KRJ - kouluratsastuskilpailut 06.11.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 06.11.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.10.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo A 40/40 TT
    2. Helppo A 40/40 TT
    3. Vaativa B 40/40 TT
    4. Vaativa B 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ151-160 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo A
    1. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
    2. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
    3. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Surusävel VH16-018-2332
    4. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
    6. Milja (VRL-00692) - Villahaan Suvelma VH16-018-2191
    7. Jannica (VRL-04799) - Olympus von Gateaway VH16-013-0112
    8. tvisha (VRL-01671) - Metsänhaltija
    9. felissa (VRL-04000) - Tarun Hohtoinen VH15-018-0183
    10. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Lelufantti
    11. tvisha (VRL-01671) - Pusuhippa
    12. Beeko (VRL-10767) - Hattuvaaran Puuhapete VH16-018-0690
    13. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
    14. VP (VRL-14355) - Hopeasointu VH16-018-2326
    15. turjake (VRL-07415) - Heljävirran Pihlaja
    16. felissa (VRL-04000) - Nupun Haamu VH16-018-1556
    17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
    18. Anniina N. (VRL-09182) - Kuuralehdon Zarineo VH16-018-1686
    19. Melina (VRL-11408) - Runon Jalmari VH16-018-1908
    20. turjake (VRL-07415) - Harmonian Tipulainen
    21. Melina (VRL-11408) - Runon Retriikka VH16-018-1832
    22. Lea M. (VRL-13652) - Fiktion Ajattara VH14-018-0874
    23. eepu (VRL-03745) - Paylor VH14-006-0252
    24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
    25. Jannica (VRL-04799) - Runon Juliet VH16-018-0621
    26. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Cadfael VH16-026-0088
    27. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Karkkihirmu VH16-018-2298
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tindemari KAT VH14-018-0244
    29. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Voimanpesä VH16-018-1491
    30. tvisha (VRL-01671) - Vinhapolkka
    31. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Karhunsyöjä
    32. felissa (VRL-04000) - Vähäpellon Tulihumu
    33. Jannica (VRL-04799) - Faron BRE VH16-023-0044
    34. Melina (VRL-11408) - Runon Rommi VH16-018-1796
    35. Tuulia T. (VRL-00084) - Renanssi VH14-018-0575
    36. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
    37. Beeko (VRL-10767) - Tuiskulan Leimu VH16-018-0692
    38. Melina (VRL-11408) - Runon Batman VH16-018-1658
    39. Beeko (VRL-10767) - Vaniman Voskiitti VH16-018-0689
    40. Beeko (VRL-10767) - Mörkövaaran Paju VH16-018-0510

    2. Helppo A
    1. Beeko (VRL-10767) - Tuiskulan Leimu VH16-018-0692
    2. Anniina N. (VRL-09182) - Kuuralehdon Zarineo VH16-018-1686
    3. Beeko (VRL-10767) - Vaniman Voskiitti VH16-018-0689
    4. Beeko (VRL-10767) - Mörkövaaran Paju VH16-018-0510
    5. felissa (VRL-04000) - Vähäpellon Tulihumu
    6. eepu (VRL-03745) - Paylor VH14-006-0252
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuunkuje VH16-018-1410
    8. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Cadfael VH16-026-0088
    9. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Yökyöpeli VH16-018-1301
    10. Melina (VRL-11408) - Runon Jalmari VH16-018-1908
    11. Melina (VRL-11408) - Runon Retriikka VH16-018-1832
    12. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
    13. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Mistelli VH16-018-2325
    14. turjake (VRL-07415) - Viipurin Väinö
    15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
    16. Melina (VRL-11408) - Runon Batman VH16-018-1658
    17. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
    18. Milja (VRL-00692) - Villahaan Suvelma VH16-018-2191
    19. Jannica (VRL-04799) - Runon Juliet VH16-018-0621
    20. tvisha (VRL-01671) - Metsänhaltija
    21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
    22. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Voimanpesä VH16-018-1491
    23. VP (VRL-14355) - Hopeasointu VH16-018-2326
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuhatkauno VH16-018-1412
    25. turjake (VRL-07415) - Sallan Helmi
    26. Melina (VRL-11408) - Runon Rommi VH16-018-1796
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Maksimus VH16-018-1248
    28. felissa (VRL-04000) - Tarun Hohtoinen VH15-018-0183
    29. Jannica (VRL-04799) - Faron BRE VH16-023-0044
    30. Lea M. (VRL-13652) - Overloadin Frank VH16-018-1697
    31. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
    32. Jannica (VRL-04799) - Olympus von Gateaway VH16-013-0112
    33. tvisha (VRL-01671) - Vinhapolkka
    34. felissa (VRL-04000) - Nupun Haamu VH16-018-1556
    35. turjake (VRL-07415) - Aron Paronitar
    36. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
    37. turjake (VRL-07415) - Käkisalmen Muppe
    38. tvisha (VRL-01671) - Pusuhippa
    39. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Surusävel VH16-018-2332
    40. Beeko (VRL-10767) - Hattuvaaran Puuhapete VH16-018-0690

