KRJ - kouluratsastuskilpailut 08.11.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 08.11.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.10.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo A 40/40 TT
    2. Helppo A 40/40 TT
    3. Vaativa B 40/40 TT
    4. Vaativa B 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ151-160 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo A
    1. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
    2. Milja (VRL-00692) - Villahaan Suvelma VH16-018-2191
    3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
    4. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Voimanpesä VH16-018-1491
    5. tvisha (VRL-01671) - Vinhapolkka
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - Tindemari KAT VH14-018-0244
    7. felissa (VRL-04000) - Nupun Haamu VH16-018-1556
    8. Beeko (VRL-10767) - Vaniman Voskiitti VH16-018-0689
    9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
    10. Melina (VRL-11408) - Runon Jalmari VH16-018-1908
    11. Anniina N. (VRL-09182) - Kuuralehdon Zarineo VH16-018-1686
    12. felissa (VRL-04000) - Vähäpellon Tulihumu
    13. eepu (VRL-03745) - Paylor VH14-006-0252
    14. Lea M. (VRL-13652) - Fiktion Ajattara VH14-018-0874
    15. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
    16. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
    17. Jannica (VRL-04799) - Olympus von Gateaway VH16-013-0112
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
    19. Jannica (VRL-04799) - Runon Juliet VH16-018-0621
    20. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
    21. Beeko (VRL-10767) - Tuiskulan Leimu VH16-018-0692
    22. Melina (VRL-11408) - Runon Rommi VH16-018-1796
    23. turjake (VRL-07415) - Heljävirran Pihlaja
    24. VP (VRL-14355) - Hopeasointu VH16-018-2326
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Renanssi VH14-018-0575
    26. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Karkkihirmu VH16-018-2298
    27. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
    28. Jannica (VRL-04799) - Faron BRE VH16-023-0044
    29. turjake (VRL-07415) - Harmonian Tipulainen
    30. tvisha (VRL-01671) - Metsänhaltija
    31. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Lelufantti
    32. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Karhunsyöjä
    33. felissa (VRL-04000) - Tarun Hohtoinen VH15-018-0183
    34. Melina (VRL-11408) - Runon Batman VH16-018-1658
    35. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Cadfael VH16-026-0088
    36. Melina (VRL-11408) - Runon Retriikka VH16-018-1832
    37. tvisha (VRL-01671) - Pusuhippa
    38. Beeko (VRL-10767) - Hattuvaaran Puuhapete VH16-018-0690
    39. Beeko (VRL-10767) - Mörkövaaran Paju VH16-018-0510
    40. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Surusävel VH16-018-2332

    2. Helppo A
    1. Jannica (VRL-04799) - Olympus von Gateaway VH16-013-0112
    2. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Cadfael VH16-026-0088
    3. Milja (VRL-00692) - Villahaan Suvelma VH16-018-2191
    4. tvisha (VRL-01671) - Metsänhaltija
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuhatkauno VH16-018-1412
    6. Anniina N. (VRL-09182) - Kuuralehdon Zarineo VH16-018-1686
    7. turjake (VRL-07415) - Käkisalmen Muppe
    8. Melina (VRL-11408) - Runon Retriikka VH16-018-1832
    9. tvisha (VRL-01671) - Vinhapolkka
    10. VP (VRL-14355) - Hopeasointu VH16-018-2326
    11. eepu (VRL-03745) - Paylor VH14-006-0252
    12. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Surusävel VH16-018-2332
    13. turjake (VRL-07415) - Aron Paronitar
    14. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
    15. Beeko (VRL-10767) - Hattuvaaran Puuhapete VH16-018-0690
    16. Melina (VRL-11408) - Runon Jalmari VH16-018-1908
    17. Beeko (VRL-10767) - Tuiskulan Leimu VH16-018-0692
    18. felissa (VRL-04000) - Vähäpellon Tulihumu
    19. Melina (VRL-11408) - Runon Rommi VH16-018-1796
    20. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Mistelli VH16-018-2325
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuunkuje VH16-018-1410
    22. Beeko (VRL-10767) - Mörkövaaran Paju VH16-018-0510
    23. Melina (VRL-11408) - Runon Batman VH16-018-1658
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Maksimus VH16-018-1248
    25. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Voimanpesä VH16-018-1491
    27. Jannica (VRL-04799) - Faron BRE VH16-023-0044
    28. tvisha (VRL-01671) - Pusuhippa
    29. felissa (VRL-04000) - Nupun Haamu VH16-018-1556
    30. Jannica (VRL-04799) - Runon Juliet VH16-018-0621
    31. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
    32. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
    33. turjake (VRL-07415) - Sallan Helmi
    34. Beeko (VRL-10767) - Vaniman Voskiitti VH16-018-0689
    35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
    36. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
    37. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Yökyöpeli VH16-018-1301
    38. felissa (VRL-04000) - Tarun Hohtoinen VH15-018-0183
    39. turjake (VRL-07415) - Viipurin Väinö
    40. Lea M. (VRL-13652) - Overloadin Frank VH16-018-1697

