KRJ - kouluratsastuskilpailut 18.04.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 18.04.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 09.03.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo A 30/30 TT
    2. Helppo A 30/30 TT
    3. Vaativa B 30/30 TT
    4. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ281-290 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo A
    1. Otterley (VRL-12757) - Mörkövaaran Talviuni
    2. misery. (VRL-01080) - Kastanjan Noitaharmi VH16-018-0717
    3. misery. (VRL-01080) - Aaton Aarre VH16-018-0719
    4. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Rikkipoikki VH17-018-0169
    5. Milja (VRL-00692) - Cerid Villmark VH02-053-4593
    6. yaren (VRL-04468) - Kaamoskirous VH17-018-0181
    7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kaneli
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Lumilyhty VH16-018-1285
    9. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Viuhkis
    10. rritu. (VRL-14464) - Vollottaja VH17-018-0374
    11. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vekara
    12. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Klassikko
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Aurinkotähti VH16-018-1286
    14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kaukamoinen VH16-018-2644
    15. misery. (VRL-01080) - Noitavaino VH16-018-0720
    16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
    17. tvisha (VRL-01671) - Moon Suklaahippu
    18. Ninni H. (VRL-05766) - Kentlemannikuvitelma
    19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joose
    20. Lissu T. (VRL-12701) - Harmorhia
    21. Otterley (VRL-12757) - Preeria
    22. VP (VRL-14355) - Koistilan Katinka VH17-018-0397
    23. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kuuraparta
    24. tvisha (VRL-01671) - Pilvenpisara
    25. Milja (VRL-00692) - Lumetar VH16-018-2734
    26. Lissu T. (VRL-12701) - Rahkoi
    27. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Hapsiainen VH17-018-0168
    28. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
    30. rritu. (VRL-14464) - Kitin Riemu VH17-018-0380

    2. Helppo A
    1. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Rikkipoikki VH17-018-0169
    2. Otterley (VRL-12757) - Mörkövaaran Talviuni
    3. misery. (VRL-01080) - Surumielen Kastanja
    4. Milja (VRL-00692) - Anffin Heliä VH16-018-2732
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Varjoruhtinas VH16-018-1619
    6. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Klassikko
    7. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vekara
    8. Milja (VRL-00692) - Cerid Villmark VH02-053-4593
    9. tvisha (VRL-01671) - Pilvenpisara
    10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joose
    11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kaukamoinen VH16-018-2644
    12. VP (VRL-14355) - Koistilan Katinka VH17-018-0397
    13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
    14. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Hapsiainen VH17-018-0168
    15. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
    16. misery. (VRL-01080) - Moon Jippu
    17. rritu. (VRL-14464) - Vollottaja VH17-018-0374
    18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kaneli
    19. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Vinetta VH16-018-1387
    20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kuuraparta
    21. misery. (VRL-01080) - Tiilikan Pihkassa
    22. Otterley (VRL-12757) - Preeria
    23. tvisha (VRL-01671) - Moon Suklaahippu
    24. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Viuhkis
    25. rritu. (VRL-14464) - Kitin Riemu VH17-018-0380
    26. Lissu T. (VRL-12701) - Rahkoi
    27. Lissu T. (VRL-12701) - Harmorhia
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kanelipulla VH16-018-1630
    29. Ninni H. (VRL-05766) - Kentlemannikuvitelma
    30. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242

    3. Vaativa B
    1. Miia (VRL-13534) - Hortensian Mielenvikainen
    2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Wakkeri VH17-018-0127
    3. dookie (VRL-04373) - Kjeldoran VH15-066-0173
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunan Bilehile VH16-018-1394
    5. dookie (VRL-04373) - Save The Last Dance VH16-012-0153
    6. misery. (VRL-01080) - Moon Lounatuuli
    7. Uppe (VRL-11253) - Nupun Huvilius
    8. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy
    9. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Verner VH17-018-0246
    10. Sussu (VRL-12636) - Sadan Hallapoju
    11. misery. (VRL-01080) - Moon Pikkuhyvä
    12. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Tervasuukko
    13. sarqquu (VRL-04372) - Priton Kazimir VH17-039-0023
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Sonetti VH16-018-1333
    15. misery. (VRL-01080) - Taijan Taivaankaunis
    16. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Surunauha VH16-018-1302
    17. Vibaja (VRL-00727) - Nouvion Ksawery VH16-100-0004
    18. sarqquu (VRL-04374) - Priton Derzki VH16-039-0001
    19. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Surunmurtaja
    20. Sussu (VRL-12636) - Sadan Rohkea
    21. Lissu T. (VRL-12701) - Lepakonnaaraaja
    22. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Tähtimö
    23. Vibaja (VRL-00727) - Riitamaan Vitari VH16-018-0401
    24. sarqquu (VRL-04374) - Priton Mramor VH17-039-0006
    25. Vibaja (VRL-00727) - Keskiviikon Konsta VH16-018-2722
    26. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vilijonkka VH17-018-0250
    27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aapo
    28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lumo
    29. Sussu (VRL-12636) - Riivattu Mamma VH12-018-0491
    30. Miia (VRL-13534) - Kuuralehdon Tempus

    4. Vaativa B
    1. Sussu (VRL-12636) - What A Glint VH16-244-0014
    2. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Usva VH16-018-1808
    3. misery. (VRL-01080) - Moon Pikkuhyvä
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493
    5. sarqquu (VRL-04372) - Priton Kazimir VH17-039-0023
    6. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Surunmurtaja
    7. sarqquu (VRL-04374) - Priton Derzki VH16-039-0001
    8. dookie (VRL-04373) - Save The Last Dance VH16-012-0153
    9. Vibaja (VRL-00727) - Keskiviikon Konsta VH16-018-2722
    10. sarqquu (VRL-04374) - Priton Mramor VH17-039-0006
    11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aapo
    12. Miia (VRL-13534) - Hortensian Mielenvikainen
    13. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy
    14. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Tervasuukko
    15. Vibaja (VRL-00727) - Riitamaan Vitari VH16-018-0401
    16. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Hatuntekijä VH16-018-1260
    17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lumo
    18. Uppe (VRL-11253) - Nupun Huvilius
    19. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Verner VH17-018-0246
    20. misery. (VRL-01080) - Moon Lounatuuli
    21. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vilijonkka VH17-018-0250
    22. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Tähtimö
    23. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Wakkeri VH17-018-0127
    24. Lissu T. (VRL-12701) - Lepakonnaaraaja
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550
    27. misery. (VRL-01080) - Taijan Taivaankaunis
    28. Vibaja (VRL-00727) - Nouvion Ksawery VH16-100-0004
    29. dookie (VRL-04373) - Kjeldoran VH15-066-0173
    30. Miia (VRL-13534) - Kuuralehdon Tempus