    3. Vaativa B
    1. tvisha (VRL-01671) - Bling-Ring Cirein VH16-031-0794
    2. Beeko (VRL-10767) - Runon Roomeo
    3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pääjehu
    4. Iiris (VRL-12634) - Syrah VH16-022-039
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
    6. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Valtti VH16-018-2008
    7. Jannica (VRL-04799) - Eclypse du Low VH14-029-0567
    8. Iiris (VRL-12634) - Huhtalan Superman VH16-022-0027
    9. Tuulia T. (VRL-00084) - Rönsyrölli VH16-018-1585
    10. Lea M. (VRL-13652) - Tuulenvire HUI VH16-018-1797
    11. Beeko (VRL-10767) - Huvitutin Artturi VH16-018-0941
    12. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
    13. reibili (VRL-10965) - Rappadanin Arvaamaton VH15-018-1439
    14. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
    15. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir
    16. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Viluri VH11-018-1112
    17. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Kaskisavu
    18. VP (VRL-14355) - Kahvikerma
    19. Lea M. (VRL-13652) - Nupun Aamutar VH16-018-1667
    20. Iiris (VRL-12634) - Risda VH16-041-0004
    21. felissa (VRL-04000) - Kodon Hunajainen VH16-018-1884
    22. Beeko (VRL-10767) - Kettulan Keltalupiini VH16-018-2314
    23. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Viidakkoviikari
    24. reibili (VRL-10965) - Pirunkorven Jestas
    25. Oresama (VRL-02753) - Mexican Memory VH13-031-0433
    26. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
    27. Lea M. (VRL-13652) - Derian Brunhilda VH16-053-0129
    28. VP (VRL-14355) - Järämä
    29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ärrinmurrin VH16-018-2260
    30. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
    31. Iiris (VRL-12634) - Vincent VH16-022-0031
    32. Beeko (VRL-10767) - Viisikon Kauhukersa VH16-018-0945
    33. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Namuvaras VH16-018-2214
    34. Anniina N. (VRL-09182) - Vähäpellon Uskoton VH16-018-1781
    35. Oresama (VRL-02753) - Touch The Rain
    36. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
    37. Tuulia T. (VRL-00084) - Illusionistin Suklaaunelma VH16-018-1449
    38. tvisha (VRL-01671) - Kuningaskettu
    39. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
    40. Oresama (VRL-02753) - Horror Movie Host RR

    4. Vaativa B
    1. Beeko (VRL-10767) - Runon Roomeo
    2. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir
    3. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Kaskisavu
    4. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Haavekuva VH16-018-1170
    6. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
    7. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Namuvaras VH16-018-2214
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Mielihalu VH16-018-1169
    9. tvisha (VRL-01671) - Bling-Ring Cirein VH16-031-0794
    10. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
    11. Iiris (VRL-12634) - Vincent VH16-022-0031
    12. Oresama (VRL-02753) - Mexican Memory VH13-031-0433
    13. Jannica (VRL-04799) - Eclypse du Low VH14-029-0567
    14. Anniina N. (VRL-09182) - Vähäpellon Uskoton VH16-018-1781
    15. Oresama (VRL-02753) - Touch The Rain
    16. VP (VRL-14355) - Järämä
    17. Lea M. (VRL-13652) - Tuulenvire HUI VH16-018-1797
    18. Lea M. (VRL-13652) - Derian Brunhilda VH16-053-0129
    19. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Tupla-Uuno VH16-018-1172
    20. reibili (VRL-10965) - Pirunkorven Jestas
    21. VP (VRL-14355) - Kahvikerma
    22. Beeko (VRL-10767) - Kettulan Keltalupiini VH16-018-2314
    23. Iiris (VRL-12634) - Huhtalan Superman VH16-022-0027
    24. Lea M. (VRL-13652) - Nupun Aamutar VH16-018-1667
    25. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
    26. felissa (VRL-04000) - Kodon Hunajainen VH16-018-1884
    27. Beeko (VRL-10767) - Viisikon Kauhukersa VH16-018-0945
    28. tvisha (VRL-01671) - Hide & Seek Cirein VH16-031-0795
    29. tvisha (VRL-01671) - Black Wizard Cirein
    30. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
    31. Iiris (VRL-12634) - Syrah VH16-022-039
    32. reibili (VRL-10965) - Rappadanin Arvaamaton VH15-018-1439
    33. Oresama (VRL-02753) - Horror Movie Host RR
    34. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Valtti VH16-018-2008
    35. tvisha (VRL-01671) - Kuningaskettu
    36. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
    37. Tuulia T. (VRL-00084) - Hiiden Jalokahvi VH16-018-1300
    38. Beeko (VRL-10767) - Huvitutin Artturi VH16-018-0941
    39. Iiris (VRL-12634) - Risda VH16-041-0004
    40. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pääjehu