    3. Vaativa B
    1. felissa (VRL-04000) - Kodon Hunajainen VH16-018-1884
    2. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
    3. Beeko (VRL-10767) - Runon Roomeo
    4. Iiris (VRL-12634) - Syrah VH16-022-039
    5. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - Rönsyrölli VH16-018-1585
    7. Iiris (VRL-12634) - Huhtalan Superman VH16-022-0027
    8. Iiris (VRL-12634) - Vincent VH16-022-0031
    9. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
    10. VP (VRL-14355) - Järämä
    11. Oresama (VRL-02753) - Touch The Rain
    12. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
    13. Lea M. (VRL-13652) - Tuulenvire HUI VH16-018-1797
    14. Oresama (VRL-02753) - Horror Movie Host RR
    15. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Kaskisavu
    16. tvisha (VRL-01671) - Kuningaskettu
    17. Oresama (VRL-02753) - Mexican Memory VH13-031-0433
    18. Lea M. (VRL-13652) - Derian Brunhilda VH16-053-0129
    19. VP (VRL-14355) - Kahvikerma
    20. Beeko (VRL-10767) - Huvitutin Artturi VH16-018-0941
    21. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir
    22. Iiris (VRL-12634) - Risda VH16-041-0004
    23. tvisha (VRL-01671) - Bling-Ring Cirein VH16-031-0794
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
    25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ärrinmurrin VH16-018-2260
    26. Beeko (VRL-10767) - Viisikon Kauhukersa VH16-018-0945
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Illusionistin Suklaaunelma VH16-018-1449
    28. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Namuvaras VH16-018-2214
    29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Viidakkoviikari
    30. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Viluri VH11-018-1112
    31. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
    32. reibili (VRL-10965) - Pirunkorven Jestas
    33. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Valtti VH16-018-2008
    34. reibili (VRL-10965) - Rappadanin Arvaamaton VH15-018-1439
    35. Lea M. (VRL-13652) - Nupun Aamutar VH16-018-1667
    36. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
    37. Jannica (VRL-04799) - Eclypse du Low VH14-029-0567
    38. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pääjehu
    39. Beeko (VRL-10767) - Kettulan Keltalupiini VH16-018-2314
    40. Anniina N. (VRL-09182) - Vähäpellon Uskoton VH16-018-1781

    4. Vaativa B
    1. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
    2. VP (VRL-14355) - Kahvikerma
    3. tvisha (VRL-01671) - Black Wizard Cirein
    4. Beeko (VRL-10767) - Runon Roomeo
    5. Iiris (VRL-12634) - Risda VH16-041-0004
    6. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
    7. Oresama (VRL-02753) - Touch The Rain
    8. reibili (VRL-10965) - Pirunkorven Jestas
    9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pääjehu
    10. Jannica (VRL-04799) - Eclypse du Low VH14-029-0567
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Mielihalu VH16-018-1169
    12. reibili (VRL-10965) - Rappadanin Arvaamaton VH15-018-1439
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Tupla-Uuno VH16-018-1172
    14. Oresama (VRL-02753) - Horror Movie Host RR
    15. Iiris (VRL-12634) - Vincent VH16-022-0031
    16. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
    17. Beeko (VRL-10767) - Kettulan Keltalupiini VH16-018-2314
    18. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir
    19. Oresama (VRL-02753) - Mexican Memory VH13-031-0433
    20. Lea M. (VRL-13652) - Derian Brunhilda VH16-053-0129
    21. tvisha (VRL-01671) - Hide & Seek Cirein VH16-031-0795
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Haavekuva VH16-018-1170
    23. Iiris (VRL-12634) - Syrah VH16-022-039
    24. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
    25. Lea M. (VRL-13652) - Nupun Aamutar VH16-018-1667
    26. Iiris (VRL-12634) - Huhtalan Superman VH16-022-0027
    27. felissa (VRL-04000) - Kodon Hunajainen VH16-018-1884
    28. VP (VRL-14355) - Järämä
    29. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
    30. tvisha (VRL-01671) - Bling-Ring Cirein VH16-031-0794
    31. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Valtti VH16-018-2008
    32. Lea M. (VRL-13652) - Tuulenvire HUI VH16-018-1797
    33. Tuulia T. (VRL-00084) - Hiiden Jalokahvi VH16-018-1300
    34. Anniina N. (VRL-09182) - Vähäpellon Uskoton VH16-018-1781
    35. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Kaskisavu
    36. tvisha (VRL-01671) - Kuningaskettu
    37. Beeko (VRL-10767) - Huvitutin Artturi VH16-018-0941
    38. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
    39. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Namuvaras VH16-018-2214
    40. Beeko (VRL-10767) - Viisikon Kauhukersa VH16-018-0945