kuusnelonen VH16-018-0231
    2. Lashrael (VRL-12379) - Tarcil VH14-001-0148
    3. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
    4. Milja (VRL-00692) - Nupun Karpalo VH16-018-0079
    5. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Sirpakka VH16-018-0887
    6. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756
    7. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    8. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
    9. Lashrael (VRL-12379) - Ysgyn VH14-001-0147
    10. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
    11. tvisha (VRL-01671) - Hymnin Känkkäränkkä VH16-018-0759
    12. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    13. Lashrael (VRL-12379) - Yetune VH14-001-0146
    14. Nerita (VRL-12557) - Jack&Sally Arr
    15. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    16. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
    17. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    18. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    19. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003
    20. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    21. Nerita (VRL-12557) - Kraanvelt Mattias VH15-093-0004
    22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hunaja
    23. Anniina N. (VRL-09182) - Harmonian Tuulentekijä VH16-018-0926
    24. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119
    25. EmmiN. (VRL-03385) - Cathryne v.d. Gateaway VH16-017-0118
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Vaapukka VH16-018-0895
    27. EmmiN. (VRL-03385) - Leanora VH16-017-0117
    28. Nerita (VRL-12557) - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire
    29. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    30. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit VH16-178-0004

    3. Helppo A
    1. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Outolintu VH16-018-0919
    2. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    3. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    4. Nerita (VRL-12557) - Rohkea-Kirppu VH15-018-0557
    5. Lashrael (VRL-12379) - Mere Auri-El
    6. Ireth (VRL-03777) - Moon Neidontähti VH15-018-2281
    7. Lashrael (VRL-12379) - Valimar Lash VH15-011-0448
    8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466
    9. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    10. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
    11. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    13. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
    14. Nerita (VRL-12557) - Metsälammen Kuutamosonaatti VH14-018-1953
    15. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Poutapilvi
    16. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
    17. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611
    18. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    19. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    20. Lashrael (VRL-12379) - Narzyi BRA
    21. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
    22. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    23. Nerita (VRL-12557) - Rohkean Herrahuu VH15-018-0702
    24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Valeria
    25. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
    26. tvisha (VRL-01671) - Sylvin Suklaahattara VH16-018-0584
    27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
    28. Ireth (VRL-03777) - Spartan von Dows VH15-027-0176
    29. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867
    30. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri

    4. Helppo A
    1. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    2. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    3. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
    4. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    5. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
    6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Valeria
    7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
    8. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
    9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466
    10. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia
    11. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Outolintu VH16-018-0919
    12. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
    13. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Poutapilvi
    14. Ireth (VRL-03777) - Moon Neidontähti VH15-018-2281
    15. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
    16. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611
    17. Nerita (VRL-12557) - Rohkea-Kirppu VH15-018-0557
    18. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    19. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
    20. Lashrael (VRL-12379) - Mere Auri-El
    21. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    22. Ireth (VRL-03777) - Spartan von Dows VH15-027-0176
    23. Nerita (VRL-12557) - Metsälammen Kuutamosonaatti VH14-018-1953
    24. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    25. Lashrael (VRL-12379) - Valimar Lash VH15-011-0448
    26. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    27. Nerita (VRL-12557) - Vennamon Pelargonia
    28. Lashrael (VRL-12379) - Narzyi BRA
    29. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867
    30. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö

    5. Vaativa B
    1. Ninni H. (VRL-05766) - Hankivaino
    2. Erica (VRL-13857) - Voitto VH14-018-1803
    3. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    4. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC
    5. Nerita (VRL-12557) - Janek EST VH15-093-0009
    6. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
    7. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    8. Jade (VRL-01403) - Yona v.d. LAC VH14-040-0096
    9. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Elsiina
    10. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    11. Aivi (VRL-11843) - Primadonna FGH VH14-011-0566
    12. Nerita (VRL-12557) - Renate VH15-093-0017
    13. Erica (VRL-13857) - Bombs Away VH15-027-0376
    14. Uppe (VRL-11253) - Kanervarannan Jaame
    15. Lashrael (VRL-12379) - Karhunkaataja
    16. Lashrael (VRL-12379) - Kuukaiho
    17. Aivi (VRL-11843) - Orion RGE VH14-011-0600
    18. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Leevi
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    20. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
    21. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Nokturno VH16-018-0881
    22. Eepos (VRL-14322) - Alfonso VH16-011-0086
    23. Lashrael (VRL-12379) - Unien Surukiitäjä
    24. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Tekla VH16-018-0590
    25. Erica (VRL-13857) - RSH Ukkospoika VH15-018-2522
    26. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    27. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    28. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Villanella VH16-018-0894
    29. Ireth (VRL-03777) - Tuulen Kohtalonprinsessa
    30. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593

    6. Vaativa B
    1. Lashrael (VRL-12379) - Karhunkaataja
    2. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    3. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    4. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    5. Nerita (VRL-12557) - Viveka
    6. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
    7. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
    8. Aivi (VRL-11843) - Orion RGE VH14-011-0600
    9. Nerita (VRL-12557) - Prozot BRA
    10. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
    11. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    12. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Villanella VH16-018-0894
    13. Jade (VRL-01403) - Yona v.d. LAC VH14-040-0096
    14. Eepos (VRL-14322) - Alfonso VH16-011-0086
    15. Uppe (VRL-11253) - Kanervarannan Jaame
    16. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Elsiina
    17. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    18. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Nokturno VH16-018-0881
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Hankivaino
    20. Erica (VRL-13857) - ADE Emilia VH02-018-9697
    21. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    22. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Leevi
    23. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Tekla VH16-018-0590
    24. Erica (VRL-13857) - Tähtipyry VH14-018-1861
    25. Ireth (VRL-03777) - Tuulen Kohtalonprinsessa
    26. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC
    27. Erica (VRL-13857) - RSH Ukkospoika VH15-018-2522
    28. Lashrael (VRL-12379) - Kuukaiho
    29. Lashrael (VRL-12379) - Unien Surukiitäjä
    30. Aivi (VRL-11843) - Primadonna FGH VH14-011-0566