KRJ - kouluratsastuskilpailut 10.11.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 10.11.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.10.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo A 40/40 TT
    2. Helppo A 40/40 TT
    3. Vaativa B 40/40 TT
    4. Vaativa B 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ151-160 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo A
    1. Tuulia T. (VRL-00084) - Renanssi VH14-018-0575
    2. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Karhunsyöjä
    3. Beeko (VRL-10767) - Mörkövaaran Paju VH16-018-0510
    4. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
    5. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
    6. felissa (VRL-04000) - Nupun Haamu VH16-018-1556
    7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
    8. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Lelufantti
    9. turjake (VRL-07415) - Heljävirran Pihlaja
    10. turjake (VRL-07415) - Harmonian Tipulainen
    11. felissa (VRL-04000) - Vähäpellon Tulihumu
    12. tvisha (VRL-01671) - Vinhapolkka
    13. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Surusävel VH16-018-2332
    14. VP (VRL-14355) - Hopeasointu VH16-018-2326
    15. Jannica (VRL-04799) - Olympus von Gateaway VH16-013-0112
    16. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Cadfael VH16-026-0088
    17. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
    18. Melina (VRL-11408) - Runon Retriikka VH16-018-1832
    19. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Voimanpesä VH16-018-1491
    20. felissa (VRL-04000) - Tarun Hohtoinen VH15-018-0183
    21. Beeko (VRL-10767) - Vaniman Voskiitti VH16-018-0689
    22. Beeko (VRL-10767) - Hattuvaaran Puuhapete VH16-018-0690
    23. Lea M. (VRL-13652) - Fiktion Ajattara VH14-018-0874
    24. Beeko (VRL-10767) - Tuiskulan Leimu VH16-018-0692
    25. Melina (VRL-11408) - Runon Batman VH16-018-1658
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Kuuralehdon Zarineo VH16-018-1686
    27. Jannica (VRL-04799) - Faron BRE VH16-023-0044
    28. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Tindemari KAT VH14-018-0244
    30. tvisha (VRL-01671) - Pusuhippa
    31. tvisha (VRL-01671) - Metsänhaltija
    32. eepu (VRL-03745) - Paylor VH14-006-0252
    33. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Karkkihirmu VH16-018-2298
    34. Melina (VRL-11408) - Runon Rommi VH16-018-1796
    35. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
    36. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
    37. Milja (VRL-00692) - Villahaan Suvelma VH16-018-2191
    38. Jannica (VRL-04799) - Runon Juliet VH16-018-0621
    39. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
    40. Melina (VRL-11408) - Runon Jalmari VH16-018-1908

    2. Helppo A
    1. Jannica (VRL-04799) - Runon Juliet VH16-018-0621
    2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
    3. VP (VRL-14355) - Hopeasointu VH16-018-2326
    4. Milja (VRL-00692) - Villahaan Suvelma VH16-018-2191
    5. Beeko (VRL-10767) - Tuiskulan Leimu VH16-018-0692
    6. tvisha (VRL-01671) - Pusuhippa
    7. turjake (VRL-07415) - Käkisalmen Muppe
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Maksimus VH16-018-1248
    9. felissa (VRL-04000) - Vähäpellon Tulihumu
    10. Lea M. (VRL-13652) - Overloadin Frank VH16-018-1697
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuunkuje VH16-018-1410
    12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
    13. turjake (VRL-07415) - Viipurin Väinö
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuhatkauno VH16-018-1412
    15. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
    16. felissa (VRL-04000) - Tarun Hohtoinen VH15-018-0183
    17. Melina (VRL-11408) - Runon Retriikka VH16-018-1832
    18. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Voimanpesä VH16-018-1491
    19. felissa (VRL-04000) - Nupun Haamu VH16-018-1556
    20. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Cadfael VH16-026-0088
    21. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
    22. Beeko (VRL-10767) - Vaniman Voskiitti VH16-018-0689
    23. Beeko (VRL-10767) - Hattuvaaran Puuhapete VH16-018-0690
    24. Jannica (VRL-04799) - Olympus von Gateaway VH16-013-0112
    25. Melina (VRL-11408) - Runon Jalmari VH16-018-1908
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Kuuralehdon Zarineo VH16-018-1686
    27. tvisha (VRL-01671) - Vinhapolkka
    28. turjake (VRL-07415) - Aron Paronitar
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Yökyöpeli VH16-018-1301
    30. Beeko (VRL-10767) - Mörkövaaran Paju VH16-018-0510
    31. Melina (VRL-11408) - Runon Batman VH16-018-1658
    32. turjake (VRL-07415) - Sallan Helmi
    33. tvisha (VRL-01671) - Metsänhaltija
    34. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
    35. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Surusävel VH16-018-2332
    36. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
    37. Jannica (VRL-04799) - Faron BRE VH16-023-0044
    38. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Mistelli VH16-018-2325
    39. Melina (VRL-11408) - Runon Rommi VH16-018-1796
    40. eepu (VRL-03745) - Paylor VH14-006-0252

