KRJ - kouluratsastuskilpailut 12.05.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 12.05.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 13.04.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Helppo A 30/30 TT
    4. Helppo A 30/30 TT
    5. Vaativa B 30/30 TT
    6. Vaativa B 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ21-30 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. EmmiN. (VRL-03385) - Cathryne v.d. Gateaway VH16-017-0118
    2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hunaja
    3. Nerita (VRL-12557) - Twinkle Tiara Arr
    4. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    5. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
    6. Milja (VRL-00692) - Nupun Karpalo VH16-018-0079
    7. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    8. EmmiN. (VRL-03385) - Leanora VH16-017-0117
    9. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Sirpakka VH16-018-0887
    10. Lashrael (VRL-12379) - Ysgyn VH14-001-0147
    11. Nerita (VRL-12557) - Blackjack Arr
    12. Lashrael (VRL-12379) - Tarcil VH14-001-0148
    13. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
    14. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    15. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    16. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    17. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756
    18. Nerita (VRL-12557) - Pink Sprinkle Sweetheart
    19. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
    20. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit VH16-178-0004
    21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    22. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003
    23. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    24. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Vaapukka VH16-018-0895
    25. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Harmonian Tuulentekijä VH16-018-0926
    27. Lashrael (VRL-12379) - Yetune VH14-001-0146
    28. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119
    29. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    30. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kuusnelonen VH16-018-0231

    2. Helppo B
    1. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit VH16-178-0004
    2. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    3. Anniina N. (VRL-09182) - Harmonian Tuulentekijä VH16-018-0926
    4. Milja (VRL-00692) - Nupun Karpalo VH16-018-0079
    5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756
    6. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
    7. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Kaspian
    8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hunaja
    9. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003
    10. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
    11. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
    12. EmmiN. (VRL-03385) - Cathryne v.d. Gateaway VH16-017-0118
    13. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Sirpakka VH16-018-0887
    14. Melina (VRL-11408) - Runon Kaisla VH16-018-0901
    15. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
    16. Siuri (VRL-11290) - Effin Kuutamo VH16-018-0377
    17. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119
    18. tvisha (VRL-01671) - Hymnin Känkkäränkkä VH16-018-0759
    19. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Vaapukka VH16-018-0895
    20. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kuusnelonen VH16-018-0231
    21. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    22. Nerita (VRL-12557) - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire
    23. Nerita (VRL-12557) - Jack&Sally Arr
    24. Lashrael (VRL-12379) - Yetune VH14-001-0146
    25. Nerita (VRL-12557) - Kraanvelt Mattias VH15-093-0004
    26. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    27. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
    28. Lashrael (VRL-12379) - Tarcil VH14-001-0148
    29. EmmiN. (VRL-03385) - Leanora VH16-017-0117
    30. Lashrael (VRL-12379) - Ysgyn VH14-001-0147

    3. Helppo A
    1. Nerita (VRL-12557) - Rohkean Herrahuu VH15-018-0702
    2. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Valeria
    4. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867
    5. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
    6. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
    7. Nerita (VRL-12557) - Rohkea-Kirppu VH15-018-0557
    8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466
    9. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611
    10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Loviisa VH16-018-0907
    11. Lashrael (VRL-12379) - Valimar Lash VH15-011-0448
    12. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
    13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
    14. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    15. Lashrael (VRL-12379) - Narzyi BRA
    16. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    17. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Poutapilvi
    18. Ireth (VRL-03777) - Spartan von Dows VH15-027-0176
    19. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    20. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
    21. Nerita (VRL-12557) - Metsälammen Kuutamosonaatti VH14-018-1953
    22. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    23. Lashrael (VRL-12379) - Mere Auri-El
    24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
    25. tvisha (VRL-01671) - Sylvin Suklaahattara VH16-018-0584
    26. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku
    27. Ireth (VRL-03777) - Moon Neidontähti VH15-018-2281
    28. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
    29. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
    30. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Outolintu VH16-018-0919

