KRJ - kouluratsastuskilpailut 17.05.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 17.05.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 13.04.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Helppo A 30/30 TT
    4. Helppo A 30/30 TT
    5. Vaativa B 30/30 TT
    6. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ21-30 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Nerita (VRL-12557) - Blackjack Arr
    2. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    3. Nerita (VRL-12557) - Pink Sprinkle Sweetheart
    4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756
    5. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003
    6. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    7. Lashrael (VRL-12379) - Yetune VH14-001-0146
    8. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    9. Anniina N. (VRL-09182) - Harmonian Tuulentekijä VH16-018-0926
    10. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Vaapukka VH16-018-0895
    11. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hunaja
    13. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Sirpakka VH16-018-0887
    14. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119
    15. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
    16. Lashrael (VRL-12379) - Tarcil VH14-001-0148
    17. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    18. Milja (VRL-00692) - Nupun Karpalo VH16-018-0079
    19. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
    20. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    21. Nerita (VRL-12557) - Twinkle Tiara Arr
    22. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    23. Lashrael (VRL-12379) - Ysgyn VH14-001-0147
    24. EmmiN. (VRL-03385) - Leanora VH16-017-0117
    25. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit VH16-178-0004
    26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    27. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
    28. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    29. EmmiN. (VRL-03385) - Cathryne v.d. Gateaway VH16-017-0118
    30. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kuusnelonen VH16-018-0231

    2. Helppo B
    1. Nerita (VRL-12557) - Kraanvelt Mattias VH15-093-0004
    2. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kuusnelonen VH16-018-0231
    3. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hunaja
    5. Anniina N. (VRL-09182) - Harmonian Tuulentekijä VH16-018-0926
    6. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    7. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
    8. Milja (VRL-00692) - Nupun Karpalo VH16-018-0079
    9. Lashrael (VRL-12379) - Yetune VH14-001-0146
    10. Nerita (VRL-12557) - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire
    11. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Sirpakka VH16-018-0887
    12. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit VH16-178-0004
    13. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003
    14. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    15. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119
    16. Lashrael (VRL-12379) - Tarcil VH14-001-0148
    17. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
    18. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    19. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756
    20. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
    21. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    22. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
    23. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Vaapukka VH16-018-0895
    24. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    25. Lashrael (VRL-12379) - Ysgyn VH14-001-0147
    26. tvisha (VRL-01671) - Hymnin Känkkäränkkä VH16-018-0759
    27. EmmiN. (VRL-03385) - Cathryne v.d. Gateaway VH16-017-0118
    28. Nerita (VRL-12557) - Jack&Sally Arr
    29. EmmiN. (VRL-03385) - Leanora VH16-017-0117
    30. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901

    3. Helppo A
    1. Lashrael (VRL-12379) - Mere Auri-El
    2. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
    3. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
    4. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    5. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Valeria
    6. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    7. Lashrael (VRL-12379) - Narzyi BRA
    8. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Poutapilvi
    9. Nerita (VRL-12557) - Metsälammen Kuutamosonaatti VH14-018-1953
    10. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
    11. tvisha (VRL-01671) - Sylvin Suklaahattara VH16-018-0584
    12. Nerita (VRL-12557) - Rohkea-Kirppu VH15-018-0557
    13. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867
    14. Nerita (VRL-12557) - Rohkean Herrahuu VH15-018-0702
    15. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    16. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
    17. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466
    19. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
    20. Lashrael (VRL-12379) - Valimar Lash VH15-011-0448
    21. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Outolintu VH16-018-0919
    22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    23. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611
    24. Ireth (VRL-03777) - Moon Neidontähti VH15-018-2281
    25. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    26. Ireth (VRL-03777) - Spartan von Dows VH15-027-0176
    27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
    29. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    30. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri

    4. Helppo A
    1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Valeria
    2. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia
    3. Lashrael (VRL-12379) - Valimar Lash VH15-011-0448
    4. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
    5. Ireth (VRL-03777) - Moon Neidontähti VH15-018-2281
    6. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
    7. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
    8. Nerita (VRL-12557) - Metsälammen Kuutamosonaatti VH14-018-1953
    9. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611
    10. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    11. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
    12. Nerita (VRL-12557) - Rohkea-Kirppu VH15-018-0557
    13. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Poutapilvi
    14. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
    15. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Outolintu VH16-018-0919
    16. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
    17. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    18. Lashrael (VRL-12379) - Mere Auri-El
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
    21. Ireth (VRL-03777) - Spartan von Dows VH15-027-0176
    22. Nerita (VRL-12557) - Vennamon Pelargonia
    23. Lashrael (VRL-12379) - Narzyi BRA
    24. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867
    26. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    27. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
    28. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    29. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466

    5. Vaativa B
    1. Uppe (VRL-11253) - Kanervarannan Jaame
    2. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Leevi
    3. Lashrael (VRL-12379) - Karhunkaataja
    4. Lashrael (VRL-12379) - Kuukaiho
    5. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    6. Nerita (VRL-12557) - Janek EST VH15-093-0009
    7. Erica (VRL-13857) - Bombs Away VH15-027-0376
    8. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
    9. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    10. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    11. Ireth (VRL-03777) - Tuulen Kohtalonprinsessa
    12. Aivi (VRL-11843) - Primadonna FGH VH14-011-0566
    13. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    14. Ninni H. (VRL-05766) - Hankivaino
    15. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
    16. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Tekla VH16-018-0590
    17. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Villanella VH16-018-0894
    18. Aivi (VRL-11843) - Orion RGE VH14-011-0600
    19. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    20. Jade (VRL-01403) - Yona v.d. LAC VH14-040-0096
    21. Nerita (VRL-12557) - Renate VH15-093-0017
    22. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Nokturno VH16-018-0881
    23. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Elsiina
    24. Erica (VRL-13857) - Voitto VH14-018-1803
    25. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC
    26. Erica (VRL-13857) - RSH Ukkospoika VH15-018-2522
    27. Lashrael (VRL-12379) - Unien Surukiitäjä
    28. Eepos (VRL-14322) - Alfonso VH16-011-0086
    29. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
    30. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka

    6. Vaativa B
    1. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    2. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    3. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Tekla VH16-018-0590
    4. Erica (VRL-13857) - Tähtipyry VH14-018-1861
    5. Lashrael (VRL-12379) - Kuukaiho
    6. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
    7. Ireth (VRL-03777) - Tuulen Kohtalonprinsessa
    8. Aivi (VRL-11843) - Primadonna FGH VH14-011-0566
    9. Nerita (VRL-12557) - Prozot BRA
    10. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Nokturno VH16-018-0881
    11. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    12. Lashrael (VRL-12379) - Karhunkaataja
    13. Nerita (VRL-12557) - Viveka
    14. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Leevi
    15. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    16. Uppe (VRL-11253) - Kanervarannan Jaame
    17. Jade (VRL-01403) - Yona v.d. LAC VH14-040-0096
    18. Lashrael (VRL-12379) - Unien Surukiitäjä
    19. Erica (VRL-13857) - ADE Emilia VH02-018-9697
    20. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
    21. Ninni H. (VRL-05766) - Hankivaino
    22. Erica (VRL-13857) - RSH Ukkospoika VH15-018-2522
    23. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
    24. Eepos (VRL-14322) - Alfonso VH16-011-0086
    25. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Elsiina
    26. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC
    27. Aivi (VRL-11843) - Orion RGE VH14-011-0600
    28. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Villanella VH16-018-0894
    29. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    30. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903