    3. Vaativa B
    1. Iiris (VRL-12634) - Vincent VH16-022-0031
    2. Beeko (VRL-10767) - Huvitutin Artturi VH16-018-0941
    3. felissa (VRL-04000) - Kodon Hunajainen VH16-018-1884
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Illusionistin Suklaaunelma VH16-018-1449
    5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ärrinmurrin VH16-018-2260
    6. Oresama (VRL-02753) - Horror Movie Host RR
    7. Iiris (VRL-12634) - Syrah VH16-022-039
    8. Lea M. (VRL-13652) - Nupun Aamutar VH16-018-1667
    9. Lea M. (VRL-13652) - Derian Brunhilda VH16-053-0129
    10. reibili (VRL-10965) - Rappadanin Arvaamaton VH15-018-1439
    11. Oresama (VRL-02753) - Touch The Rain
    12. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
    14. Beeko (VRL-10767) - Kettulan Keltalupiini VH16-018-2314
    15. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
    16. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
    17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pääjehu
    18. VP (VRL-14355) - Järämä
    19. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
    20. Iiris (VRL-12634) - Risda VH16-041-0004
    21. Beeko (VRL-10767) - Runon Roomeo
    22. reibili (VRL-10965) - Pirunkorven Jestas
    23. Anniina N. (VRL-09182) - Vähäpellon Uskoton VH16-018-1781
    24. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
    25. Lea M. (VRL-13652) - Tuulenvire HUI VH16-018-1797
    26. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Namuvaras VH16-018-2214
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Viluri VH11-018-1112
    28. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
    29. tvisha (VRL-01671) - Kuningaskettu
    30. tvisha (VRL-01671) - Bling-Ring Cirein VH16-031-0794
    31. Jannica (VRL-04799) - Eclypse du Low VH14-029-0567
    32. Tuulia T. (VRL-00084) - Rönsyrölli VH16-018-1585
    33. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Viidakkoviikari
    34. Oresama (VRL-02753) - Mexican Memory VH13-031-0433
    35. VP (VRL-14355) - Kahvikerma
    36. Iiris (VRL-12634) - Huhtalan Superman VH16-022-0027
    37. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Valtti VH16-018-2008
    38. Beeko (VRL-10767) - Viisikon Kauhukersa VH16-018-0945
    39. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
    40. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Kaskisavu

    4. Vaativa B
    1. Jannica (VRL-04799) - Eclypse du Low VH14-029-0567
    2. Oresama (VRL-02753) - Mexican Memory VH13-031-0433
    3. felissa (VRL-04000) - Kodon Hunajainen VH16-018-1884
    4. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Valtti VH16-018-2008
    5. Iiris (VRL-12634) - Syrah VH16-022-039
    6. tvisha (VRL-01671) - Hide & Seek Cirein VH16-031-0795
    7. Lea M. (VRL-13652) - Tuulenvire HUI VH16-018-1797
    8. Iiris (VRL-12634) - Huhtalan Superman VH16-022-0027
    9. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
    10. tvisha (VRL-01671) - Bling-Ring Cirein VH16-031-0794
    11. tvisha (VRL-01671) - Kuningaskettu
    12. Anniina N. (VRL-09182) - Vähäpellon Uskoton VH16-018-1781
    13. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
    14. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Kaskisavu
    15. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Haavekuva VH16-018-1170
    16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pääjehu
    17. Lea M. (VRL-13652) - Derian Brunhilda VH16-053-0129
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Hiiden Jalokahvi VH16-018-1300
    19. VP (VRL-14355) - Järämä
    20. Oresama (VRL-02753) - Horror Movie Host RR
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Tupla-Uuno VH16-018-1172
    22. Beeko (VRL-10767) - Viisikon Kauhukersa VH16-018-0945
    23. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
    24. reibili (VRL-10965) - Pirunkorven Jestas
    25. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
    26. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
    27. reibili (VRL-10965) - Rappadanin Arvaamaton VH15-018-1439
    28. Iiris (VRL-12634) - Risda VH16-041-0004
    29. Beeko (VRL-10767) - Runon Roomeo
    30. tvisha (VRL-01671) - Black Wizard Cirein
    31. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
    32. Beeko (VRL-10767) - Huvitutin Artturi VH16-018-0941
    33. VP (VRL-14355) - Kahvikerma
    34. Iiris (VRL-12634) - Vincent VH16-022-0031
    35. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Mielihalu VH16-018-1169
    36. Lea M. (VRL-13652) - Nupun Aamutar VH16-018-1667
    37. Oresama (VRL-02753) - Touch The Rain
    38. Beeko (VRL-10767) - Kettulan Keltalupiini VH16-018-2314
    39. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir
    40. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Namuvaras VH16-018-2214