    4. Helppo A
    1. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
    2. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
    3. Lashrael (VRL-12379) - Mere Auri-El
    4. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix VH16-046-0030
    5. Lashrael (VRL-12379) - Valimar Lash VH15-011-0448
    6. Ireth (VRL-03777) - Moon Neidontähti VH15-018-2281
    7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Valeria
    8. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
    9. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
    10. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Karelia
    11. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
    12. Ireth (VRL-03777) - Spartan von Dows VH15-027-0176
    13. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
    14. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
    15. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
    16. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Poutapilvi
    17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466
    18. Nerita (VRL-12557) - Metsälammen Kuutamosonaatti VH14-018-1953
    19. Siuri (VRL-11290) - Valtarian Zhakki VH14-018-0635
    20. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
    21. Ninni H. (VRL-05766) - Moon Ametisti
    22. Lashrael (VRL-12379) - Narzyi BRA
    23. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867
    24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
    25. Nerita (VRL-12557) - Vennamon Pelargonia
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Outolintu VH16-018-0919
    27. Nerita (VRL-12557) - Rohkea-Kirppu VH15-018-0557
    28. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611
    29. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    30. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tihku

    5. Vaativa B
    1. Nerita (VRL-12557) - Janek EST VH15-093-0009
    2. Erica (VRL-13857) - Bombs Away VH15-027-0376
    3. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC
    4. Eepos (VRL-14322) - Alfonso VH16-011-0086
    5. Lashrael (VRL-12379) - Unien Surukiitäjä
    6. Ireth (VRL-03777) - Tuulen Kohtalonprinsessa
    7. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
    8. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Nokturno VH16-018-0881
    9. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    10. Nerita (VRL-12557) - Renate VH15-093-0017
    11. Lashrael (VRL-12379) - Kuukaiho
    12. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    13. Aivi (VRL-11843) - Primadonna FGH VH14-011-0566
    14. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
    15. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    16. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    17. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    18. Jade (VRL-01403) - Yona v.d. LAC VH14-040-0096
    19. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    20. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Leevi
    21. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Tekla VH16-018-0590
    22. Erica (VRL-13857) - Voitto VH14-018-1803
    23. Uppe (VRL-11253) - Kanervarannan Jaame
    24. Ninni H. (VRL-05766) - Hankivaino
    25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Villanella VH16-018-0894
    26. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Elsiina
    27. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
    28. Aivi (VRL-11843) - Orion RGE VH14-011-0600
    29. Lashrael (VRL-12379) - Karhunkaataja
    30. Erica (VRL-13857) - RSH Ukkospoika VH15-018-2522

    6. Vaativa B
    1. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
    2. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Tekla VH16-018-0590
    3. Ninni H. (VRL-05766) - Paholaisetkin Tahtoo Halata
    4. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kuulilja VH16-018-0905
    5. Erica (VRL-13857) - ADE Emilia VH02-018-9697
    6. Jade (VRL-01403) - Yona v.d. LAC VH14-040-0096
    7. Ninni H. (VRL-05766) - Hullunvaaran Onnellinen
    8. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC
    9. Lashrael (VRL-12379) - Kuukaiho
    10. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Nokturno VH16-018-0881
    11. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Elsiina
    12. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Joukahainen VH16-018-0914
    13. Nerita (VRL-12557) - Viveka
    14. Aivi (VRL-11843) - Orion RGE VH14-011-0600
    15. Eepos (VRL-14322) - Alfonso VH16-011-0086
    16. Ninni H. (VRL-05766) - Hankivaino
    17. Ireth (VRL-03777) - Tuulen Kohtalonprinsessa
    18. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia VH16-018-0903
    19. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
    20. Lashrael (VRL-12379) - Unien Surukiitäjä
    21. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Villanella VH16-018-0894
    22. Erica (VRL-13857) - RSH Ukkospoika VH15-018-2522
    23. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
    24. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Leevi
    25. Uppe (VRL-11253) - Kanervarannan Jaame
    26. Aivi (VRL-11843) - Primadonna FGH VH14-011-0566
    27. Nerita (VRL-12557) - Prozot BRA
    28. Lashrael (VRL-12379) - Karhunkaataja
    29. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
    30. Erica (VRL-13857) - Tähtipyry VH14-018-1861