KRJ - kouluratsastuskilpailut 16.05.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 16.05.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 13.04.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Helppo A 30/30 TT
    4. Helppo A 30/30 TT
    5. Vaativa B 30/30 TT
    6. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ21-30 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit VH16-178-0004
    2. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hunaja
    4. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    5. Lashrael (VRL-12379) - Yetune VH14-001-0146
    6. Lashrael (VRL-12379) - Tarcil VH14-001-0148
    7. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119
    8. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kuusnelonen VH16-018-0231
    9. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    11. Nerita (VRL-12557) - Blackjack Arr
    12. EmmiN. (VRL-03385) - Cathryne v.d. Gateaway VH16-017-0118
    13. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756
    15. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    16. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
    17. Lashrael (VRL-12379) - Ysgyn VH14-001-0147
    18. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    19. EmmiN. (VRL-03385) - Leanora VH16-017-0117
    20. Milja (VRL-00692) - Nupun Karpalo VH16-018-0079
    21. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Sirpakka VH16-018-0887
    22. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    23. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
    24. Nerita (VRL-12557) - Pink Sprinkle Sweetheart
    25. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Harmonian Tuulentekijä VH16-018-0926
    27. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Vaapukka VH16-018-0895
    28. Nerita (VRL-12557) - Twinkle Tiara Arr
    29. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
    30. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003

    2. Helppo B
    1. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
    2. Lashrael (VRL-12379) - Ysgyn VH14-001-0147
    3. Nerita (VRL-12557) - Jack&Sally Arr
    4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hunaja
    5. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
    6. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    7. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
    8. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    9. Anniina N. (VRL-09182) - Harmonian Tuulentekijä VH16-018-0926
    10. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    11. Lashrael (VRL-12379) - Tarcil VH14-001-0148
    12. Milja (VRL-00692) - Nupun Karpalo VH16-018-0079
    13. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kuusnelonen VH16-018-0231
    14. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    15. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    16. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    17. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003
    18. EmmiN. (VRL-03385) - Cathryne v.d. Gateaway VH16-017-0118
    19. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    20. tvisha (VRL-01671) - Hymnin Känkkäränkkä VH16-018-0759
    21. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit VH16-178-0004
    22. Lashrael (VRL-12379) - Yetune VH14-001-0146
    23. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Sirpakka VH16-018-0887
    24. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
    25. Nerita (VRL-12557) - Kraanvelt Mattias VH15-093-0004
    26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756
    27. Nerita (VRL-12557) - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire
    28. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Vaapukka VH16-018-0895
    29. EmmiN. (VRL-03385) - Leanora VH16-017-0117
    30. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119

    3. Helppo A
    1. Lashrael (VRL-12379) - Valimar Lash VH15-011-0448
    2. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Poutapilvi
    3. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    4. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    5. tvisha (VRL-01671) - Sylvin Suklaahattara VH16-018-0584
    6. Ireth (VRL-03777) - Moon Neidontähti VH15-018-2281
    7. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
    8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    10. Lashrael (VRL-12379) - Narzyi BRA
    11. Nerita (VRL-12557) - Rohkea-Kirppu VH15-018-0557
    12. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Outolintu VH16-018-0919
    13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
    14. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
    15. Nerita (VRL-12557) - Metsälammen Kuutamosonaatti VH14-018-1953
    16. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    17. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
    18. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466
    20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Valeria
    21. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    22. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    23. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867
    24. Ireth (VRL-03777) - Spartan von Dows VH15-027-0176
    25. Nerita (VRL-12557) - Rohkean Herrahuu VH15-018-0702
    26. Lashrael (VRL-12379) - Mere Auri-El
    27. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611
    28. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
    29. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
    30. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen

    4. Helppo A
    1. Nerita (VRL-12557) - Metsälammen Kuutamosonaatti VH14-018-1953
    2. Lashrael (VRL-12379) - Valimar Lash VH15-011-0448
    3. Ireth (VRL-03777) - Moon Neidontähti VH15-018-2281
    4. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
    5. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    6. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    7. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Outolintu VH16-018-0919
    8. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    9. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
    10. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Poutapilvi
    11. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    12. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
    13. Lashrael (VRL-12379) - Narzyi BRA
    14. Ireth (VRL-03777) - Spartan von Dows VH15-027-0176
    15. Lashrael (VRL-12379) - Mere Auri-El
    16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466
    17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
    18. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
    19. Nerita (VRL-12557) - Rohkea-Kirppu VH15-018-0557
    20. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    21. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
    22. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
    23. Nerita (VRL-12557) - Vennamon Pelargonia
    24. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia
    25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Valeria
    26. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    27. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
    28. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    29. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611
    30. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867

    5. Vaativa B
    1. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
    2. Aivi (VRL-11843) - Primadonna FGH VH14-011-0566
    3. Ninni H. (VRL-05766) - Hankivaino
    4. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    5. Uppe (VRL-11253) - Kanervarannan Jaame
    6. Erica (VRL-13857) - Voitto VH14-018-1803
    7. Nerita (VRL-12557) - Renate VH15-093-0017
    8. Erica (VRL-13857) - Bombs Away VH15-027-0376
    9. Ireth (VRL-03777) - Tuulen Kohtalonprinsessa
    10. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    11. Aivi (VRL-11843) - Orion RGE VH14-011-0600
    12. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Villanella VH16-018-0894
    13. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Leevi
    14. Lashrael (VRL-12379) - Unien Surukiitäjä
    15. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
    16. Erica (VRL-13857) - RSH Ukkospoika VH15-018-2522
    17. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Elsiina
    18. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
    19. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC
    20. Lashrael (VRL-12379) - Kuukaiho
    21. Nerita (VRL-12557) - Janek EST VH15-093-0009
    22. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    23. Jade (VRL-01403) - Yona v.d. LAC VH14-040-0096
    24. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Tekla VH16-018-0590
    25. Eepos (VRL-14322) - Alfonso VH16-011-0086
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Nokturno VH16-018-0881
    27. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    28. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    29. Lashrael (VRL-12379) - Karhunkaataja
    30. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen

    6. Vaativa B
    1. Erica (VRL-13857) - ADE Emilia VH02-018-9697
    2. Erica (VRL-13857) - RSH Ukkospoika VH15-018-2522
    3. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
    4. Nerita (VRL-12557) - Viveka
    5. Jade (VRL-01403) - Yona v.d. LAC VH14-040-0096
    6. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
    7. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC
    8. Ninni H. (VRL-05766) - Hankivaino
    9. Uppe (VRL-11253) - Kanervarannan Jaame
    10. Nerita (VRL-12557) - Prozot BRA
    11. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Elsiina
    12. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    13. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Leevi
    14. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    15. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Nokturno VH16-018-0881
    16. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    17. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Tekla VH16-018-0590
    18. Ireth (VRL-03777) - Tuulen Kohtalonprinsessa
    19. Aivi (VRL-11843) - Orion RGE VH14-011-0600
    20. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    21. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Villanella VH16-018-0894
    22. Erica (VRL-13857) - Tähtipyry VH14-018-1861
    23. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    24. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
    25. Lashrael (VRL-12379) - Karhunkaataja
    26. Eepos (VRL-14322) - Alfonso VH16-011-0086
    27. Lashrael (VRL-12379) - Unien Surukiitäjä
    28. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    29. Lashrael (VRL-12379) - Kuukaiho
    30. Aivi (VRL-11843) - Primadonna FGH VH14-011-0566