KRJ - kouluratsastuskilpailut 15.05.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 15.05.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 13.04.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Helppo A 30/30 TT
    4. Helppo A 30/30 TT
    5. Vaativa B 30/30 TT
    6. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ21-30 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kuusnelonen VH16-018-0231
    2. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit VH16-178-0004
    3. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hunaja
    5. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
    6. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
    7. EmmiN. (VRL-03385) - Cathryne v.d. Gateaway VH16-017-0118
    8. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003
    9. Anniina N. (VRL-09182) - Harmonian Tuulentekijä VH16-018-0926
    10. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    11. EmmiN. (VRL-03385) - Leanora VH16-017-0117
    12. Nerita (VRL-12557) - Twinkle Tiara Arr
    13. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    14. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    15. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Sirpakka VH16-018-0887
    16. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119
    17. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756
    19. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    20. Nerita (VRL-12557) - Pink Sprinkle Sweetheart
    21. Nerita (VRL-12557) - Blackjack Arr
    22. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    23. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    24. Lashrael (VRL-12379) - Yetune VH14-001-0146
    25. Lashrael (VRL-12379) - Ysgyn VH14-001-0147
    26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    27. Milja (VRL-00692) - Nupun Karpalo VH16-018-0079
    28. Lashrael (VRL-12379) - Tarcil VH14-001-0148
    29. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Vaapukka VH16-018-0895
    30. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily

    2. Helppo B
    1. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
    2. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
    3. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit VH16-178-0004
    4. Nerita (VRL-12557) - Kraanvelt Mattias VH15-093-0004
    5. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Sirpakka VH16-018-0887
    6. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    7. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119
    8. EmmiN. (VRL-03385) - Cathryne v.d. Gateaway VH16-017-0118
    9. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756
    10. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
    11. Nerita (VRL-12557) - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire
    12. EmmiN. (VRL-03385) - Leanora VH16-017-0117
    13. Anniina N. (VRL-09182) - Harmonian Tuulentekijä VH16-018-0926
    14. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    15. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    16. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    17. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Vaapukka VH16-018-0895
    18. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hunaja
    20. Nerita (VRL-12557) - Jack&Sally Arr
    21. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    22. Milja (VRL-00692) - Nupun Karpalo VH16-018-0079
    23. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
    24. tvisha (VRL-01671) - Hymnin Känkkäränkkä VH16-018-0759
    25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kuusnelonen VH16-018-0231
    26. Lashrael (VRL-12379) - Tarcil VH14-001-0148
    27. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    28. Lashrael (VRL-12379) - Yetune VH14-001-0146
    29. Lashrael (VRL-12379) - Ysgyn VH14-001-0147
    30. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003

    3. Helppo A
    1. tvisha (VRL-01671) - Sylvin Suklaahattara VH16-018-0584
    2. Lashrael (VRL-12379) - Mere Auri-El
    3. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867
    4. Lashrael (VRL-12379) - Valimar Lash VH15-011-0448
    5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
    6. Ireth (VRL-03777) - Spartan von Dows VH15-027-0176
    7. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    8. Nerita (VRL-12557) - Rohkean Herrahuu VH15-018-0702
    9. Ireth (VRL-03777) - Moon Neidontähti VH15-018-2281
    10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    11. Lashrael (VRL-12379) - Narzyi BRA
    12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466
    13. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    14. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    15. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
    16. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
    17. Nerita (VRL-12557) - Rohkea-Kirppu VH15-018-0557
    18. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
    19. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Poutapilvi
    20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    21. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
    22. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    23. Nerita (VRL-12557) - Metsälammen Kuutamosonaatti VH14-018-1953
    24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Valeria
    25. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Outolintu VH16-018-0919
    27. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
    28. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    29. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
    30. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611

    4. Helppo A
    1. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
    2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Valeria
    3. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
    4. Ireth (VRL-03777) - Spartan von Dows VH15-027-0176
    5. Lashrael (VRL-12379) - Narzyi BRA
    6. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
    7. Nerita (VRL-12557) - Vennamon Pelargonia
    8. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    9. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    10. Lashrael (VRL-12379) - Valimar Lash VH15-011-0448
    11. Ireth (VRL-03777) - Moon Neidontähti VH15-018-2281
    12. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    13. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    14. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
    15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466
    16. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
    17. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867
    18. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611
    19. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia
    20. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Outolintu VH16-018-0919
    21. Lashrael (VRL-12379) - Mere Auri-El
    22. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    23. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
    24. Nerita (VRL-12557) - Metsälammen Kuutamosonaatti VH14-018-1953
    25. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    26. Nerita (VRL-12557) - Rohkea-Kirppu VH15-018-0557
    27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
    28. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
    29. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    30. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Poutapilvi

    5. Vaativa B
    1. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Leevi
    2. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Villanella VH16-018-0894
    3. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    4. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Nokturno VH16-018-0881
    5. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
    6. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC
    7. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
    8. Lashrael (VRL-12379) - Unien Surukiitäjä
    9. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    10. Erica (VRL-13857) - RSH Ukkospoika VH15-018-2522
    11. Lashrael (VRL-12379) - Kuukaiho
    12. Erica (VRL-13857) - Voitto VH14-018-1803
    13. Nerita (VRL-12557) - Janek EST VH15-093-0009
    14. Uppe (VRL-11253) - Kanervarannan Jaame
    15. Eepos (VRL-14322) - Alfonso VH16-011-0086
    16. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    17. Ninni H. (VRL-05766) - Hankivaino
    18. Jade (VRL-01403) - Yona v.d. LAC VH14-040-0096
    19. Erica (VRL-13857) - Bombs Away VH15-027-0376
    20. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    21. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Elsiina
    22. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Tekla VH16-018-0590
    23. Ireth (VRL-03777) - Tuulen Kohtalonprinsessa
    24. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    25. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
    26. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    27. Nerita (VRL-12557) - Renate VH15-093-0017
    28. Aivi (VRL-11843) - Orion RGE VH14-011-0600
    29. Aivi (VRL-11843) - Primadonna FGH VH14-011-0566
    30. Lashrael (VRL-12379) - Karhunkaataja

    6. Vaativa B
    1. Uppe (VRL-11253) - Kanervarannan Jaame
    2. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    3. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Villanella VH16-018-0894
    4. Nerita (VRL-12557) - Prozot BRA
    5. Ireth (VRL-03777) - Tuulen Kohtalonprinsessa
    6. Lashrael (VRL-12379) - Karhunkaataja
    7. Jade (VRL-01403) - Yona v.d. LAC VH14-040-0096
    8. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
    9. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Nokturno VH16-018-0881
    10. Ninni H. (VRL-05766) - Hankivaino
    11. Lashrael (VRL-12379) - Kuukaiho
    12. Erica (VRL-13857) - RSH Ukkospoika VH15-018-2522
    13. Lashrael (VRL-12379) - Unien Surukiitäjä
    14. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
    15. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    16. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    17. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    18. Erica (VRL-13857) - Tähtipyry VH14-018-1861
    19. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Tekla VH16-018-0590
    20. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
    21. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Leevi
    22. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Elsiina
    23. Eepos (VRL-14322) - Alfonso VH16-011-0086
    24. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    25. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC
    26. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    27. Nerita (VRL-12557) - Viveka
    28. Aivi (VRL-11843) - Primadonna FGH VH14-011-0566
    29. Aivi (VRL-11843) - Orion RGE VH14-011-0600
    30. Erica (VRL-13857) - ADE Emilia VH02-018-9697