KRJ - kouluratsastuskilpailut 05.11.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 05.11.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.10.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo A 40/40 TT
    2. Helppo A 40/40 TT
    3. Vaativa B 40/40 TT
    4. Vaativa B 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ151-160 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo A
    1. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
    2. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Lelufantti
    3. Melina (VRL-11408) - Runon Rommi VH16-018-1796
    4. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Voimanpesä VH16-018-1491
    5. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Surusävel VH16-018-2332
    6. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
    7. turjake (VRL-07415) - Heljävirran Pihlaja
    8. Jannica (VRL-04799) - Runon Juliet VH16-018-0621
    9. Melina (VRL-11408) - Runon Retriikka VH16-018-1832
    10. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Karhunsyöjä
    11. felissa (VRL-04000) - Nupun Haamu VH16-018-1556
    12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
    13. Beeko (VRL-10767) - Mörkövaaran Paju VH16-018-0510
    14. tvisha (VRL-01671) - Vinhapolkka
    15. Beeko (VRL-10767) - Tuiskulan Leimu VH16-018-0692
    16. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
    17. Melina (VRL-11408) - Runon Jalmari VH16-018-1908
    18. tvisha (VRL-01671) - Pusuhippa
    19. Jannica (VRL-04799) - Faron BRE VH16-023-0044
    20. Melina (VRL-11408) - Runon Batman VH16-018-1658
    21. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
    22. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
    23. Tuulia T. (VRL-00084) - Renanssi VH14-018-0575
    24. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Cadfael VH16-026-0088
    25. VP (VRL-14355) - Hopeasointu VH16-018-2326
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Tindemari KAT VH14-018-0244
    27. Anniina N. (VRL-09182) - Kuuralehdon Zarineo VH16-018-1686
    28. eepu (VRL-03745) - Paylor VH14-006-0252
    29. Lea M. (VRL-13652) - Fiktion Ajattara VH14-018-0874
    30. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Karkkihirmu VH16-018-2298
    31. Beeko (VRL-10767) - Hattuvaaran Puuhapete VH16-018-0690
    32. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
    33. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
    34. Beeko (VRL-10767) - Vaniman Voskiitti VH16-018-0689
    35. felissa (VRL-04000) - Tarun Hohtoinen VH15-018-0183
    36. felissa (VRL-04000) - Vähäpellon Tulihumu
    37. Milja (VRL-00692) - Villahaan Suvelma VH16-018-2191
    38. Jannica (VRL-04799) - Olympus von Gateaway VH16-013-0112
    39. tvisha (VRL-01671) - Metsänhaltija
    40. turjake (VRL-07415) - Harmonian Tipulainen

    2. Helppo A
    1. Jannica (VRL-04799) - Runon Juliet VH16-018-0621
    2. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
    3. Melina (VRL-11408) - Runon Retriikka VH16-018-1832
    4. Beeko (VRL-10767) - Tuiskulan Leimu VH16-018-0692
    5. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Surusävel VH16-018-2332
    6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
    7. felissa (VRL-04000) - Nupun Haamu VH16-018-1556
    8. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
    9. Beeko (VRL-10767) - Vaniman Voskiitti VH16-018-0689
    10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Yökyöpeli VH16-018-1301
    12. Melina (VRL-11408) - Runon Batman VH16-018-1658
    13. eepu (VRL-03745) - Paylor VH14-006-0252
    14. VP (VRL-14355) - Hopeasointu VH16-018-2326
    15. Melina (VRL-11408) - Runon Rommi VH16-018-1796
    16. tvisha (VRL-01671) - Metsänhaltija
    17. turjake (VRL-07415) - Viipurin Väinö
    18. Beeko (VRL-10767) - Mörkövaaran Paju VH16-018-0510
    19. Melina (VRL-11408) - Runon Jalmari VH16-018-1908
    20. turjake (VRL-07415) - Sallan Helmi
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuhatkauno VH16-018-1412
    22. Anniina N. (VRL-09182) - Kuuralehdon Zarineo VH16-018-1686
    23. felissa (VRL-04000) - Tarun Hohtoinen VH15-018-0183
    24. Beeko (VRL-10767) - Hattuvaaran Puuhapete VH16-018-0690
    25. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
    26. Jannica (VRL-04799) - Faron BRE VH16-023-0044
    27. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Mistelli VH16-018-2325
    28. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuunkuje VH16-018-1410
    30. tvisha (VRL-01671) - Vinhapolkka
    31. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Cadfael VH16-026-0088
    32. tvisha (VRL-01671) - Pusuhippa
    33. felissa (VRL-04000) - Vähäpellon Tulihumu
    34. Jannica (VRL-04799) - Olympus von Gateaway VH16-013-0112
    35. Lea M. (VRL-13652) - Overloadin Frank VH16-018-1697
    36. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Voimanpesä VH16-018-1491
    37. turjake (VRL-07415) - Käkisalmen Muppe
    38. Milja (VRL-00692) - Villahaan Suvelma VH16-018-2191
    39. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Maksimus VH16-018-1248
    40. turjake (VRL-07415) - Aron Paronitar

    3. Vaativa B
    1. Lea M. (VRL-13652) - Tuulenvire HUI VH16-018-1797
    2. Iiris (VRL-12634) - Syrah VH16-022-039
    3. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Valtti VH16-018-2008
    4. Beeko (VRL-10767) - Runon Roomeo
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Illusionistin Suklaaunelma VH16-018-1449
    6. Iiris (VRL-12634) - Huhtalan Superman VH16-022-0027
    7. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
    8. Lea M. (VRL-13652) - Nupun Aamutar VH16-018-1667
    9. Anniina N. (VRL-09182) - Vähäpellon Uskoton VH16-018-1781
    10. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Rönsyrölli VH16-018-1585
    12. reibili (VRL-10965) - Rappadanin Arvaamaton VH15-018-1439
    13. Oresama (VRL-02753) - Horror Movie Host RR
    14. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
    15. Oresama (VRL-02753) - Touch The Rain
    16. reibili (VRL-10965) - Pirunkorven Jestas
    17. tvisha (VRL-01671) - Kuningaskettu
    18. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
    19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pääjehu
    20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Viidakkoviikari
    21. Iiris (VRL-12634) - Vincent VH16-022-0031
    22. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
    23. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Kaskisavu
    24. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir
    25. Beeko (VRL-10767) - Huvitutin Artturi VH16-018-0941
    26. Lea M. (VRL-13652) - Derian Brunhilda VH16-053-0129
    27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ärrinmurrin VH16-018-2260
    28. Beeko (VRL-10767) - Viisikon Kauhukersa VH16-018-0945
    29. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Namuvaras VH16-018-2214
    30. Iiris (VRL-12634) - Risda VH16-041-0004
    31. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
    32. felissa (VRL-04000) - Kodon Hunajainen VH16-018-1884
    33. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
    34. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Viluri VH11-018-1112
    35. VP (VRL-14355) - Järämä
    36. Beeko (VRL-10767) - Kettulan Keltalupiini VH16-018-2314
    37. VP (VRL-14355) - Kahvikerma
    38. Jannica (VRL-04799) - Eclypse du Low VH14-029-0567
    39. Oresama (VRL-02753) - Mexican Memory VH13-031-0433
    40. tvisha (VRL-01671) - Bling-Ring Cirein VH16-031-0794

    4. Vaativa B
    1. Jannica (VRL-04799) - Keep On Dreaming LAC VH16-027-0062
    2. Iiris (VRL-12634) - Risda VH16-041-0004
    3. reibili (VRL-10965) - Rappadanin Arvaamaton VH15-018-1439
    4. turjake (VRL-07415) - Chandoir de Bronze
    5. tvisha (VRL-01671) - Hide & Seek Cirein VH16-031-0795
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Haavekuva VH16-018-1170
    7. Lea M. (VRL-13652) - Derian Brunhilda VH16-053-0129
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Tupla-Uuno VH16-018-1172
    9. Beeko (VRL-10767) - Kettulan Keltalupiini VH16-018-2314
    10. Oresama (VRL-02753) - Horror Movie Host RR
    11. Iiris (VRL-12634) - Vincent VH16-022-0031
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Mielihalu VH16-018-1169
    13. Iiris (VRL-12634) - Syrah VH16-022-039
    14. Oresama (VRL-02753) - Touch The Rain
    15. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Namuvaras VH16-018-2214
    16. felissa (VRL-04000) - Kodon Hunajainen VH16-018-1884
    17. tvisha (VRL-01671) - Black Wizard Cirein
    18. Oresama (VRL-02753) - Mexican Memory VH13-031-0433
    19. Lea M. (VRL-13652) - Tuulenvire HUI VH16-018-1797
    20. Lea M. (VRL-13652) - Nupun Aamutar VH16-018-1667
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Hiiden Jalokahvi VH16-018-1300
    22. VP (VRL-14355) - Kahvikerma
    23. reibili (VRL-10965) - Pirunkorven Jestas
    24. Iiris (VRL-12634) - Huhtalan Superman VH16-022-0027
    25. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Valtti VH16-018-2008
    26. VP (VRL-14355) - Järämä
    27. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
    28. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Kaskisavu
    29. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
    30. turjake (VRL-07415) - Ettore Noir
    31. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pääjehu
    32. tvisha (VRL-01671) - Kuningaskettu
    33. Jannica (VRL-04799) - Eclypse du Low VH14-029-0567
    34. Beeko (VRL-10767) - Huvitutin Artturi VH16-018-0941
    35. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
    36. Beeko (VRL-10767) - Viisikon Kauhukersa VH16-018-0945
    37. Anniina N. (VRL-09182) - Vähäpellon Uskoton VH16-018-1781
    38. tvisha (VRL-01671) - Bling-Ring Cirein VH16-031-0794
    39. Beeko (VRL-10767) - Runon Roomeo
    40. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901